Plaćanje ulaznice za motohappening

Status
Not open for further replies.
Koliko je ispravno ili ne, ne ulazim u to. Skrenuo bih samo pažnju da se vani plaća ulaz svaki dan, i kad su slobodni treninzi. Zadnje sam bio u Mugellu tijekom tjedna, upad 7 ili 11 EUR, ne sjećam se točno.
 
mate said:
Koliko je ispravno ili ne, ne ulazim u to. Skrenuo bih samo pažnju da se vani plaća ulaz svaki dan, i kad su slobodni treninzi. Zadnje sam bio u Mugellu tijekom tjedna, upad 7 ili 11 EUR, ne sjećam se točno.
Muggelo je Muggelo, a Grobnik je Grobnik, mislim da ne možeš uspoređivati jedno s drugim.
 
rbubas said:
Muggelo je Muggelo, a Grobnik je Grobnik, mislim da ne možeš uspoređivati jedno s drugim.
Zato se na Grobniku plaća ulaz samo kad su trke,ili neki događaj a inače bilo koji drugi dan možeš proć bez plaćanja.
 
imaš onda rupu na ogradi ili kažeš da ideš mijenjat gume :mrgreen: :mrgreen: jel i ti to voziš factory??? :misli:
 
31 said:
organizacija utrke košta,pehari koštaju,hitna pomoć košta,suci zavoja koštaju,najam staze košta.moguća s u sranja,kiša,slab posjet,termin se plaća svejedno.jbg,netko mora i nešto zaraditi,a nitko nikoga ne tjera na grobnik puškom.ko neće platiti nemora dolaziti ili još bolje organizirajte vi speed week.i počastite nas sa besplatnom priredbom.ja prvi dolazim.ja se isto prošvercam ako mogu ali  činjenica je da organzacija priredbe košta novaca,vremena i donosi sa sobom rizike.Osobno mislim da 25kn za 2 dana nije previše ali je cijena vožnje(aktivnog učestvovanja)za moje kriterije previsoka,no organizator je vjerojatno napravio računicu koja bi trebala biti prihvatljiva većini i tako je postavio stvari kako jesu

potpisujem (y)
upad nije skup, ali malo previse deru cijene za trening :x
vama kojima je skup ulaz pogledajte si kolko dode ekskluzivni najam staze 8)
http://img181.imageshack.us/my.php?image=gro2np7.jpg
 
Po meni je to sasvim ok. 25 kuna i nije neka lova, a ulaz ćeš platiti na svim takvim manifestacijama. Čini mi se da je motohappening ipak i prvenstveno utrka. Gdje se i kako boduje, nemam pojma. Ti vozači voze za svoj gušt, ali i za bodove. Dakle, zamišljeno je prvenstveno kao utrka za prvenstvo nečega, a druženje je u drugom planu. Hoćeš viditi? Plati!
Kao što ćeš platiti i neku moto-cross utrku, karting, ili bilo šta drugo.
Jebiga, i Dinamo-Hajduk je okupljanje ljubitelja nogometa, navijanja, paljenja bengalki i trganja stolaca, pa opet plate upad na stadion.
 
31 said:
organizacija utrke košta,pehari koštaju,hitna pomoć košta,suci zavoja koštaju,najam staze košta.moguća s u sranja,kiša,slab posjet,termin se plaća svejedno.jbg,netko mora i nešto zaraditi,a nitko nikoga ne tjera na grobnik puškom.ko neće platiti nemora dolaziti ili još bolje organizirajte vi speed week.i počastite nas sa besplatnom priredbom.ja prvi dolazim.ja se isto prošvercam ako mogu ali  činjenica je da organzacija priredbe košta novaca,vremena i donosi sa sobom rizike.Osobno mislim da 25kn za 2 dana nije previše ali je cijena vožnje(aktivnog učestvovanja)za moje kriterije previsoka,no organizator je vjerojatno napravio računicu koja bi trebala biti prihvatljiva većini i tako je postavio stvari kako jesu
slažem se ali smisao je druženje bikera iz cijele Hrvatske ,a tko želi da se takmiči to mora da on sam snosi trošak  ,i  njegovi sponzori ako ih ima jer to je jako skup sport
 
rbubas said:
slažem se ali smisao je druženje bikera iz cijele Hrvatske ,a tko želi da se takmiči to mora da on sam snosi trošak  ,i  njegovi sponzori ako ih ima jer to je jako skup sport
Smisao Speedweek-a i Motohappeninga je utrka. Bodovi!
 
Status
Not open for further replies.