Poginuo motorist...

alien said:
Jutros vozin na posal (motoron naravno) i vozim pretjecajnom trakom i pretičem dvojicu u autima i taman kad san doša blizu zadnjega, faca lipo krene u moju traku: niža, kočnica, truba... ništa faca ne šljivi i uredno on u moju traku... preša on njega i vrati se u desnu ja dođen do njega i mantam jel lud? A on meni da moran svirat jer da on ne čuje dobro: pa čovječe toliko stine oko mene a nijedna mi u ruci- il baren neka poluga ili bilo šta da mu zabijen u šoferšajbu pa da mu kažen: a nisan te vidija moraš mi svirat!!!
Pokažen mu prstić pošaljen u jednu stvar i oden dalje: a štaš drugo!!!
:evil: :evil: :evil: :evil: :nasilni: :chainsaw: :dobar: :wc:

Dnevno naletim na minimum od 20ak takvih kretena. oduzimal bi im na mjestu aute. Da vidis kak bi se ekipa promijenila u roku keks.
Trebaju nam njemacki zakoni. Murje uvijek kad je ne treba.
 
Treba meni kesa sa stinama na volanu: to bi ih bolje naučilo!
Da vidiš kako bi izbegavali one motore koji zada imaju naljepnicu u stilu: nosim kamenje!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
alien said:
Treba meni kesa sa stinama na volanu: to bi ih bolje naučilo!
Da vidiš kako bi izbegavali one motore koji zada imaju naljepnicu u stilu: nosim kamenje!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bolje sprida da je odma uoči u retrovizoru! :twisted:

Meni se jednom desilo da se ja i fend doli u mistu spuštamo na motoriču nekih 60 kmh a ispred nas auto daje desni žmigavac i sad ja mislim skreče tu u gostionu i krenem da ču ga zaobiči ljevo kad on odjedanput počme skrečati ljevo, za dlaku san ga uspija izbječi inače neznam što bi bilo s nama, naravno taj je vidio sva četri srednja prsta :2up:
 
JA MISLIM DA JE TO SUDBINA,AL PREČESTO I GLUPOST VOZAČA KOJI PIJANI SJEDAJU NA BAJK,I ONDA SE JOŠ NAGANJAJU S AUTIMA..
DA NE VELIM DA U GRADU VIKENDOM NAVEČER,SE JEDNOSTAVNO BOJIM VOZIT JER JE EKIPA UGLAVNOM POD GASOM.
OSTALO ZNAMO.
 
Dnevno naletim na minimum od 20ak takvih kretena. oduzimal bi im na mjestu aute. Da vidis kak bi se ekipa promijenila u roku keks.
Trebaju nam njemacki zakoni. Murje uvijek kad je ne treba.[/quote]

(y)