Planovi za ovu godinu

pa3q said:
Plan je ovakav:

Kastela - Madarska (Szeged) - Rumunjska (Novaci , Brasov) Transalpina - Transfargasan - Moldavia (Kisinjev)  - Ukraina (Odessa) - Rumunjska (Constanta) - Bugarska (Sunny beach)- Turska (Istambul) - Grcka (Solun)- Makedonia (Matka jezero) - Kosovo - Albania - Crna Gora (Skadarsko jezero).

U zagradama su nocenja, po jedno ili dva.

ne bi se stel mesat.. ali sta ti nije bolje odma napast rumunjsku i odma krenut na derdap? voznja do i po madarskoj je prilicno nezanimljiva (iako ima jaako finih mista, npr. Esztergom, ali oni su ugl. na sjeveru Hungaroszaga)

u Rumunjskoj pogledaj Herculaneum ako mozes, a cila Transilvanija je super.. u Bugarskoj mi je obala bljak ali idealna za podsjetit se kako ce to u nas izgledat kad sve naspu i izbetoniraju.. ali ako budes isa, svrati do Kaliakre, skroz do punte i onaj bugarski Primosten ali sam mu zaboravio ime.. Bugarska je puno bolja u unutrasnjosti nego obala.. gustaj  (y)

I javi se iz Instambula  :mrgreen:
 
ovo za Bugarsku se i ne bi bas slozio u potpunosti... ako napadne Bugarsku iz Rumunjske i spusti se do Varne dionica Varna-Sunny Beach par exellance provjereno 2015-te...  (y) od Sunny Beach do Burgasa cesta ok od Burgasa do Turske granice cesta kroz planinu i nije bila neka sreca a okolis je back to 80-te... meni je to tada bio dozivljaj... ne znam jeli se sta promjenilo... tako je bilo kada sam bio tamo 2011-te...  (y)
 
črnomerec said:
a ako je suputnica otvorenog uma? :D

:shock: :shock: :shock: toliko nije ni jedna otvorena.. osim ako ti je suputnica je musko  :LOL:
 
alpine said:
:shock: :shock: :shock: toliko nije ni jedna otvorena.. osim ako ti je suputnica je musko  :LOL:
onda nisi naso pravu :mrgreen: ,kaj ti nije dosadno u krevetu samo sa njom.?mi  volimo kada nam se kakav curicak pridruzi :jesus:
 
alpine said:
ne bi se stel mesat.. ali sta ti nije bolje odma napast rumunjsku i odma krenut na derdap? voznja do i po madarskoj je prilicno nezanimljiva (iako ima jaako finih mista, npr. Esztergom, ali oni su ugl. na sjeveru Hungaroszaga)

u Rumunjskoj pogledaj Herculaneum ako mozes, a cila Transilvanija je super.. u Bugarskoj mi je obala bljak ali idealna za podsjetit se kako ce to u nas izgledat kad sve naspu i izbetoniraju.. ali ako budes isa, svrati do Kaliakre, skroz do punte i onaj bugarski Primosten ali sam mu zaboravio ime.. Bugarska je puno bolja u unutrasnjosti nego obala.. gustaj  (y)

I javi se iz Instambula  :mrgreen:

Vec su rezervirani smiestaji za cilo putovanje. Dobia sam putopis na preporuku pa smo se drzali njihovih trasa.
 
paranoid said:
ovo za Bugarsku se i ne bi bas slozio u potpunosti... ako napadne Bugarsku iz Rumunjske i spusti se do Varne dionica Varna-Sunny Beach par exellance provjereno 2015-te...  (y) od Sunny Beach do Burgasa cesta ok od Burgasa do Turske granice cesta kroz planinu i nije bila neka sreca a okolis je back to 80-te... meni je to tada bio dozivljaj... ne znam jeli se sta promjenilo... tako je bilo kada sam bio tamo 2011-te...  (y)
ti si bauljo dosta tuda,dakle iso bi povratak iz istambula da neidem obv preko  sofije,srbije itd.,vec bi skrenuo dole od sofije ili plodiva prema sjevernoj makedoniji pa preko kosova za bosnu i hr,ovo kroz grcku sam prosao pa mi nije interesantno,kuda preko kosava a da se ne spustam juzno od skoplja.?
 
pa3q said:
Plan je ovakav:

Kastela - Madarska (Szeged) - Rumunjska (Novaci , Brasov) Transalpina - Transfargasan - Moldavia (Kisinjev)  - Ukraina (Odessa) - Rumunjska (Constanta) - Bugarska (Sunny beach)- Turska (Istambul) - Grcka (Solun)- Makedonia (Matka jezero) - Kosovo - Albania - Crna Gora (Skadarsko jezero).

U zagradama su nocenja, po jedno ili dva.

Koliko vas ide i jeli grupa zatvorena? Npr, mozda bih isao Split-Odessa.....
 
črnomerec said:
onda nisi naso pravu :mrgreen: ,kaj ti nije dosadno u krevetu samo sa njom.?mi  volimo kada nam se kakav curicak pridruzi :jesus:

ajmeee  :shock: otvori swingersku temu za to :LOL:
 
alpine said:
ajmeee  :shock: otvori swingersku temu za to :LOL:
swingeri se  mjenjaju  za zene,ja se ne mjenjam,ali  rado ugostim još koju  :D
 
črnomerec said:
ti si bauljo dosta tuda,dakle iso bi povratak iz istambula da neidem obv preko  sofije,srbije itd.,vec bi skrenuo dole od sofije ili plodiva prema sjevernoj makedoniji pa preko kosova za bosnu i hr,ovo kroz grcku sam prosao pa mi nije interesantno,kuda preko kosava a da se ne spustam juzno od skoplja.?
ako ces kroz Kosovo onda ti imam dva zanimljiva prijedloga a oba idu u Crnu Goru... prvi prjedlog ti je da ides za Kosovsku Mitrovicu i onda uz jezero Gazivode ides prema granici sa Srbijom i onda se spustas prema Crnoj Gori i Rožaje cesta uz jezero super... zavoj na zavoju uz predivan krajolik... drugi prijedlog je da ides za Peju (Peč) i onda uz planinu Prokletije na vrhu ulazis u Crnu Goru i spustas se opet prema Rožaje...cesta je klasicna brdska cesta odlican krajolik jedino sa Kosovske strane je malo glađi asfalt a sa Crnogorske je par exellance... kad stigneš u Rožaje onda biraš... kanjon Morace prema Podgorici i dalje na obalu ili ides Mojkovac prema Žabljaku uz rijeku Taru (NP Durmitor)  skrenes na most i kad ga pređes dalje prema Bosni tj Sarajevu... koju god opciju ovdje odaberes ne mozes pogrjesiti...  (y)
 
hvala (y),neda mi se na zabljak bio prosle godine,ovak sam taj dio slozio...
 

Attachments

  • Screenshot_2018-04-14-10-47-36-500_com.google.android.apps.maps.png
    Screenshot_2018-04-14-10-47-36-500_com.google.android.apps.maps.png
    917.3 KB · Views: 95
a cijeli put ovako nekako,uz mogucnost nekih korekcija
 

Attachments

  • Screenshot_2018-04-14-10-50-27-412_com.google.android.apps.maps.png
    Screenshot_2018-04-14-10-50-27-412_com.google.android.apps.maps.png
    570.8 KB · Views: 110
črnomerec said:
a cijeli put ovako nekako,uz mogucnost nekih korekcija


daleke pute planiras.... a jesi li nabavio kofere za taj put?  :wink:
 
oceangoing said:
daleke pute planiras.... a jesi li nabavio kofere za taj put?  :wink:
pa i nije daleko,proslogodisnji je bio od 5000,ovaj oko 3500,koferi nabavljeni :D
 
črnomerec said:
hvala (y),neda mi se na zabljak bio prosle godine,ovak sam taj dio slozio...
odlicno... ova cesta prema Prizrenu ti je isto brdska cesta... nije neka kvaliteta ali je fora prolaziti kroz ta sela i tamo je skijaliste Brezovica... Prizren fantastican.... ako ti se da planinariti popni se na tvrđavu... od Prizrena do Peja vodi brza cesta-autoput... putem stani u Decane pogledati Manastir Visoki Decani  i u Peji Manastir... ako imas vremena u Peji odi i po kanjonu Rugove do vrha.... odlican je kanjoj... gore imas vrhunski restoran sa vlastitim ribnjacima... ali tu ne mozes prijeci granicu... spustas se natrag za Peju i ides na ovi prijevoj koji si stavio na Rožaje....  (y) i naravno na Kosovu voze kao u Albaniji ali jos luđe... znam da si bio u Albaniji pa ti nije strano ali ovi su za nijansu jos zesci...  :LOL:  (y)
 
Getriba said:
Koliko vas ide i jeli grupa zatvorena? Npr, mozda bih isao Split-Odessa.....

Nema problema.  Polazak je 17.4. u ranojutarnjim satima. Odessa je na rasporedu 21. i trenutno nas je troe.