plocice za 636

kawasaki636 said:
Paky prijatelju moj ja sam ti napisa moje iskustvo s tim plocicama a oces li ti prihvatit ili neces to je na tebi. Ja nisam nista drugo mislija. A jos uz to Paky vecinom mladi mulci gledaju GP i govore jebes gume koje traju one nevaljaju ali to TRAJU je opsezan pojam. je rono sta je meni puno mozda je tebi malo i obrnuto. Stoga neke stvari se nemogu kupiti novcem za sve drugo tu je ISKUSTVO   (y) Pozdrav mojim prijateljima Pakostancima tihi i Mrkiu
kako da prihvatin nešto što je nelogično, možda ja znam bolje od tebe što znači kad kočnica pravo grize  :misli:
neznan ja čime se ti baviš i koju klasu voziš kad si tako iskusan  :misli:
pročitaj ovo gori što ti je bole napisa  (y)
 
Tezak si Paky!!!!!!!!!! Objasni sta tebi znaci brzo se trose?????????
 
kawasaki636 said:
Tezak si Paky!!!!!!!!!! Objasni sta tebi znaci brzo se trose?????????
nisan ja težak nego si ti uporan  :mrgreen: pročitaj opet ovo što ti je bole napisa pa će ti sve biti jasno. Ako se pločica ne troši troši se disk i obrnuto pa sad ti biraj  :mrgreen:
 
Objasni sta tebi znaci brzo se trose
 
kawasaki636 said:
Objasni sta tebi znaci brzo se trose
ne se ljutit  :mrgreen:
kad se troše brže od onih što se troše sporije(za koje ti kažeš da su super)  :mrgreen:
 
paky said:
ne se ljutit  :mrgreen:
kad se troše brže od onih što se troše sporije(za koje ti kažeš da su super)  :mrgreen:

Bez Uvride ali nisi vridan mog vrimena.A po tome sta mi ne odgovoras vjerovatno ni sam neznas sta bi bubnija pa osta ziv. Stoga razumim ljude koji su mi pricali o mulcima ode na forumu pa eto i ja naisa na jednog:LOL: :LOL: :mrgreen:

Pozdrav  :jesus:
 
kawasaki636 said:
Bez Uvride ali nisi vridan mog vrimena.A po tome sta mi ne odgovoras vjerovatno ni sam neznas sta bi bubnija pa osta ziv. Stoga razumim ljude koji su mi pricali o mulcima ode pa eto i ja naisa na jednog.  :LOL: :LOL: :mrgreen:

Pozdrav  :jesus:
pa što da ti odgovorim kad je sve već napisano, ako se sporo troše znači da ne koće baš savršeno i da se možda troši disk, ako su pločice mekše vjerovatno koče bolje i neće poist disk i to ti je sva mudrost  :D
ma nema beda idem ja montirat pločice  :mrgreen: vidi ih  :mrgreen:
živija
 
paky said:
pa što da ti odgovorim kad je sve već napisano, ako se sporo troše znači da ne koće baš savršeno i da se možda troši disk, ako su pločice mekše vjerovatno koče bolje i neće poist disk i to ti je sva mudrost  :D
ma nema beda idem ja montirat pločice  :mrgreen: vidi ih  :mrgreen:
živija

Ajme majko ako si od onih koji tvrde da ju plcice vrde od diska. Onda kupi plocice u ducanu a ne na crno u tokara Mos ti montirat i sidro da te zaustavlja pa ga bacaj kad oces stati a nece ti se trositi ni plocice ni diskovi.  :LOL: :LOL:
 
kawasaki636 said:
Ajme majko ako si od onih koji tvrde da ju plcice vrde od diska. Onda kupi plocice u ducanu a ne na crno u tokara Mos ti montirat i sidro da te zaustavlja pa ga bacaj kad oces stati a nece ti se trositi ni plocice ni diskovi.  :LOL: :LOL:
iznenadio bi se koliko loša smjesa za pločice može sjebati disk ...  :palacdolje:
 
kawasaki636 said:
Ajme majko ako si od onih koji tvrde da ju plcice vrde od diska. Onda kupi plocice u ducanu a ne na crno u tokara Mos ti montirat i sidro da te zaustavlja pa ga bacaj kad oces stati a nece ti se trositi ni plocice ni diskovi.  :LOL: :LOL:

nemoj se pravit pametan, evo ti što napravi loša (tvrda) pločica od diska (moj disk)
 
paky said:
pa što da ti odgovorim kad je sve već napisano, ako se sporo troše znači da ne koće baš savršeno i da se možda troši disk, ako su pločice mekše vjerovatno koče bolje i neće poist disk i to ti je sva mudrost  :D
ma nema beda idem ja montirat pločice  :mrgreen: vidi ih  :mrgreen:
živija

a sta ako su plocice sugavog materijala pa se prekomjerno truse a ne koce kurca? jesu li tad jos uvijek dobre jer se brzo trose?
 
