pocket trka

Jedino ak bu kiša, jer ak je nebu onda sam na motoru :jesus:
Ali inače neloša ideja (y)
Da vidimo kaj ostali narod kaže :misli:
 
king said:
Jedino ak bu kiša, jer ak je nebu onda sam na motoru :jesus:
Ali inače neloša ideja (y)
Da vidimo kaj ostali narod kaže :misli:
koliko sam vidimo dosta ljudi ima kombijanere...mozemo se dogovoriti da netko vozi u kombijaneru pockete onim facama koji misle doc motorom

a ak bu kisa onda nis od trke, bar sta se mene tice
 
Sa kombijem bi mogli (y)
Makar sam si ja razmisljal da bi mogli i u kolonu prema Petrovoj sa pocketima
 
al nije baš da se smije s njima na cestu  :misli:
 
jolly the roger said:
nek me globe :mrgreen:

a meni se baš ne plaća kazna  :palacdolje:  a bodovi mi definitivno ne trebaju
 
izzyracer_84 said:
a meni se baš ne plaća kazna  :palacdolje:  a bodovi mi definitivno ne trebaju
papak. na biker daysima u puli je uvijek jedan klinjo na mini kroseru, policija ga ne dira. u takvim kolonama policija pogleda kroz prste :wink:
 
jolly the roger said:
papak. na biker daysima u puli je uvijek jedan klinjo na mini kroseru, policija ga ne dira. u takvim kolonama policija pogleda kroz prste :wink:

aj malo razmisli: max brzina cca 40 km/h (ako i tolko), oćemo hebat kolonu da se tandrka s nama 40 ? tank 0,6 lit znači vjerojatno bi trebalo stat negdje tankirat i opet kolona pati jer nas moraju čekat, o udobnosti odnosno stanju prepona nakon takve vožnje ne želim ni razmišljat  :palacdolje:
 
izzyracer_84 said:
aj malo razmisli: max brzina cca 40 km/h (ako i tolko), oćemo hebat kolonu da se tandrka s nama 40 ? tank 0,6 lit znači vjerojatno bi trebalo stat negdje tankirat i opet kolona pati jer nas moraju čekat, o udobnosti odnosno stanju prepona nakon takve vožnje ne želim ni razmišljat  :palacdolje:

max brzina je malo veća od 40kmh(bar mojem) - oko 50-60 - a puni tank ima 1.2 litre. a nije problem furat 2 litre mjesavine u ruksaku...ma, ja idem pocketom, cekao me netko ili ne(ako nesto ne iskrsne u medjuvremenu ofkors)
 
Tank je dosta za minimalno 50 km, ziher.
Ja nikako da potrošim, a točio sam samo jednom do sad......
 
Tebi bar nebuš puno love portošil za bengu.
1 tank ti traje jednu godinu
Znaci 1l=cca 8 kn ( i to ti je god. trosak za bengu
 
jolly the roger said:
max brzina je malo veća od 40kmh(bar mojem) - oko 50-60 - a puni tank ima 1.2 litre. a nije problem furat 2 litre mjesavine u ruksaku...ma, ja idem pocketom, cekao me netko ili ne(ako nesto ne iskrsne u medjuvremenu ofkors)

di ima 1,2 lit ak moj ima 0,6 a isti su ?  :misli:  :shock:
 
Naš tank je od 1 l :wink:
 
Spori :misli: mozda na ravnom, ali zato lete po zavojima :jesus: