Pomoć kod kupovine novog/rabljenog motora i savjeti mladim vozačima

Ne vidim to na fejsu, ali ako nema nalja, vjerovatno pituravano ... muljaža sa km satom ..... ne znam koliko povoljno bi to tribalo bit za uopće pogledat.
Prijatelj je lani prodao svoju, oko 35 na satu, održavana, nove gume, ulja, filteri....3 ili 3100 je prodao. Dakle, motorić u original stanju. Možda bar posluži kao okvir neki.
Nalja nema, ali vide se na plastikama otisci(obrubi) naljepnica, sto valjda znaci da su bile gore.. Decko je rekao da ih je skinuo jer su se zdosle.

U kojem pogledu bi mogla bit muljaza sa kilometar satom?
 
Ne vidim to na fejsu, ali ako nema nalja, vjerovatno pituravano ... muljaža sa km satom ..... ne znam koliko povoljno bi to tribalo bit za uopće pogledat.
Prijatelj je lani prodao svoju, oko 35 na satu, održavana, nove gume, ulja, filteri....3 ili 3100 je prodao. Dakle, motorić u original stanju. Možda bar posluži kao okvir neki.
Evo saljem slike. 2500 je cijena na oglasu, pretpostavljam da bi isao za 2300.
 

Attachments

  • Screenshot_20240125-191232_Facebook.jpg
    Screenshot_20240125-191232_Facebook.jpg
    729.9 KB · Views: 0
  • Screenshot_20240125-191236_Facebook.jpg
    Screenshot_20240125-191236_Facebook.jpg
    723 KB · Views: 0
  • Screenshot_20240125-191240_Facebook.jpg
    Screenshot_20240125-191240_Facebook.jpg
    685.5 KB · Views: 0
  • Screenshot_20240125-191243_Facebook.jpg
    Screenshot_20240125-191243_Facebook.jpg
    704.2 KB · Views: 0
šta je iduće?
prvi motor bio hornet 600 pc41 - jako dobro i zanimljivo,
nc700x manualac, ali malo mi je bio nezanimljiv nakon nekog vremena, a inace praktican.
kakav bi bio neki bandit ili nesto tako da napustim honda klub i uzmem suzuki
 
šta je iduće?
prvi motor bio hornet 600 pc41 - jako dobro i zanimljivo,
nc700x manualac, ali malo mi je bio nezanimljiv nakon nekog vremena, a inace praktican.
kakav bi bio neki bandit ili nesto tako da napustim honda klub i uzmem suzuki
Nema srece bez talijana 😁
 
šta je iduće?
prvi motor bio hornet 600 pc41 - jako dobro i zanimljivo,
nc700x manualac, ali malo mi je bio nezanimljiv nakon nekog vremena, a inace praktican.
kakav bi bio neki bandit ili nesto tako da napustim honda klub i uzmem suzuki
Suzuki GSXF-750
 
šta je iduće?
prvi motor bio hornet 600 pc41 - jako dobro i zanimljivo,
nc700x manualac, ali malo mi je bio nezanimljiv nakon nekog vremena, a inace praktican.
kakav bi bio neki bandit ili nesto tako da napustim honda klub i uzmem suzuki
Naučio me forum,.... Tracera 9.
 
šta je iduće?
prvi motor bio hornet 600 pc41 - jako dobro i zanimljivo,
nc700x manualac, ali malo mi je bio nezanimljiv nakon nekog vremena, a inace praktican.
kakav bi bio neki bandit ili nesto tako da napustim honda klub i uzmem suzuki
Naučio me forum,.... :mrgreen: Tracera 9
 
Bar tih Tracera 9/900 ima po oglasima hrpa ... zakaj to ljudi prodaju nakon godinu dvije kaj ih voze? Kad sam ga probao jednom prilikom skroz mi se fora učinio ali nisam imao mogučnost voziti na neku dužu rutu.
900 nije pogođen baš. Imao MK 1. Nije za početnika iako sam bio, ma još uvijek sam.
Sad sam na 9GT, to je već puno bolje.

Neki pišu da ima frku sa vjetrom u kosi, prijašnji je vlasnik stavio drugi vizir i meni paše.
 
  • Like
Reactions: roberto and thommy
slazem se, mozda bude neki hornet na kraju redni 4 cilindara to je to, pitom u niskim obrtajima al hoce povuc dobro u visokim...
 
Pozdrav, prijatelj bi htio svoj prvi motor oko 250ccm za vožnju po poljskim putevima/makadamu. Čak mu nije u planu niti registracija. Budžet je 1500€, koje motore da gledamo, što bi vi preporučili?
 
Pozdrav, prijatelj bi htio svoj prvi motor oko 250ccm za vožnju po poljskim putevima/makadamu. Čak mu nije u planu niti registracija. Budžet je 1500€, koje motore da gledamo, što bi vi preporučili?
Po danasnjim cijenama....maisto ima ok modela za te novce
 
Pozdrav. Ne znam pišem li post na pravo mjesto. Ako netko zna, volio bih da podijeli misljenje/iskustvo o moto trgovini PowerBoss Petrijanec.

Hvala
 
Pozdrav,zanima me da li motor koji bi isključivo bio korišten na pisti mora biti registriran i osiguran? Npr. Ako uvezem motor iz njemačke,svejedno bih morao barem prvi put platiti registraciju i osiguranja jer bez toga pretpostavljam da ne mogu uvesti vozilo?

No kad malo bolje razmislim ne znam kako bi motor bez retrovizora i svega ostalog za stazu bio osiguran i registriran😂
 
Last edited: