PITANJE U VEZI ROKOVA ODRADE SERVISA

Status
Not open for further replies.
ima li novosti  :misli: ?
 
nije vezano za motor i stvar je manje vrijednosti ali mozda moze pomoc, ja sam tako imao problem za komp koji je kupljen bio u hg spotu i ovi ga popravljali pod garancijom 5 puta i nikad nisu popravili, ja nazvao udrugu za potrosace, mene nazvao neki inspektor irekao da ce ih kontaktirati, za dva dana rekao da si odem po novi komp, a ako bude kakvih problema da ga nazovem i tako je bilo, ja dosao i sam odabrao komp koji sam htio makar je bio i puno skuplji od ovog mog bez problema su ga dali... e sad, u mom slucaju ta udruga za zastitu potrosaca mi je pomogla tak da imam dobra iskustva pa probaj kod njih  (y)
 
Jelky said:
ima li novosti  :misli: ?
evo bas htjeo danas napisati...ugl  zvali smo onda covjeka(uvoznika) i ja kazem da u servisnoj knjizici nema tocno navedeno koliko je max.dana a meni covjek odma ko iz puske "citira" onu stavku iz zakona da pise u razumnom roku ...i da po zakonu nemora bit obavezan..to je bilo na 43.dan. drugi dan je stari zvao i malo ozbiljnije porazgovarao i dio je dosao odma drugi dan:D  ...inace kad je dosao na servis(taj dio) trebalo je jos nesto obavaiti(upresati vodlice) i tako.ugl te neke stvari je moj stari ubrzao i motor je trebao bit danas ali su mi nisu nista javili pa zovemo sutra i idemo po njega bez obzira.(inace da mi stari to nije ubrzao nebi bilo barem do cetvrtka).ugl KATASTROFA...ogromni minusi i za uvoznika i njegove dilere opcenito ....jako sam razocaran i ljut i jednini razlog sto nisam zvao inspekciju ili udrugu za zastitu potorsaca ili nesto trece je to sto bi to mozda potrajalo jos koji tjedan,  a ja jednostavno nemogu vise cekat..NEMOGU. inace proslo je 50 dana od kada je motor tamo.i znam da bi se onda svadali jer se uvoznikk brani da mu to nije prijavljeno do prije 2 tjedna ovi  pak tvrde dan su to kao prije rekli itd. da je to kraj sezone i da sam se navozao,bi ja njih dobro izmucio...jer  ja sam opcenito takav da preko tog nebi presao ali sad sto je tu je..nemogu gledat motoriste svaki dan kako se voze,i ovakvi preksani dani mi prolaze!  SAMO BI HTJEO DA STO VISE VIDI OVO NA FORUMU  i da uce na mojim greskama...kao prvo pozalio sam sto sam kupio ovaj motor jer sam 100%siguran da se to jednom zastupniku yamahe,honde..itd.nemoze dogodit.uvijek pogledajte u servisnoj ili nekom ugovoru da li postoji  stavka o roku izvrsenja popravka pod garancijom(ja to nisam jer nikada nisam ocekivao da cu toliko cekat,zbog nekog kvara koji ustvari nije velik,sve me strah sto ce bit ako se nedobog nes gadno pokvari).mogu vam samo rec da sam izgubio toliko zivaca da to nije normalno.ali ovo se vise nece ponovit!  i hvala na savjetima,nazalost mislim da ce mi trebati kad tad! a i mogu pomoci drugima!
 
limit said:
Bez obzira na razloge, nije mi drago da si se povukao iz ovoga tako olako. Nadam se da će sa motorom biti sve u redu jer
u suprotnom ćeš sigurno zažaliti što si to napravio a onda će te ponovo malo provozati  :(
znam ...vjeruj mi i meni nije drago!! :palacdolje: stvarno nije. ali evo samo da si malo u mojoj pozicij..jos zivim na mjestu di mi svaki dan motori jure i samo ih gledam sa balkona(i patim:D ),imao sam miljon planova kud ici(ne zelim da dalje odpadaju),jos s time sljedeci tjedan trebam na more(motorom) pa i ne zelim da prijatelj izvisi zbog mojih svada...a evo i razmisljam malo u buducnost jer znam da mi je sad do 11.mj voznja..onda zavrsava sezona,sljedece godine imam ucit za maturu treba se za to spremat,znam da mi zbog tog odpada proljece a i period barem do polovice 7.mj zbog upisa na faks..i ne zelim onda bas imat motor 2 godine a vozit ga samo pola jedne sezone(prosle g od 6.do 10.mj)..to su samo neki od mojih razloga,ali ponavaljam nije mi drago!      naravno to govorim jer mislim da to davanje novog motora nebi samo tako proslo bez suda...a svi znamo koliko to moze potrajat! :palacdolje:
naravno hvala jos jednom na savjetima...uvijek dobro dodu! (y)
 
Šteta... Da samo znaš kako je krasno naguzit takve likove i natjerat ih da ti daju novi proizvod :(....Ne valja ti stav...Ali tvoja stvar, važno da si na kraju zadovoljan (y).
 
Bob Rock said:
Šteta... Da samo znaš kako je krasno naguzit takve likove i natjerat ih da ti daju novi proizvod :(....Ne valja ti stav...Ali tvoja stvar, važno da si na kraju zadovoljan (y).
da znam da je steta...ma nisam ja zadovoljan stvarno...ali eto ne zelim vise trosit vrijeme sada sam sretan sto je motor dosao i vozim se....i nadam se da se ovo nece ponovit!!ali kazem da je to 9.ili 10 .mj i kraj sezone onda bi imao vremena za svakakve solucije :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.