podgorica - crna gora

Status
Not open for further replies.

crnogorac

New member
evo znam da nije neki grad, i samo kroz njega svi prodju, al za ne daj boze , ako kome treba smjestaj, pomoc il kakve upute za po cg, javite se , free nocenje kad god , moze i za vise osoba strpacemo se ;) , ja sam stari clan pa mi se izbrisao profil, prijatelj gashov, vecegcrnogorca ivana, i ne znam koga jos znate , pa se ne stidite ;) nikola +382 67 624 140
 
crnogorac said:
evo znam da nije neki grad, i samo kroz njega svi prodju, al za ne daj boze , ako kome treba smjestaj, pomoc il kakve upute za po cg, javite se , free nocenje kad god , moze i za vise osoba strpacemo se ;) , ja sam stari clan pa mi se izbrisao profil, prijatelj gashov, vecegcrnogorca ivana, i ne znam koga jos znate , pa se ne stidite ;) nikola +382 67 624 140

Ovo je dobro znati, a i vidim da si ostavio trag i na našem skromnom putopisu... u svakom slučaju svima bi preporučio Durmitor i Pivsko jezero, a isto tako i Skadarsko jezero.. u Podgorici smo postavili jedno pitanje na terasi nekog kafića i odjedanput je cijela terasa bila prepuna turističkih vodića... u svakom slučaju oduševljeni smo ljudima... hvala. :peace:
 
nismo mi zatucani ka sto se cini, uvijek ce se pomoci za sve svakome kad to neko trazi ;) next time se javite imamo dobru enduro ekipu za durmitorski prsten da dobijete pratnju pila gdje god zelite i slike putopise i kordinate pa da birate
 
crnogorac said:
nismo mi zatucani ka sto se cini, uvijek ce se pomoci za sve svakome kad to neko trazi ;) next time se javite imamo dobru enduro ekipu za durmitorski prsten da dobijete pratnju pila gdje god zelite i slike putopise i kordinate pa da birate
svaka čast angažirani do kraja  (y)
 
Eeee, dobro da znam kojem turističkom vodiču da se obratimo kad dođemo u Podgoricu.  (y)
Doduše, bio sam nekad davno u Titogradu i na Podgorici, ali u gradu Podgorici nikad ...  :wink:
Pozdrav ...
 
DaMbaa said:
... bio sam nekad davno u Titogradu i na Podgorici, ali u gradu Podgorici nikad ...  :wink:
Pozdrav ...
crnogorac said:
e pa ondak moras doc, red je da ovjeris i podgoricu ;)

Ako ne ove, onda sigurno slijedeće godine ...  (y)
I da, nisam bio na Podgorici, nego na Gorici, ali to je bilo '83. tako da mi nije ni zamjeriti što ga se i ne sjećam baš najbolje ...
Ali Nikšićko pivo i Vranac ... još mi je okus u ustima ...  :bananapivo:
a i ljutih rakija nije manjkalo :recine:
 
e pa ja u oktobru dolazim na zatvaranje sezone u zg, imas jednu ljutu i vranac od mene, niksicko necesh dobiti jer ne valja vise nista , prave ga u vojvodini
 
crnogorac said:
evo znam da nije neki grad, i samo kroz njega svi prodju, al za ne daj boze , ako kome treba smjestaj, pomoc il kakve upute za po cg, javite se , free nocenje kad god , moze i za vise osoba strpacemo se ;) , ja sam stari clan pa mi se izbrisao profil, prijatelj gashov, vecegcrnogorca ivana, i ne znam koga jos znate , pa se ne stidite ;) nikola +382 67 624 140

Pozdrav, nas troje kreče iz Hrvatske iz Siska preko Vukovara, Srbije za Skopje na Moto Touring Party pa se odande vračamo kroz Albaniju i Crnu goru, voljeli bi kroz Durmitor se spustit na pivsko jezero pa izać van na Bosnu i otič do Mostara, koje ceste preporučaš? a da je sve asfaltirano naravno. Neznam koji dan ćemo točno bit u Crnoj gori ali ako si za cugu :piva: javimo se kad krenemo iz Skoplja i kad dođemo u Podgoricu.
 
uvijek sam za pivce sa putnicima namjernicima i dragim mi gostima ;) javite se , bice neka ekipa iz varazdina tu, pa da svi sjednemo , a ondak cu ti dati najbolje i najbrze ceste da u danu vidis durmitor i preko pivskog jezera zapalis za bosnu , ovdje je sve blizu i malo
 
jel, a kako je Gasho,

ne javlja se tu na Forum već dugo,a znali smo se dobro nasmijat :mrgreen:


inače, često sam u Podgorici, al u hotelu spavam :mrgreen:


Srki
 
sram te bilo pored bajkera kolega ti placas hotel, c c c strasno ! a gasho je u penziju, poceo da igra neki golf nidje ga nema, prodao gs , i mirne vode, ko ce mu ga znat, ;))))) oces broj , ide on nedje sad u septembru na neki turnir u hrvatsku
 
crnogorac said:
sram te bilo pored bajkera kolega ti placas hotel, c c c strasno ! a gasho je u penziju, poceo da igra neki golf nidje ga nema, prodao gs , i mirne vode, ko ce mu ga znat, ;))))) oces broj , ide on nedje sad u septembru na neki turnir u hrvatsku

golf?!?! fak :mrgreen:

to je zadnja faza penzije kad prodaš GS-a i počneš golf igrat

a hotel plaća firma, a ak nema firma para ko ima?

reci mu nek se javi preko Foruma ako mu se da, ipak je u penziji :mrgreen:



Srki
 
ja ti rekoh nema od njega srece, nego se ti javi da mi pivo popijemo kada dodjes ;)
 
srki sinoc skoknuh do njega , i veli sad ce opet da uzmem gs a da igra golf, shajze, sta da pomislimo sad za njega ?
 
Bas gledam neki GS ali da mogu staviti stapove na njega... :misli:
A skoknem ja do foruma, doduse ne cesto kao ranije. Nema se vremena. Porodica, posao i redovan trening... :mrgreen:
Ko god dolayi neka mi se javi na mobilni. Pola foruma ga ima...

@ vihor
Odgovorio sam ti na PM, ali sad vidim da nisi primio nikakvu poruku. Ne znam zasto.
U svakom slucaju, ako ulazis u CG iz Srbije, ides do Mojkovca, pa kanjonom Tare do Zabljaka, pa preko Savnika prema Niksicu. Tu ti je nova cesta, odlicna za voznju. Onda mozes na Trebinje pa u Hr. Ako ti nije dosta dobrih cesta, prije granice prema Trebinju, skrenes za Risan pa nastavis na H. Novi i onda opet dalje za HR. Ako ulazis iz Albanije onda svratis u Bar i zovnes me na ÷382 69 030900 pa cemo sve dogovoriti uz pivo...
 
vihor je bio preko albanije na pg zabljak nocenje pa dalje vec moj dobri gasho, eeeee odnio te golf .............
 
Ako si ga ti ugostio, sigurno nema zamjerke. Nigdje mi nije pominjao datum pa nisam znao kada ce ovamo. nadam se da je dobro prosao...
 
Status
Not open for further replies.