jolly the roger said:
a sta ako su plocice sugavog materijala pa se prekomjerno truse a ne koce kurca? jesu li tad jos uvijek dobre jer se brzo trose?
Od nekvalitetnog materijala je jako teško napraviti mekane pločice ...  :wink: .... znači, teoretski se to može napraviti, ali je skuplje i neisplativije za onoga tko to radi... znači, može se, ali moraš biti totalni kreten da to radiš ..  :wink:
 
Potpisujem ovo sto je strasilo rekao  (y). Ja jos nisam sreo mekanu disk plocicu da ne koci dobro !! Do sada sve sta sam montirao nebi stalo na jedan cijeli hard disk  :LOL:. Pocevsi od newfren plocica (zeleno pakovanje-uzas) Newfren racing-odlicne. Sbs isto tako,ferodo,brembo,locheed,ajp,nissin,ajsin,grimeca,tokico,carbon-loreinne....itd...itd Sve sto je bilo racing (mekane plocice) kocilo je izvanredno,ali je trajalo je puno krace. One plocice na kojima je pisalo standard(tvrde) slabije kocile i trajale duze... Ja jos dakle,nisam sreo takvu disk plocicu(da je mekana a da ne koci). Mozda su je u meduvremenu izmislili(vjerojatno je napravljena od nutelle  :LOL:)
 
e, i ajte MOLIM vas budite "normalni" ........ Jer je na forumu i previše onih čiji tata "ima većeg pišu", pa bi bilo suvišno da i vas dvojica uđete u tu kategoriju...  :palacdolje:
 
Sad kad nas je izbrisalo mogu ti reci da je u pravu sta nas je skinija jer vec je pun kurac pripucavanja. ali stari disk na slici ti izgleda groblje i kako si uopce moga dopustit da dode u takvo stanje :( :misli:. Nemam nista za reci osim da se ne zelim vise pripucavat jer napisa si na trosis zadnje plocice svakih 15 dana a prednje svakih misec ipo to sve govori.............. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: POzdrav iz susjednog grada  (y)
 
kawasaki636 said:
Sad kad nas je izbrisalo mogu ti reci da je u pravu sta nas je skinija jer vec je pun kurac pripucavanja. ali stari disk na slici ti izgleda groblje i kako si uopce moga dopustit da dode u takvo stanje :( :misli:. Nemam nista za reci osim da se ne zelim vise pripucavat jer napisa si na trosis zadnje plocice svakih 15 dana a prednje svakih misec ipo to sve govori.............. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: POzdrav iz susjednog grada  (y)
kako san moga dopustit  :misli: maloprije si reka da nema šanse da pločica ošteti disk, pa san ti stavija sliku :misli: sad kažeš da ipak može jel  :misli: tolko si nadrobija stvari da više nemaš pojma što bi reka  :LOL: odi đirat u japankama po gradu jer za drugo nisi (y) a ove stvari ostavi nama iskusnijima  (y)
 
paky said:
nemoj se pravit pametan, evo ti što napravi loša (tvrda) pločica od diska (moj disk)
ja na ovoj slici nis nevidim
 
strasilo said:
Od nekvalitetnog materijala je jako teško napraviti mekane pločice ...  :wink: .... znači, teoretski se to može napraviti, ali je skuplje i neisplativije za onoga tko to radi... znači, može se, ali moraš biti totalni kreten da to radiš ..  :wink:
da al moze bit da se plocica osteti zbo loseg skladistenja (npr sinter obloga dodje u kontakt s kakvim uljem pa ce se trusit)
 
Na ebay završava za uru vremena aukcija, pločice za moj motor, EBC HH se zovu. Jeli netko probao te? Čitao sam da su dobre a sad koliko su dobre  :D
 
aurellie said:
Na ebay završava za uru vremena aukcija, pločice za moj motor, EBC HH se zovu. Jeli netko probao te? Čitao sam da su dobre a sad koliko su dobre  :D
neko je bija reka da jesu  :misli: