pocketbike (gume,tuning itd) ebay

Zna li ko koje svjećice idu?  :misli:
čita sam da bi bilo dobro imat jednu "hladnu i jednu toplu"  :shock:  :wink:
Pa ako nije problem da napišete oznake koje su za hladnu a koje za toplu!?  :mrgreen:

2.kolko mu treba "otprilike" da se razradi?
tj:da postigne pun gasss (i dali je tada razrađen)?



 
gloginjaR said:
Zna li ko koje svjećice idu?  :misli:
čita sam da bi bilo dobro imat jednu "hladnu i jednu toplu"  :shock:  :wink:
Pa ako nije problem da napišete oznake koje su za hladnu a koje za toplu!?  :mrgreen:

2.kolko mu treba "otprilike" da se razradi?
tj:da postigne pun gasss (i dali je tada razrađen)?

Kaj se tiče razrade, meni u uputama piše 5 punih rezervara, ali ja sam nakon 1 potrošene litre počeo sa full gasom (y)
 
gloginjaR said:
Zna li ko koje svjećice idu?  :misli:
čita sam da bi bilo dobro imat jednu "hladnu i jednu toplu"  :shock:  :wink:
Pa ako nije problem da napišete oznake koje su za hladnu a koje za toplu!?  :mrgreen:

2.kolko mu treba "otprilike" da se razradi?
tj:da postigne pun gasss (i dali je tada razrađen)?

pise sve u uputama :wink:
 
Koliko je maksimalno opterečenje tj. kilaža koju može izdržat? Koliko to ide s obzirom da je 50ccm-a? Koliko troši?
 
M12 said:
Koliko je maksimalno opterečenje tj. kilaža koju može izdržat? Koliko to ide s obzirom da je 50ccm-a? Koliko troši?

Čitam iz uputa...nosivost 110 kg, brzina 30 mph...ma da ide brže od 30 milja, a za potrošnju me zaboli.....
 
zna ko mozda kolko dojdu slick gume??? :misli:
 
Nichael_SM said:
-tu u ck su po 100kn komad,al neznam koja firma...i treba ih naruciti!!!

Imaš na e-bayu po 10 EUR, ali koliko para toliko muzike :wink:
Inače sava ima par smjesa, a koliko sam čuo da je to najbolja guma za pokete  (y)
 
Tomi RR said:
Imaš na e-bayu po 10 EUR, ali koliko para toliko muzike :wink:
Inače sava ima par smjesa, a koliko sam čuo da je to najbolja guma za pokete  (y)
a di se tocnije daju naruciti te savine....??rade dam vise novci samo da drzi :)
 
Vozis se ko baba  :LOL: :LOL:
baba, baba, baba :B: :B: :B:
 
ovo je americka stranica....dakle racunaj da ce te papreno doc postarina...recimo preko dhl-a je postarina za karting motor 400 dolara
 
to je totalno neisplativo....a nista morat cemo se snaci tu kod  nas u hr :anger: