pocket trka

Koj ce mi kocnice, same gas :mrgreen:
 
Koji naš misliš na CBR-ki :mrgreen:
Meni je na pocketu 1l :wink:
 
Onda ti negdje curi :mrgreen:
P.S.
Ukljući se tu
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,15989.50.html
ili tu
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,16741.0.html
 
Dečki bi ja mogo doć do nekoga od vas u Zagrebu da vidim malo kak izgleda taj pocket. Možda ću i ja kupiti.
 
Ja ti mogu pokazat svog ali plastike su se rasteple do kraja :wink:
 
ljudi, pozdrav svima, novi sam i ovdje i u svijetu pocketa. Ustvari kupio sam ga sinu, ali se sve češće svađamo koji će se voziti na njemu...  :D
Neki sa foruma me i znaju, pa su me oni i pozvali ovdje...  (y) ... ja se za sada vozikam sam, jer u PŽ baš i nema pocketa, ali zna me pot nanijetu u ZG, pa bi se volio naći s nekim na nekoj vožnjici, a i znam da na knežiji ima jedna staza kao stvorena za pockete, ali neznam dali se smije tamo voziti ?!?!?
 
Na Knežiji nedaju.
Mi ti remetimo javni red i mir po raznim parkiralištima :mrgreen:
 
Evo ja svojeg sam da pokrpam i pada trening kaj se mene tice (y)
Bum ga zaboravil vozit kolko ga vec nisam upalil :wink:
 
nedjelja mićevec???


mi bumo tamo valjda sa

ak nebu snijega kiše i ostalih gomora  i sodoma

al ovaj put nosimo i RRoštilj
 
Ak nebu kise i ak ne slozim pocketa dolazim sa motorom na pivu,
a mozda i rostilj :mrgreen:
 
king said:
Ak nebu kise i ak ne slozim pocketa dolazim sa motorom na pivu,
a mozda i rostilj :mrgreen:
ajde ajde (y)još moramo se dogovorit jel idemo

nisam siguran da buju gume izdržale

a zadnje su nam još bolje :LOL:

tribalo bi nove kuuupit a i koštaju
 
Nemoj mi se sad izvlacit
rostilj bum oprostil, ali pivu ne :mrgreen:
 
ivach13 said:
ajde ajde (y)još moramo se dogovorit jel idemo

nisam siguran da buju gume izdržale

a zadnje su nam još bolje :LOL:

tribalo bi nove kuuupit a i koštaju

džebiga, ja servisirao par kartinga i čovjek mi ostavio stare gume ( koje nisu bile loše ) , ali nisam znao kud s njima, pa sam bacio  :(
dali ti voziš pro ili samo onako ? radio sam neke kartinge od "Joke" on ide po trkama, a ima i pun qurac guma na kojima trenira, ali nisu mu baš dobre za trke, pa ako te zanima, mogu ga pitati pošto bi bile, naravno, ako ne voziš profesionalno, onda te gume i nisu baš zatebe ...  :mrgreen:
 
king said:
Ja ti mogu pokazat svog ali plastike su se rasteple do kraja :wink:
Nema veze. Samo da probam sjesti na njega da vidim kak je to.
 
strasilo said:
džebiga, ja servisirao par kartinga i čovjek mi ostavio stare gume ( koje nisu bile loše ) , ali nisam znao kud s njima, pa sam bacio  :(
dali ti voziš pro ili samo onako ? radio sam neke kartinge od "Joke" on ide po trkama, a ima i pun qurac guma na kojima trenira, ali nisu mu baš dobre za trke, pa ako te zanima, mogu ga pitati pošto bi bile, naravno, ako ne voziš profesionalno, onda te gume i nisu baš zatebe ...  :mrgreen:
sa rabatima ,ovim i onim u vulkalu imam save (od prilike srednja tvrdoća) za cca450 kn/set

ne vozim profi.....mićevec(0,46) roštilj i ganjačina

aj vidi pošto ima gume
 
evo prvom prilikom kad sretnem čovjeka...  (y) ( a nećeš dugo čekati  :mrgreen: )