Planovi za ovu godinu

Givi S150 ili kappa ks150

Givi_s150_universal_top_box_rack_02.jpg


Oko 400 kuna dođe. Mislim da bi u Piccila tribalo bit odma dostupno al kod njega je vjerojatno i skuplje.
 
Ove godine tura je Mađarska - Slovačka - Poljska - Češka - Austrija (čak kratko i u njemačku ući) - Slovenija - i kući.

Zagreb - Komarno - Namestovo - Oswiecim - Češka Skalice - Prag - Zell am See - Kranjska Gora - Zagreb

Cca 2200 km i can't fucking wait, kreće se 30.06.
 
Cvitalo said:
Givi S150 ili kappa ks150

Givi_s150_universal_top_box_rack_02.jpg


Oko 400 kuna dođe. Mislim da bi u Piccila tribalo bit odma dostupno al kod njega je vjerojatno i skuplje.

Hvala na odg...raspita san jucer...nema problema za granicu ovako putovat s malo otvorenim top caseom...proba san i vozit jucer cisto da vidim oce bit kakvih vibracija...sve pet. Necu stic uzet ovaj nastavak za top case, idem ujutro za cg, najavljuju jako lipo vrime pa bi to odmah iskoristia. Definitivno cu imat na umu za ovu jesensku turu nabavit taj dio. ;)
 
Tpeko said:
Hvala na odg...raspita san jucer...nema problema za granicu ovako putovat s malo otvorenim top caseom...proba san i vozit jucer cisto da vidim oce bit kakvih vibracija...sve pet. Necu stic uzet ovaj nastavak za top case, idem ujutro za cg, najavljuju jako lipo vrime pa bi to odmah iskoristia. Definitivno cu imat na umu za ovu jesensku turu nabavit taj dio. ;)

Imam slicnih problema kao ti (putujem sa zenom :mrgreen:), kisnjake i jos neke gluposti (odprilike volumen kao ova torba sa tvoje slike) poredam na topcase pa pricvrstim elesticnom mrezicom ("pauk"), koju razvucem preko tih stvari, oko kompletnog kofera i uhvatim za nosac topcase-a (fino se kukice zakace). Sve stoji cvrsto na mjestu, puno bolje nego da drzis ovako otvoren kofer (y)
Ono sto je mene uvijek brinulo i sto sam se uvijek pitao je koliko tezine Givi nosac topcase-a moze realno izdrzati :)
 
ptf said:
Eeee, pa da je malo kiše imaš i bazen  :D

Hehe, sve znam. Poslusat cu savjet, bit ce zatvoren top case, al jbg sator ide na njega.
 

Attachments

  • IMG_20180406_130710.jpg
    IMG_20180406_130710.jpg
    1.2 MB · Views: 185
esso_sa said:
Imam slicnih problema kao ti (putujem sa zenom :mrgreen:), kisnjake i jos neke gluposti (odprilike volumen kao ova torba sa tvoje slike) poredam na topcase pa pricvrstim elesticnom mrezicom ("pauk"), koju razvucem preko tih stvari, oko kompletnog kofera i uhvatim za nosac topcase-a (fino se kukice zakace). Sve stoji cvrsto na mjestu, puno bolje nego da drzis ovako otvoren kofer (y)
Ono sto je mene uvijek brinulo i sto sam se uvijek pitao je koliko tezine Givi nosac topcase-a moze realno izdrzati :)

Kud ces ove godine, i kad?
 
esso_sa said:
Ono sto je mene uvijek brinulo i sto sam se uvijek pitao je koliko tezine Givi nosac topcase-a moze realno izdrzati :)

Istina, to i je pitanje. Kad se moj V56 napuni, ima sa prtljagom 15 kila. Ovo sam ja nabavija za stavit na onaj nosač na kuferu:

https://i.ytimg.com/vi/e6A7E5YrEz8/maxresdefault.jpg

Dođe oko 450 kuna. Dobro je šta je torba nepromočiva i može se zamotat da dobije i manje volumen. Iako, nije mi je namjer previše napunit. Kišnjaci, japanke i možda flis majica kad je prevruče. Dobro dođe kad se osjedne negdje pa posluži kao torba za plažu.

 
garfield1974 said:
Opet planiras tamo  :misli:

Provjeri starter prije puta  :mrgreen:

Mozda, vidit cu jos.... rado bih otisao.

Starter Obavezno provjeriti , da
hehehe


Kud ces ti ove godine?

 
Getriba said:
Mozda, vidit cu jos.... rado bih otisao.

Starter Obavezno provjeriti , da
hehehe


Kud ces ti ove godine?

Ove godine mi je za sada sve nesigurno sto se slobodnog vrimena tice. Ako di zaprasimo mislim da cemo neki malo kraci djir Crna Gora / Albanija u šestom misecu.
 
spremamo se za istambul u sestom mj.,pravac do crnog mora,pa dole,bio neko zadnjih godinu dvije?savijet,preporuka?
 
črnomerec said:
spremamo se za istambul u sestom mj.,pravac do crnog mora,pa dole,bio neko zadnjih godinu dvije?savijet,preporuka?

Kad planiras pokret? Mi smo na putu od 17.6., a u Istanbulu oko 25.
 
pa3q said:
Kad planiras pokret? Mi smo na putu od 17.6., a u Istanbulu oko 25.
21 bi krenuli,jos slazem rutu,crno more pa istambul ili drito do istambula sa spavanjem u sofiji,kako vi mislite,tojest kojom rutom do dole?
 
...za  natrag me isto muci,nebi isli istim putem,gledam iz istambula preko makedonije,kosova,bosne,predlog rute?
 
Plan je ovakav:

Kastela - Madarska (Szeged) - Rumunjska (Novaci , Brasov) Transalpina - Transfargasan - Moldavia (Kisinjev)  - Ukraina (Odessa) - Rumunjska (Constanta) - Bugarska (Sunny beach)- Turska (Istambul) - Grcka (Solun)- Makedonia (Matka jezero) - Kosovo - Albania - Crna Gora (Skadarsko jezero).

U zagradama su nocenja, po jedno ili dva.