Plaćanje ulaznice za motohappening

Status
Not open for further replies.
speed attack said:
a da se vratis u proslost

i uzivas tam

(y)
ja sam bio u prošlosti ,a samo mi je žao ako ako i ti tako misliš
 
rbubas said:
ja sam bio u prošlosti ,a samo mi je žao ako ako i ti tako misliš
:misli: :misli:




neznam kaj tu kukas
kukaj organizatorima

nismo mi pravila i cijene izmislili

a i cudi me tvoj stav, kao onda se imalo sta vidjet, sad ne

kaj onda ides tam, ak nemas kaj vidit

ili te *ebe kaj si onda kao sljaker na stazi badava gledal, a sad je zahlen bitte :misli:


i ja kad sam po klubovima radio u osiguranju, badava sam setao unutra i gledao tete

odkad taj posao vise ne radim, i ja placam upad ak hocu gledat tete :mrgreen:


 
speed attack said:
:misli: :misli:




neznam kaj tu kukas
kukaj organizatorima

nismo mi pravila i cijene izmislili

a i cudi me tvoj stav, kao onda se imalo sta vidjet, sad ne

kaj onda ides tam, ak nemas kaj vidit

ili te *ebe kaj si onda kao sljaker na stazi badava gledal, a sad je zahlen bitte :misli:


i ja kad sam po klubovima radio u osiguranju, badava sam setao unutra i gledao tete

odkad taj posao vise ne radim, i ja placam upad ak hocu gledat tete :mrgreen:
ja ne kukam samo sam htio da  čujem i razmišljanje drugih bikera
 
rbubas said:
ja ne kukam samo sam htio da  čujem i razmišljanje drugih bikera

sad vidis kak razmisljaju


i ovo kaj se danas vozi im valja, i ako zele to pogledat, platit ce (y)


 
speed attack said:
sad vidis kak razmisljaju


i ovo kaj se danas vozi im valja, i ako zele to pogledat, platit ce (y)
da nažalost :palacdolje:
 
Plaćanje je stvar navike. I meni je bilo čudno u početku no sad je postalo normalno. Kad idemo van sve se plaća i na to smo navikli dok je ovdje to svjetsko čudo. Motohappening nije moto susret na kojem se guraju bačve i loče piva. Zapravo, možda se i tamo plaća upad ali nisam bio u životu pa ne znam.
Mene više iritira komentar kao ovaj od terorista. Ako je za tebe vrijeme stalo, dozvoli da nove generacije žive u novim okolnostima. Po meni se danas jako puno kvalitete na Grobniku može vidjeti, neki novi klinci su se pojavili i odlično voze, a i PH ponovno postaje kvalitetno. Jebiga, nema mogućnosti za GP i WSBK ali to ne znači da bi se Grobnik trebao srušiti. Sve u svemu, onaj tko misli da se tamo nema šta vidjeti ne mora ni dolaziti.
 
mate said:
Jebiga, nema mogućnosti za GP i WSBK ali to ne znači da bi se Grobnik trebao srušiti. Sve u svemu, onaj tko misli da se tamo nema šta vidjeti ne mora ni dolaziti.
(y)


:naklon:








:starac:
 
mate said:
Plaćanje je stvar navike. I meni je bilo čudno u početku no sad je postalo normalno. Kad idemo van sve se plaća i na to smo navikli dok je ovdje to svjetsko čudo. Motohappening nije moto susret na kojem se guraju bačve i loče piva. Zapravo, možda se i tamo plaća upad ali nisam bio u životu pa ne znam.
Mene više iritira komentar kao ovaj od terorista. Ako je za tebe vrijeme stalo, dozvoli da nove generacije žive u novim okolnostima. Po meni se danas jako puno kvalitete na Grobniku može vidjeti, neki novi klinci su se pojavili i odlično voze, a i PH ponovno postaje kvalitetno. Jebiga, nema mogućnosti za GP i WSBK ali to ne znači da bi se Grobnik trebao srušiti. Sve u svemu, onaj tko misli da se tamo nema šta vidjeti ne mora ni dolaziti.
mislim da samo bi bilo dobro da i pista ima koristi od tih ulaznica ,a ne samo  pojedinci
 
rbubas said:
mislim da samo bi bilo dobro da i pista ima koristi od tih ulaznica ,a ne samo  pojedinci

da, bilo bi dobro

al to nije do organizatora utrke

jer on je samo unajmi, i plati masnu cifru za to

a koliko koristi staza od te "masne cifre" ima, to je druga prica


kruske i jabuke 8)
 
speed attack said:
da, bilo bi dobro

al to nije do organizatora utrke

jer on je samo unajmi, i plati masnu cifru za to

a koliko koristi staza od te "masne cifre" ima, to je druga prica


kruske i jabuke 8)
sve 5 (y)
 
