Plaćanje ulaznice za motohappening

Status
Not open for further replies.
rbubas said:
slažem se ali smisao je druženje bikera iz cijele Hrvatske ,a tko želi da se takmiči to mora da on sam snosi trošak  ,i  njegovi sponzori ako ih ima jer to je jako skup sport

mjesas motohappening s motosusretimai  :wink:
 
shonyo said:
Smisao Speedweek-a i Motohappeninga je utrka. Bodovi!
oni se trkaju za sebe, a mi uživamo u druženju  i  razmjeni  iskustava (y)
 
To možeš reć i za tekmu i za sve,cilj sexa je isto druženje pa sve to skupo platiš... :mrgreen:
ali šta je najzanimljive nitko se nije sjetio ispravit...ovo nije happening nego speedweekend  :jesus: :LOL:
 
rbubas said:
oni se trkaju za sebe, a mi uživamo u druženju  i  razmjeni  iskustava (y)
Al oni nisu zamislili da ti tam dođeš na kavu i trač partiju, noge dolaziš gledat utrku, koju je neko organizirao.
 
rbubas said:
oni se trkaju za sebe, a mi uživamo u druženju  i  razmjeni  iskustava (y)

pa ak se hoces druzit i razmjenjivat iskustva, a pritom neces platit upad odi na klasicni motosusret ili u neki bikerski birc, jer mislim da organizator ima potpuno pravo da naplati ulaz tebi, meni ili perici posto je i on sam izdvojio lovu za najam iste te staze :wink:
tebe niko ne sili da ides dole i platis upad isto kao i mene :wink:
 
Billy the Kid said:
To možeš reć i za tekmu i za sve,cilj sexa je isto druženje pa sve to skupo platiš... :mrgreen:
ali šta je najzanimljive nitko se nije sjetio ispravit...ovo nije happening nego speedweekend  :jesus: :LOL:
to govore oni na ulazu ako oni neznaju onda zašto tamo stoje :misli:
 
rbubas said:
znam razliku ali čemu upad :palacdolje:

ako znas razliku, znas i razlog za upad 8)


zasto placas upad na stadion (y)

 
rbubas said:
znam razliku ali čemu upad :palacdolje:

pa nije Đuro platil najam staze i organiziral utrke da ti izmjenjujes iskustva s drugim bikerima, nego da on zaradi :wink:
 
Speedweekend ili motohappening, kakve to ima veze? Neko je to organizirao, masno platio stazu, i hoće si vratit u najmanju ruku troškove.
Uz sve to, neko je gore fino nabrojao sve šta ide uz takav događaj.
Jedan dio povrata love je i ulaz na stazu.
 
shonyo said:
Al oni nisu zamislili da ti tam dođeš na kavu i trač partiju, noge dolaziš gledat utrku, koju je neko organizirao.
valjda je cilj da ljude privučeš ,a ja sam kao idrugi bio razočaran
 
rbubas said:
valjda je cilj da ljude privučeš ,a ja sam kao idrugi bio razočaran

kaj na stadion ides cavrljat i nac se s ljudima iz drugih krajeva



ili ides pogledat tekmu???

ti ocito neces shvatit

bit happeninga ili speed weekenda nije druzenje bikera iz svih krajeva uz cugu na sanku, nego prvenstveno motoutrke i gledanje istih

a ko ne zeli, nemora doc gledat#

nek ide na motosusret
 
king said:
pa nije Đuro platil najam staze i organiziral utrke da ti izmjenjujes iskustva s drugim bikerima, nego da on zaradi :wink:
pa zaradio  je na ovima koji se trkaju :LOL:
 
speed hocemo pit i cavrljat u 5. mj. 8)
 
speed attack said:
kaj na stadion ides cavrljat i nac se s ljudima iz drugih krajeva



ili ides pogledat tekmu???

ti ocito neces shvatit

bit happeninga ili speed weekenda nije druzenje bikera iz svih krajeva uz cugu na sanku, nego prvenstveno motoutrke i gledanje istih

a ko ne zeli, nemora doc gledat#

nek ide na motosusret
meni je to jasno,ali od te love najmanje koristi ima pista
 
king said:
speed hocemo pit i cavrljat u 5. mj. 8)
bilo bi mi drago ,ako se tko ne sjeti naplatiti nam ulaz zato što se želimo družiti (y)
 
Kad god odem na speedweek ili hapening platim. Ne bum propal za tih par kuna. Moram jadnom Đuri i Pušćenicima pomoć da vrate lovu koju su uložili jer ne znam kak bi s tim mizernim cijenama za izlazak na stazu uopće pokrili troškove. Vidi se da smo friški kapitalisti jer oni talijanski i njemački biznismeni naplate samo izlazak na stazu i još uspiju bit u plusu (valjda - nisam nikad pital). Naši još nisu naučili ili su lakomi.  :palacdolje:
 
gigi said:
Kad god odem na speedweek ili hapening platim. Ne bum propal za tih par kuna. Moram jadnom Đuri i Pušćenicima pomoć da vrate lovu koju su uložili jer ne znam kak bi s tim mizernim cijenama za izlazak na stazu uopće pokrili troškove. Vidi se da smo friški kapitalisti jer oni talijanski i njemački biznismeni naplate samo izlazak na stazu i još uspiju bit u plusu. Naši još nisu naučili ili su lakomi.  :palacdolje:
slažem se ,ali zašto da grade svoj imetak na nama bikerima (y)
 
Status
Not open for further replies.