podgorica - crna gora

Status
Not open for further replies.
nisu ostajali u pg, davao sam im stan imali su nekih problema dosli kasno pa odmah pobjegli na zabljak, cekam da se jave jel sve ok proslo
 
Sve dobro proslo zahvaljujuci gostoljubivim Crnogorcima! Iako nam je Nikola vise nego velikodusno ponudio kljuceve svoga stana nama je plan bio spavati na Zabljaku da si prepolovimo put od cca 900 km za 2 dana na pola. Radi nekih manjih prepreka putem u Podgoricu smo dosli tek oko 21 sat, sto znaci da bi na zabljaku bili oko 23 pa smo se bojali da nas nece nitko primit, u meduvremenu nam prilazi Motorista Zivko Ujosevic i pita dali trebamo pomoc, objasnimo mu situaciju, on zove svoje poznanike, rezervira nam nocenje na Zabljaku, o svom trosku nas nahrani napoji i isprati iz grada, svaka mu cast! Tako da smo drugi dan stigli vidjeti Durmitor, Pivsko jezero kanjon,  pa Mostar i naveće Livno...

Radi nedostatka vremena nismo stigli sve pomno isplanirati pa je put manje vise bio impulzivan, drugi put malo vise planiranja i javljamo se za cugu Gashi i Nikoli(crnogorac)
 
crnogorac,
može li jedno kratko brzpotezno:
adresa u podgorici: stara varos, blok 7, ulaz 5
znas li gdje je ovo?
bio sam u podgorici i imao problema pronaći ovu adresu
idući put (na jesen) javim se pri dolasku u pg
 
eh nemas frke 7 8 drugova i drugarica mi zivi u staroj varosi ce ti nadjemo bre odmah, jel neka osoba il firma u pitanju ?
 
i da znas stara varos je na ulice blok 7 je drugi kvart pored , vjerovatno vojna zgrada zvana krstarica il nesto slicno
 
vihor said:
Sve dobro proslo zahvaljujuci gostoljubivim Crnogorcima! Iako nam je Nikola vise nego velikodusno ponudio kljuceve svoga stana nama je plan bio spavati na Zabljaku da si prepolovimo put od cca 900 km za 2 dana na pola. Radi nekih manjih prepreka putem u Podgoricu smo dosli tek oko 21 sat, sto znaci da bi na zabljaku bili oko 23 pa smo se bojali da nas nece nitko primit, u meduvremenu nam prilazi Motorista Zivko Ujosevic i pita dali trebamo pomoc, objasnimo mu situaciju, on zove svoje poznanike, rezervira nam nocenje na Zabljaku, o svom trosku nas nahrani napoji i isprati iz grada, svaka mu cast! Tako da smo drugi dan stigli vidjeti Durmitor, Pivsko jezero kanjon,  pa Mostar i naveće Livno...

Radi nedostatka vremena nismo stigli sve pomno isplanirati pa je put manje vise bio impulzivan, drugi put malo vise planiranja i javljamo se za cugu Gashi i Nikoli(crnogorac)

Sorry na ot-u, koji dan ste bili u Mostaru? Jesam li vas mozda slikao? :wink:
 
Eto vratili se sretno s godišnjeg. Samo da javno zahvalim Crnogorcu na nevjerojatnoj gostoljubivosti, smještaju i svemu ostalome, da ne nabrajam.  :0648: :0648: :0648: :0648: :0648: Bilo je stvarno prekrasno. :D :D



 
godisnji odmor od dva mjeseca i posle cRRnogoRRci neRRadni c c c stRRasno ;)))) ja da se smrtno razbolim ne bi tolko odmora dobio odje ;p veliki pozdrav za vas dvoje pa se brzo gledamo
 
crnogorac said:
godisnji odmor od dva mjeseca i posle cRRnogoRRci neRRadni c c c stRRasno ;)))) ja da se smrtno razbolim ne bi tolko odmora dobio odje ;p veliki pozdrav za vas dvoje pa se brzo gledamo
...khm...mala korekcija, mjesec dana... :jesus: :jesus:. Ko ti je kriv kaj nisi privatnik. :mrgreen:
 
nedopustivo zaista nedopustivo, kolko je sjutra postajem privatnik !!!! 
 
Pozdrav!
Jel ti to ozbiljno preselio na Tajland???
Citam tvoje postove unazad godinu dana, cudim se gostoljubljivosti, govorim sebi: ajd nisam jedi i :) , taman dogovorio 2-3 pijanca sa motorima s kojima cu proc kroz CG i tvoju PG, a ti zapalio na Tajland??? Maaaa, fak!!! Steta. Bas steta.  :cry:
 
hahahahahha doso sam prije par dana na odmor do septembra pa naletite, buraz je tu uvijek da brine o mojoj bratiji na dva tocka ! tako i neka me nema dobrodosli ste uvijek svi ! nemo te se stidjet !
 
Steta sto smo se mimoisli. Cak smo i PG zaobisli i tamo i vamo. Na putu smo upoznali super ekipu iz MK Cetinje pa smo s njima zaglavili i u Cetinju prespavali. A na putu nazad smo spavali u kampu na Durmitoru.
Tako da cu morat rec: nekom drugom prilikom.
Svejedno puno hvala na pozivu.
Pozz
 
Asfaltirano, mada imas dva puta. ja sam isao jednim, preko Mioske... :?
 
Ok hvala na infu, krećem ujutro a nisam odvozio nikad Moraču pa sad se dvojim, putem do Nikšića ću odlučiti na koju stranu da krenem  8)
 
evo i ja da se javim da ne  bude da samo svracete u Podgorici .Ja sam na  sjeveru cg tacnije Mojkovac , pa svratite ,imamo i mi dosta toga lijepog za vidjet , pogotovo za endurase i ljubitelje prirode , tu su u blizini Durmitor, Sinjajevina,Bjelasica itd. evo i moj br mozda nekom bude zatrebalo za smjestaj ili bilo sta drugo . 068 434 853  :afro:
 
Status
Not open for further replies.