pocketbike (gume,tuning itd) ebay

speed attack

Active member
kao sto u naslovu teme pise, zanima me dal ima ko da zeli uzet gume ili neke tuning pizdarije za svojeg kineza pa da isposlujemo opet mozda kolektivnu narudzbu i ostvarimo mozda kakav popust.

ajd da cujem dal ima ko kakvu ideju, sta uzet itd.
 
ZA gume mi je jos rano nisam ga jos ni dobio.... :mrgreen:

ALi za tunning....
A sto ima od ponude.....
Nemislim na klip....
Nego na spuh i  kumpung. i tako te stvari...
 
Bajac said:
ZA gume mi je jos rano nisam ga jos ni dobio.... :mrgreen:

ALi za tunning....
A sto ima od ponude.....
Nemislim na klip....
Nego na spuh i  kumpung. i tako te stvari...

kuplung, federi,spuh, zracni filter, fergazeri itd.
http://search.ebay.de/pocketbike-tuning_W0QQfromZR8QQfsooZ1QQfsopZ1QQssPageNameZWLRS


e da, samo da vam naglasim. nemojte divlje natezat ak nece odma od prve zapalit, polako da ne s :pelvic_thrust2:
starter kutiju, i ja sam jednu vec skrsio.
al zato ima aluminijska, nepoderiva
http://cgi.ebay.de/Tuning-Pullstarter-Seilzugstarter-Pocketbike-Minibike_W0QQitemZ8756310467QQcategoryZ117662QQrdZ1QQcmdZViewItem


 
phay said:
Ček malo da vidim kaj se može s tim radit...

samo ih vi najprije razradite i vidite ko kaj hoce i moze pa onda mozemo na narudzbi poradit  (y)
 
prvo treba promijeniti ili doraditi karburator jer je premali(12mm), gore bi trebalo ic 14-16mm(promjer izlaza, ne dijela di se spaja filter)...

onda postelat kuplung ili uzet jedan na stelanje jer je standardni setup premekan

trece auspuh jer je standardni katastrofa


za auspuhe imate tecnigas za pockete(bencony je zastupnik za hr) - 69 eur - i par dobrih na ebayu...uglavnom oko 50-60 eur
 
jolly the roger said:
prvo treba promijeniti ili doraditi karburator jer je premali(12mm), gore bi trebalo ic 14-16mm(promjer izlaza, ne dijela di se spaja filter)...

onda postelat kuplung ili uzet jedan na stelanje jer je standardni setup premekan

trece auspuh jer je standardni katastrofa


za auspuhe imate tecnigas za pockete(bencony je zastupnik za hr) - 69 eur - i par dobrih na ebayu...uglavnom oko 50-60 eur


JOLLY-the PocketbikeTuningKing

(y)
 
dečki.... nemojte biti ko panjevi na ss-u  ulože u mašinu desetke tisuča kuna od tate a ovijes i ostala glavna sranja seirjsko pa se lome okolo ko konji....

tj... prvo si napravite ovijes =)
 
Tha Waynder said:
dečki.... nemojte biti ko panjevi na ss-u  ulože u mašinu desetke tisuča kuna od tate a ovijes i ostala glavna sranja seirjsko pa se lome okolo ko konji....

tj... prvo si napravite ovijes =)
koji ovjes bokte e :mrgreen: nema tu ovjesa :LOL:
sta da si stvrdnemo guzicu
 
Tha Waynder said:
dečki.... nemojte biti ko panjevi na ss-u  ulože u mašinu desetke tisuča kuna od tate a ovijes i ostala glavna sranja seirjsko pa se lome okolo ko konji....

tj... prvo si napravite ovijes =)


:stupid:





 
Nemojte ga odmah napadat, i kočnice spadaju u ovjes, odnosno elemente ciklistike.
Može li se tu što napravit.

p.s. i ja bi jednog, ali mi nije hića, sin mi ima tek 1 godinu :mrgreen:
 
joke said:
Nemojte ga odmah napadat, i kočnice spadaju u ovjes, odnosno elemente ciklistike.
Može li se tu što napravit.

p.s. i ja bi jednog, ali mi nije hića, sin mi ima tek 1 godinu :mrgreen:

Tko još koči :misli:, ma SAMO GAS :mrgreen:
 
joke said:
Nemojte ga odmah napadat, i kočnice spadaju u ovjes, odnosno elemente ciklistike.
Može li se tu što napravit.

p.s. i ja bi jednog, ali mi nije hića, sin mi ima tek 1 godinu :mrgreen:


sprema se 3 tura
al mogu te u 4 ili 5 ubacit :mrgreen:


 
Budem jednog zemil, sam da se malo "oporavim", sad sam polovno svjetlo na ebayu platio 250 eur, mogo sam uzet jednog i još ga nafilat opremom za tu lovu :(
 
jolly the roger said:
mozda se ja javim u jednoj turi al bumo vidli, na grani sam izgorio izgleda, napala me ona tete od prosli put  :LOL:
  kaj je teta htela???

djir na miniju






:mrgreen: