Plaćanje ulaznice za motohappening

Status
Not open for further replies.
A na kome će. Pa ne bu im moj stari dole došel. Nitko nas ne tjera tam.

U ljetnim mjesecima mi se znalo događat i da krenem na grobnik al onda odlučim produžit do mora i popit za ušparanu lovu neku cugu u hladu (kojeg na stazi i oko nje nema) neke birtije  :wink:
 
31 said:
ja ne držim đuri i puščenicima štajgu,al jebiga kad je lijepo vrijeme i speed w ili happ ili end (šteta kaj nemamo hrvatske riječi za to)i dečki uzmu repu onda uvjek netko broji kolko su nam uzeli.Jel netko brojao koliko su popušili na zadnja 2 zatvaranja sezone kad je bila kiša?Možemo biti sretni da nam netko to organizira i da imamo grobnik kakav je takav je.I zato motociklisti na grobnik a bikeri na happening i svatko neka plati svoj gušt iz svog đepa i nek se neda jebat od ovih drugih
Pitanje je bilo što ti dobivaš za 25 kuna, goli asfalt i kamen na kojem moraš sjediti i ljetnim mjesecima brdo zmija.
 
Mocippaldi said:
Nek ide gledat Stolling Ronese traze samo 100€  :mrgreen:
Pa tam se isto plaća upad, a to je samo okupljanje ljubitelja dobre muzike, odnosno tog benda!
 
31 said:
ništa ja ne mješam,ovo što organizira Đuro,kako god se zvalo ima svoja pravila svrhu i cilj (za organizatora posao + zadovoljstvo(jer su ipak 1.motoristi))a za posjetioce neka vrsta sudjelovanja u moto-sportskoj priredbi bilo aktivno bilo pasivno.što se moto susreta tiče to je neki drugi film koji mene ne zanima
(y) (y)


al vidis da neko nece skuzit koja je razlika izmedju jednog motosusreta i happeninga/speed weekenda


on bi se i dalje druzio s ljudima iz drugih krajeva i nebi gledao  :paper: trku 8)
 
25 kn nije puno i mislim da nije nikom problem dati tih 25kn  (y) a ko neće dati može gledat trke vani izvan ograde i stvar riješena  (y)
 
Goran zzz said:
25 kn nije puno i mislim da nije nikom problem dati tih 25kn  (y) a ko neće dati može gledat trke vani izvan ograde i stvar riješena  (y)

al taj koji nece platit taj nit ne dolazi gledat trku

on se dolazi druzit s ostalim bikerima iz drugih krajeva Lijepe nase 8)
 
rbubas said:
Nije mi bilo jasno zašto ja moram plaćati ulaz i ostali motoristi da bi se unutra vidjeli i razmjenili razmišljanja o prošlogodišnjoj sezoni i raspravljali o novoj.

To ti je bila dobra ideja. Koliko se tek informacija razmjenjuje na ovom forumu odlučili smo da pristup više neće biti besplatan.
Kad već možete davati novce za razne moto časopise, možete i za pristup informacijama na moto stranici. Pristup portalu će biti ograničen samo na čitanje uvoda, isto tako i na forumu će se vidjeti samo naslovi topica bez mogučnosti čitanja dok ne uđete u grupu koja je platila članarinu.
Radi se na implementiranju sustava, te će te na vrijeme biti obaviješteni o načinu uplate.
 
Admin said:
To ti je bila dobra ideja. Koliko se tek informacija razmjenjuje na ovom forumu odlučili smo da pristup više neće biti besplatan.
Kad već možete davati novce za razne moto časopise, možete i za pristup informacijama na moto stranici. Pristup portalu će biti ograničen samo na čitanje uvoda, isto tako i na forumu će se vidjeti samo naslovi topica bez mogučnosti čitanja dok ne uđete u grupu koja je platila članarinu.
Radi se na implementiranju sustava, te će te na vrijeme biti obaviješteni o načinu uplate.

konačno :mrgreen:

več mi je dosta besplatnog razmjenjivanja informacija :mrgreen:
 
Admin said:
To ti je bila dobra ideja. Koliko se tek informacija razmjenjuje na ovom forumu odlučili smo da pristup više neće biti besplatan.
Kad već možete davati novce za razne moto časopise, možete i za pristup informacijama na moto stranici. Pristup portalu će biti ograničen samo na čitanje uvoda, isto tako i na forumu će se vidjeti samo naslovi topica bez mogučnosti čitanja dok ne uđete u grupu koja je platila članarinu.
Radi se na implementiranju sustava, te će te na vrijeme biti obaviješteni o načinu uplate.
:shock: :LOL: :LOL: :LOL: (y) fenomenalno! :LOL:
 
Admin said:
To ti je bila dobra ideja. Koliko se tek informacija razmjenjuje na ovom forumu odlučili smo da pristup više neće biti besplatan.
Kad već možete davati novce za razne moto časopise, možete i za pristup informacijama na moto stranici. Pristup portalu će biti ograničen samo na čitanje uvoda, isto tako i na forumu će se vidjeti samo naslovi topica bez mogučnosti čitanja dok ne uđete u grupu koja je platila članarinu.
Radi se na implementiranju sustava, te će te na vrijeme biti obaviješteni o načinu uplate.
a za nas koji bi se samo družili i pili virtualnu pivu :misli:
 
rbubas said:
Vozim motore već 20 godina. Danas je druženje na Grobniku, pa sam odlučio se naći sa ekipom na piću. Dođoh do piste, a gospodin na ulazu mi kaže da moram platiti ulaz. Moje pitanje je bilo a zašto, a tigar na to odgovara pa motohappening. Nije mi bilo jasno zašto ja moram plaćati ulaz i ostali motoristi da bi se unutra vidjeli i razmjenili razmišljanja o prošlogodišnjoj sezoni i raspravljali o novoj. Ja mislim da mi obični motoristi od tih ulaznica nemamo nikakve koristi samo pojedinci. Inače ja sam bio gledati trke prikolica svake godine na Grobniku i mislim da su jedino te ulaznice opravdane jer se ima šta vidjeti. :misli:

Najbolje ti prodaj motor , pa se druži sa đanerima po kafićima!!
 
Ja imam privilegiju da kao sudac nacionalnog ranga ne moram plaćati ulaznice na takve manifestacije (po pravilniku), no dešavalo mi se da zaboravim iskaznicu, pa sam plaćao....  Ovo ipak budu organizirane vožnje i utrke pa mi uopće nije jasno zašto se ne bi trebalo plaćati ulaz....

Već je bilo spomena da se na Grobnik ne plaća ulaz ako nema ništa organizirano, a frendica mi živi u Hokenhajmu (neznam kako se piše  :mrgreen:) i može F1 "gledati sa terase", pa mi kaže da je tamo jako teško uopće ući u krug staze, bez obzira imaš li namjeru platiti ili ne..  :misli: .. pa čak i kad nema nikoga tamo..
 
zasto uopce pitanje oko placanja ulaznica, pa normalno je da onaj tko je zakupio stazu ima pravo naplacivati  ulaznice

necemo sad opet revoluciju i parole poput ˝pistu uciniti dostupnu sirokim narodnim masama˝...

meni je osobno zao sto se nista nije napravilo da se gp utrke vrate na grobnik, a na da se lupeta o formuli...ali kad imas lokalnog serifa linica koji je nadrkaniji od drzavnog serifa tudjmana danas imas na grobniku ovo sto je...

tko hoce na grobnik neka ide, stvar izbora...

osobno sam zadnji put na grobniku bio jos u bivsoj propaloj drzavi i dok su se tamo vozile utrke a ne neki happening ili sto god...  8)
 
Status
Not open for further replies.