Plaćanje ulaznice za motohappening

Status
Not open for further replies.

rbubas

New member
Vozim motore već 20 godina. Danas je druženje na Grobniku, pa sam odlučio se naći sa ekipom na piću. Dođoh do piste, a gospodin na ulazu mi kaže da moram platiti ulaz. Moje pitanje je bilo a zašto, a tigar na to odgovara pa motohappening. Nije mi bilo jasno zašto ja moram plaćati ulaz i ostali motoristi da bi se unutra vidjeli i razmjenili razmišljanja o prošlogodišnjoj sezoni i raspravljali o novoj. Ja mislim da mi obični motoristi od tih ulaznica nemamo nikakve koristi samo pojedinci. Inače ja sam bio gledati trke prikolica svake godine na Grobniku i mislim da su jedino te ulaznice opravdane jer se ima šta vidjeti. :misli:
 
Treba se zaraditi, jebga....  :?
 
rbubas said:
Vozim motore već 20 godina. Danas je druženje na Grobniku, pa sam odlučio se naći sa ekipom na piću. Dođoh do piste, a gospodin na ulazu mi kaže da moram platiti ulaz. Moje pitanje je bilo a zašto, a tigar na to odgovara pa motohappening. Nije mi bilo jasno zašto ja moram plaćati ulaz i ostali motoristi da bi se unutra vidjeli i razmjenili razmišljanja o prošlogodišnjoj sezoni i raspravljali o novoj. Ja mislim da mi obični motoristi od tih ulaznica nemamo nikakve koristi samo pojedinci. Inače ja sam bio gledati trke prikolica svake godine na Grobniku i mislim da su jedino te ulaznice opravdane jer se ima šta vidjeti. :misli:
a koliko gospoda traže za ulaz :?:
 
Jebga ne trebaju uvijek isti zarađivati, neka se promijeni malo strana, mi se samo družimo i uživamo u druženju 8)
 
Traže 25 kn za 2 dana, bio ti minutu ili cijeli dan nije stvar u lovi nego u principu. :mrgreen:
 
Hm, nije da ih branim i nisam vjerojatno upućen ko ti glede same staze i organizacije utrka tavkog tipa. Ali možda od tih novaca dio ide za odražvanje naše jedine staze, dio za fond nagrada i sl.
Neznam, čisto moje mišljenje, ako sam u krivu ispravite me.
 
ja ne plaćam 8)
 
Ja neznam čemu se čudite  :misli: Svaki motohappening na Grobniku se plaćal,I nije neka cifra ,za dva dana 25.00 kn.
 
prerijetko sam dolje da kukam što se tiče ulaza na grrobnik, ali tamo ako platim bar vidim štošta što me zanima. To je ipak staza, jedina takva, pa zašto onda oni koji je drže ne bi ubirali peneze. Jel tamo ikad ulaz besplatan? :misli:
 
Goran zzz said:
ti projuriš  :mrgreen:
... rotirajući plavo  :LOL:
Nelly said:
je,za ove kao što su hrvoje-oni ulaze sa značkom :mrgreen:
...još da i pivu dobijem na taj način....  :mrgreen:
 
miro said:
prerijetko sam dolje da kukam što se tiče ulaza na grrobnik, ali tamo ako platim bar vidim štošta što me zanima. To je ipak staza, jedina takva, pa zašto onda oni koji je drže ne bi ubirali peneze. Jel tamo ikad ulaz besplatan? :misli:

je kad nema nikoga i pada kiša ili snig :mrgreen:
 
Jebiga ljudi, uvijek se upad plaćao plaćalo i uvijek će se plaćat... Treba i njima love :mrgreen:
 
Mislim da to ne vredi 25 kuna, oni se voze za svoj gušt ne za moj, pa zašto da ja budem njihov sponzor. Bit motohappeninga je druženje bikera.
 
Nelly said:
je,za ove kao što su hrvoje-oni ulaze sa sračkom :mrgreen:

a kakve to veze ima? da sitgnu na wc prije nego pobjegne u gaće ili što? :misli: :misli: :misli:
 
rbubas said:
Mislim da to ne vredi 25 kuna, oni se voze za svoj gušt ne za moj, pa zašto da ja budem njihov sponzor. Bit motohappeninga je druženje bikera.
A jebat ga, u pravu si, i ja sam danas najmanje gledao trke...
ali svejedno sam morao platit, nema za đabe ni u stare babe :mrgreen:
 
fredi said:
Ja neznam čemu se čudite  :misli: Svaki motohappening na Grobniku se plaćal,I nije neka cifra ,za dva dana 25.00 kn.
..ma ja bi još pofuro i svoje ležaljke iznajmljivat i suncobrane! bi majke mi!  :shock: :LOL:
rbubas said:
Mislim da to ne vredi 25 kuna, oni se voze za svoj gušt ne za moj, pa zašto da ja budem njihov sponzor. Bit motohappeninga je druženje bikera.
:shock: pa zašto onda ideš tamo?i plaćaš?ako te ne zanima
 
rbubas said:
Mislim da to ne vredi 25 kuna, oni se voze za svoj gušt ne za moj, pa zašto da ja budem njihov sponzor. Bit motohappeninga je druženje bikera.

isto kao i motorijade, pa se na nekim susretima placa ulaz. :palacdolje:
 
Status
Not open for further replies.