Zato postoje neki auto-moto klubovi koji svojim clanovima osiguraju besplatan ulaz jer su clanovi njihovog kluba i placaju clanarinu...ma na kraju sve dodje na svoje
 
31 said:
ništa ja ne mješam,ovo što organizira Đuro,kako god se zvalo ima svoja pravila svrhu i cilj (za organizatora posao + zadovoljstvo(jer su ipak 1.motoristi))a za posjetioce neka vrsta sudjelovanja u moto-sportskoj priredbi bilo aktivno bilo pasivno.što se moto susreta tiče to je neki drugi film koji mene ne zanima

nije moj odgovor bio tebi namijenjen nego rbubas-u  :shock:

dolazio sam na Grobnik 80-tih kad se vozilo SP i plaćao upad ,dolazim i sada i plaćam upad ,tako da tvoje pisanje potpuno opravdavam ali mi nije jasno rbubas-ovo  :misli:
 
da bar nekaj naprave sa tim novcima na grobniku,al kita.puno toga je tamo nejasno i bit ce sve dok se netko ne primi posla a ne samo lovu trpat u đep.
al nema mi boljeg nego dofurat se tamo, pojest legendarni hamburger kod dede i pogledat si trening...
 
frulek said:
da bar nekaj naprave sa tim novcima na grobniku,al kita.puno toga je tamo nejasno i bit ce sve dok se netko ne primi posla a ne samo lovu trpat u đep.
al nema mi boljeg nego dofurat se tamo, pojest legendarni hamburger kod dede i pogledat si trening...
...pa kaj hočeš počeli su trgati brdo...sva lova bu tam završila...  8)  :wink:  :mrgreen:
 
o my god, tolke natipkane stranice zbog 25 kuna  :shock:

ak vam se neda pljunut tolku silnu lovu, dajte dečkima na upadu za pivu i gasssss, uostalom ak budu vidjeli da ste siroteki došli na prastaroj pili iz 2006. godine vrijednoj pišljivih 10+ soma Eura možda vas i puste gratis  :wink:
 
da dobro si si reko, poceli su..
ovim tempom budu stvarno brzo nekaj napravili
al zato su stepenice na tribine i same tribine svjetske,neviđene!
ne kuzim kak ih nije sram da vec nisu nesto napravili :(
 
frulek said:
da dobro si si reko, poceli su..
ovim tempom budu stvarno brzo nekaj napravili
al zato su stepenice na tribine i same tribine svjetske,neviđene!
ne kuzim kak ih nije sram da vec nisu nesto napravili :(
Čekaju strani kapital...  :?  :misli:
 
Apsolutno se slažem da treba plačat,ali priča koja se već potezala u par tema...Zašto su dopuštali onakvu gužvu?Čini se da im nije dovoljno od karata para  i puna staza nego još ugurat sa strane ako stane šta  :palacdolje:
A što se tiče Đure,svaka čast,da nema njega i motopulsa ko zna dali bi bilo šta uopće na Grobniku,i koliko god ga cjenim,mislim da bi ljudska sigurnost trebala bit na prvom mjestu,rađe bi dodao još 25 kn za kartu pa da postoji nekakav limit na stazi !
 
rbubas said:
Mislim da to ne vredi 25 kuna, oni se voze za svoj gušt ne za moj, pa zašto da ja budem njihov sponzor. Bit motohappeninga je druženje bikera.
...bit moto susreta je druženje...moto happening i alpe adria jedini su dogadjaji za koje se placa karta, a i jedini dogadjaji na kojima iza proglasenja pobjednika nema zive glazbe i bancenja do jutra, znaci druzenje izostaje  :shock:....
 
Status
Not open for further replies.