Poginuo motorist...

Zrile

Active member
teška nesreća se dogodila noćas na Ilici u Kustošiji...

čovjek je ostao na mjestu mrtav... :( ne znam koji su uzroci pa ak netko zna nešto više...bio je neki crveni motor, ali šta je od njega ostalo.... :(

jako ružan događaj... i znam da ovo nije nimalo ugodan post, ali mislim da treba biti ovdje... na kraju krajevu, jedan život je odnešen bezveze....zbog nepažnje, zbog gluposti ...tko zna, no nije ni bitno...
nažalost, ovakvi događaji, na kraju, samo završe ko upozorenje, dok se ponovno netko negdje ne skuca...

žao mi je kaj moram pisat o ovome....
 
Ja sam danas poludio u gradu.. vido sam 20ak motorista i NITKO nije imo kacigu.. glavno da su sminkerske cvike tu..
Od toga sam vidio 5-6 suvozacica bez kaciga u topicima golih ledja iza..
Za poludit.. i onda se ljudi cude kad netko pogine..
 
Andreas said:
Ja sam danas poludio u gradu.. vido sam 20ak motorista i NITKO nije imo kacigu.. glavno da su sminkerske cvike tu..
Od toga sam vidio 5-6 suvozacica bez kaciga u topicima golih ledja iza..
Za poludit.. i onda se ljudi cude kad netko pogine..

Ma doli sad svaka kuća ima bar dva skutera i kad vidin ko to sve vozi naravno bez kacige :wc: I sad kad san bija doli pričan nešto s braton u vezi kacige i vozačke a on "ma dobro kacigu mi nije bed staviti ali što če mi vozačka to ionako niko odi negleda" a što je najgore i tako je panduri stvarno ništa nepoduzimaju što se tiče kacige i vozačke, eventulano zaustave koga kad se nešto desi :nasilni: za primjer ču uzeti kad su frenda na skuteru zaustavili s kacigon i pita ga pandur vozačku a on da nema a ovaj njemu "nisan ni mislija da imaš kad nosiš kacigu" i pusti ga:?: :!:
 
veca je spika kada stanes negdje pa skines jaknu a ono majica kratkih rukava zalijepljena za ledja......da vidis kako tada pice padaju-misle da sam se upravo vratio sa nekog GPa!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
:( :( :( :( :( :( :( :(
tuzno najtuznije, ali ne treba odmah bez poznavanja cinjenica konstantirati kako je motorist bio bez kacige ili da je njegova krivica.
x puta mi se desilo da pri ukljucivanju na moju traku vozacica(sorry zenske, ali zbilja najcesce vi) pogleda desno, nikoga, lijevo, motorist, ok znaci mogu ja bez beda.
:( :( :( :( :( :( :( :(
 
imao je kacigu... :(
 
kolko sam ja cuo (a neznam dal je istina) decko je vozio nexusa 500 (prvi u hrvatskoj) i pijan je proletio kroz crveno na semaforu... :cry: :cry:

ostao je na mjestu mrtav a suvozac je odletio na drugi auto na haubu... :cry:
R.I.P :cry:
 
:(

I ovo se nazalost zavrsava sa :

Bio je dobar... :( :(

Kacigu na glavu i pamet u glavu ( by Moto Plus ) !!!

:(
 
Andreas said:
tepSIJA said:
Kacigu na glavu i pamet u glavu ( by Moto Plus ) !!!


nebi htio cjepidlacit al mislim da si ipak meni ukro taj citat.. :mrgreen:

srry frend, ali ja sam to prvi put vidjeo u mag. Moto Plus
A na forumu nisam puno vremena.

poz.. ;)
 
tepSIJA said:
Andreas said:
tepSIJA said:
Kacigu na glavu i pamet u glavu ( by Moto Plus ) !!!


nebi htio cjepidlacit al mislim da si ipak meni ukro taj citat.. :mrgreen:

srry frend, ali ja sam to prvi put vidjeo u mag. Moto Plus
A na forumu nisam puno vremena.

poz.. ;)

Ma pusti ga obogatija se na copyrightu tog slogana sad ga pola hrvatske ima na ključevima :mrgreen: :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
kolko sam ja cuo (a neznam dal je istina) decko je vozio nexusa 500 (prvi u hrvatskoj) i pijan je proletio kroz crveno na semaforu... :cry: :cry:

ostao je na mjestu mrtav a suvozac je odletio na drugi auto na haubu... :cry:
R.I.P :cry:

:(
Jel' se taj dečko često vozikao Malešnicom? Viđao sam jedan crveni Nexus često u kvartu, najčešće sa suvozačicom otraga.
 
copy/paste sa www.mup.hr

"Zagreb - dana 22. svibnja oko 2,30 sati na području Črnomerca na raskrižju Ilice i Kustošijanske ulice dogodila se prometna nesreća u kojoj je jedna osoba poginula, a jedna je teško ozlijeđena. Nesreća se dogodila jer se Albin Petek (1975.), upravljajući prije stjecanja prava na upravljanje motociklom marke gillera, registracijskih oznaka ZG 8362-AN, nije zaustavio na znak crvenog svjetla pa se izravno sudario s osobnim vozilom marke citroën, registracijskih oznaka ZG 3837-AL, kojim je upravljao Mladen P. (1974.). Od siline udarca Albin i njegov suputnik Darko S. (1984.) pali su s motocikla. Od zadobivenih ozljeda Albin je na mjestu preminuo. Teško ozlijeđenome Darku liječnička je pomoć pružena u Kliničkoj bolnici Dubrava."
 
Freshman said:
Shokrefumi said:
kolko sam ja cuo (a neznam dal je istina) decko je vozio nexusa 500 (prvi u hrvatskoj) i pijan je proletio kroz crveno na semaforu... :cry: :cry:

ostao je na mjestu mrtav a suvozac je odletio na drugi auto na haubu... :cry:
R.I.P :cry:

:(
Jel' se taj dečko često vozikao Malešnicom? Viđao sam jedan crveni Nexus često u kvartu, najčešće sa suvozačicom otraga.
najvjerojatnije...
osobno ga nisam poznavo, al mislim da je od tamo posto sam cuo od frendova iz vrapca/stenjevca/malesnice da im je frend poginuo...
 
Jutros vozin na posal (motoron naravno) i vozim pretjecajnom trakom i pretičem dvojicu u autima i taman kad san doša blizu zadnjega, faca lipo krene u moju traku: niža, kočnica, truba... ništa faca ne šljivi i uredno on u moju traku... preša on njega i vrati se u desnu ja dođen do njega i mantam jel lud? A on meni da moran svirat jer da on ne čuje dobro: pa čovječe toliko stine oko mene a nijedna mi u ruci- il baren neka poluga ili bilo šta da mu zabijen u šoferšajbu pa da mu kažen: a nisan te vidija moraš mi svirat!!!
Pokažen mu prstić pošaljen u jednu stvar i oden dalje: a štaš drugo!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :nasilni: :chainsaw: :dobar: :wc: