poketi -transport -važno

Ja ću još nečijeg vozit...pa ono, King ak si zainteresiran, dogovorit ćemo se...
e022.gif
 
phay said:
Ja ću još nečijeg vozit...pa ono, King ak si zainteresiran, dogovorit ćemo se...
e022.gif

(y)
 
jel mogu ja malo uljetit pa da mi neko u 2-3 kratke veli kak to funkcionira s nabafkom poketa ?

puno hvala....
 
paaa zato i pitam  :misli:

jerbo zainteresiran sam pa ono....
 
izzyracer_84 said:
jel mogu ja malo uljetit pa da mi neko u 2-3 kratke veli kak to funkcionira s nabafkom poketa ?

puno hvala....

uplatis lovu, ja sibnem lovu dalje i cekam posiljku doma, uskladistim ih u meduvremenu i Tomee ih pokupi i vozi do HR grane.



a za lovu se dogovorite posto vas bude vise pa nek jedan skupi i uplati da ne placate svak po 200kn banci
 
Ibiza said:
Jel znaš otprilike kad će krenuti za hr i do kad se može naručiti? Treba ih pokupiti na Bregani?
 
krenut ce tek kad bude 6-7kom kod mene i kad tomee dode i pokupi ih. da, treba na granu dos jer on s kombijem ide na carinu pa mora maknut to van iz utovarnog prostora.
 
ajd upisite se na listu ko je zainteresiran da vidim kolko ih bude

1.Berti
2.promil

ajd zainteresirani nastavite listu
 
izzyracer_84 said:
a kaj se sve od boja nudi ?

Odaberi jednu boju, sigurno češ pogriješiti! :jesus:

Bolje odaberi onu koja ti se ne sviđa......i bit češ ugodno iznenađen jer češ dobit onu koja ti se sviđa.

Slušaj mene, radi kako znaš!
 
Ma nije niš strašno, kod nas je došlo malo do promjene, al nema veze. Ionak je to samo boja, a oblik je kod svih isti.