Plominka!!!

lavado said:
Burica je a i uobičajnih milion kombinacija  (y)
Va Pule ?

mislio sam na zatvorenu cestu, šta se popravlja do mercatora ili sam ja nešto žbalja :misli:
 
tutankamon said:
mislio sam na zatvorenu cestu, šta se popravlja do mercatora ili sam ja nešto žbalja :misli:
Je,od INE je sve prokopano.Delajo novo cesto do Ferali (restoran).Da ne beži motor po oneh škuljah sa glatken asfalton  :LOL:
Za sada je samo 100 m prokopano,sa tendencijom brzog produžavanja kopanja.
A i na druge bonde delajo kružni za Rabac,tako da smo u neke blokade ali nedamo se  (y)
 
lavado said:
Cure,ja se vozim sam,niste primjetili  8)
Cijelu nedjelju sam bio u điru,naletio na Tončia i Terzića ali od vas ni traga ni glasa  :misli:
Ma Tonči i Terza su ustali ozad,su bili  s mrtvin gumama,mi smo pošli do Senja.
 
ktm08 said:
Ma Tonči i Terza su ustali ozad,su bili  s mrtvin gumama,mi smo pošli do Senja.
Nalete son na njih na pršute va Tinjane a ja son điro po Istre a bi son i 2 puta na Plominke,vide dosta ekipi po ceste i na Vidikovce  (y)




p.s. dobra je ta spika o gumami  :LOL:
 
lavado said:
Nalete son na njih na pršute va Tinjane a ja son điro po Istre a bi son i 2 puta na Plominke,vide dosta ekipi po ceste i na Vidikovce  (y)




p.s. dobra je ta spika o gumami  :LOL:
lako tebi sa gumama kad mjenjaš par u dvije sezone :2up: :2up: :2up:
 
lavado said:
Nalete son na njih na pršute va Tinjane a ja son điro po Istre a bi son i 2 puta na Plominke,vide dosta ekipi po ceste i na Vidikovce  (y)




p.s. dobra je ta spika o gumami  :LOL:
biće tebi po plominke samo zajebavaj, čekam te na vidikovcu  :troll: :troll:
 
gixer600 said:
biće tebi po plominke samo zajebavaj, čekam te na vidikovcu  :troll: :troll:
Najprvo me ćepoj  :jesus: :jesus: :jesus:
Ili budi pametan (za promjenu) pa čekaj da opet budem  :polomljen: pa ćeš me lako uhvatit i  :sucky:.
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
gixer600 said:
biće tebi po plominke samo zajebavaj, čekam te na vidikovcu  :troll: :troll:

šta misliš sa onim krampom od BMW-a da možeš nekog ćapat? :jesus: :jesus: :jesus:
 
lavado said:
S obzirom da je u subotu bilo ok,odlučili smo ne propustiti i u nedjelje :wink:
Mogao si se javit,ja te nisam vidio.Možda i jesam ali te nisam prepoznao  :wink:

Ma nisan ni ja tebe prepoznal, nego mi prijatelj Labinjon govori da si to ti  :wink:
 
tutankamon said:
šta misliš sa onim krampom od BMW-a da možeš nekog ćapat? :jesus: :jesus: :jesus:
On se uzda onaj drugi (ona provi motor - baren po imene :mrgreen:) ali nikako da kapi da su motori od miljor kubiki a ne ovi ženski ca on pelje  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
smarty said:
Ma nisan ni ja tebe prepoznal, nego mi prijatelj Labinjon govori da si to ti  :wink:
To uopće nema veze,da je mene neki reka da si to ti,priša bi poli tebe da se konačno upoznamo,popijemo pijačo,neka spika i se 5  (y).
Tako si moga i ti ali vjerovatno si bi va nekemi drugemi kombinacijami pa ti je oprošteno  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Do drugega puta  (y) (y) (y)  
 
lavado said:
To uopće nema veze,da je mene neki reka da si to ti,priša bi poli tebe da se konačno upoznamo,popijemo pijačo,neka spika i se 5  (y).
Tako si moga i ti ali vjerovatno si bi va nekemi drugemi kombinacijami pa ti je oprošteno  :mrgreen: :mrgreen: :wink:
Do drugega puta  (y) (y) (y)  

Taman smo ća hodili, pasal san z veturun, ti si pušil puli motora, ... I pokle si po Labinu pasal.
A nedeju san potulil pul butigi, neki je bil spreda, ma nisan siguran ko si ti, ...


Ćemo se kadagod i službeno videt  :wink:
 
smarty said:
Taman smo ća hodili, pasal san z veturun, ti si pušil puli motora, ... I pokle si po Labinu pasal.
A nedeju san potulil pul butigi, neki je bil spreda, ma nisan siguran ko si ti, ...


Ćemo se kadagod i službeno videt  :wink:
Istina,istina,pokle son paso po Labine ukontrolu aparata (u centru).
Kada si paso u nedjelju?
 
lavado said:
Istina,istina,pokle son paso po Labine ukontrolu aparata (u centru).
Kada si paso u nedjelju?

Oko polna, ...

A subotu san se motal celi dan onuda, Labin-Tinjan-Labin, .......  :D
 
smarty said:
Oko polna, ...

A subotu san se motal celi dan onuda, Labin-Tinjan-Labin, .......  :D
Baš nedere oko polna son krenu,vjerovatno son bi ja tamo.
Subotu son bi u butege do jeno 2.3 prvo đira .