POKAZI SVOJ POCKET???

Vrlo detaljno objašnjeno (y),znači ljudi svi nove vodenjake i idemo sprdat skuteraše... :skuter:
 
minimi said:
Vrlo detaljno objašnjeno (y),znači ljudi svi nove vodenjake i idemo sprdat skuteraše... :skuter:
nemoj me krivo shvatiti... ne mogu se ja sprdati sa skuterašima.... jer po cesti se ja ne mogu voziti kao oni.... šahte, rupe i ostala sranja mi ne dozvoljavaju takve stvari... drugo, sa pocketom je i autonomija znatno manja... usporedba sa skuterom može biti jedino negdje van prometa i na nekoj stazi ili parkiralištu gdje je ravna podloga... u krajnjem slučaju, to su dvije različite klase vozila..  :wink:
 
update...

stavio fuzice koje sam si napravio (sad se ne micu nikud), slajdere, a jucer je stigo i akrap  :LOL: :LOL:
kad cu imat vremena, nekak cu skemijat i ovaj amortizer volana  :mrgreen:
 
cdawg said:
update...

stavio fuzice koje sam si napravio (sad se ne micu nikud), slajdere, a jucer je stigo i akrap  :LOL: :LOL:
kad cu imat vremena, nekak cu skemijat i ovaj amortizer volana  :mrgreen:
pa jedan kraj primi na ramu, a drugi na štap vilice...prosto ko pasulj :mrgreen:
 
jolly the roger said:
pa jedan kraj primi na ramu, a drugi na štap vilice...prosto ko pasulj :mrgreen:

jeste.. ali...

nemam one zglobove kako bi se amort uopce uspio gibat sa stapom, pa to moram smislit... kuzis..
 
jolly the roger said:
bit ce zajebano...treba ti jedan kuglicni zglob di se hvata na ramu...i jedna obicna šarka di se hvata na vilicu...

znam ja sta mi treba, al neznam di da nabavim..
 
ma nikakav ti to nije problem za staviti druže ...  (y)

ovaj narančasti dio u "oku" jel to guma ili plastika ?
 
strasilo said:
ma nikakav ti to nije problem za staviti druže ...  (y)

ovaj narančasti dio u "oku" jel to guma ili plastika ?

plastika...
 
jolly the roger said:
u željezariji? da smo u njemackoj, naso bi to u OBI trgovini...kod nas neznam jel ima po zeljezarijama...

kakva njemacka.. ima to i kod nas.. recimo u slavosnkom brodu...
 
jolly the roger said:
nisam znao da ima OBI u SB

ima.. da.. jedan dan radi 5 dana neradi.. svaki tjedan otvorenje.. nemaju licencu za gradnju a oni napravili sve to i sredili.. ogromni OBI:.heh
 
Tori je prodan,a na red je došla i nova pila...
inače je minichoper,a mašina je od colibrija...u nekekvom je još stanju izrade :cigle:
 
Od tomos kolibrija...evo danas sam se tek provozao,svježe je sastavit,
treba staviti kromirane cijevi ispuha(čiste),sa svake strane jedna i dva delortho 12B karburatora... :chainsaw: