POKAZI SVOJ POCKET???

evo još jednog u nizu... jučer sam se ponovio i napravio test krug, zveRR!
 
Evo stigle su 2 nove pile,konačno sa slick gumama,dobio sam i 100-tinjak naljepnica,treba ih samo poljepiti...
inače sam prezadovoljan (y)
Ajde da vidimo i ostale zvjeri,svaka slika je dobrodošla...
 
minimi said:
Evo stigle su 2 nove pile,konačno sa slick gumama,dobio sam i 100-tinjak naljepnica,treba ih samo poljepiti...
inače sam prezadovoljan (y)
Ajde da vidimo i ostale zvjeri,svaka slika je dobrodošla...

E jedno pitanje.. Di nabavljas tocno takve sa slike?
Pretpostavljam da su kinezi, al me zanima kakva je to kombinacija sa tom maskom naprijed koja se sarafi?
Ja naprijed imam samo vizir na sarafe, ne i plastiku ispod vizira...
 
Ja opet nisam ni vidio uživo takvog sa tom maskom, svaki dodje iz drugog kraja,kad naletim na jeftinog kupim,pa nek stoji, valjda mi se poklopilo da svi imaju takvu masku,al to ti je isti shit...
 
Ostao je još jedan, 49ccm,3.4 ks,max. speed 55km/h...javi na pp pa se dogovorimo za cijenu pošto ovo nije oglasnik...
 
strasilo said:
imam pocket sa vodenim hlađenjem ...  :mrgreen:
Ja bi ga uzeo ako je na prodaju... ne tvoj jer znam da nije na prodaju al mislim takav koliko citam na forumu vidim na mos nabavit nesto tako.. ak nemos onda bi uzeo novi.. http://www.sdteam.hr/racer.html  (y) (y)
 
Zanimljivo je to što tih vodenjaka nigdje nema polovnih za kupiti,a za novi nisam siguran koliko je isplativo,
ajde strasilo objasni nam otprilike koliko to čudo kad je standard ide bolje od ovih kineza...?
 
pa neznam sad napraviti neku kvalitetnu usporedbu, ali serijski vodenjak, bez da je išta rađeno je išao znatno bolje od "naturpijanog" kineza..

recimo ovako, sa vodenjakom "izbrijem" svaki scooter (sa skinutim blokadama) , čak mi ni frend sa aria51 sa kitom ne može ništa... Odnosno, na pravcu preko 500 metara me počne stizati, ali to je razlika u krajnjoj brzini od nekih 2-3 km/h .... ali kad je sin na motoru, ne može ga stići ni u mašti ...  :mrgreen:

Prošle godine na trkama scooter sam mogao parirati najslabijoj klasi, samo ne mogu prolaziti zavoje i šikane kao oni.... ali i ti dečki koji voze su bar 20 kila lakši od mene, a to je za takav motor jako puno ...

Ako sam pomogao ..  (y)