(Pomoc) Parking motora, bez garaže.

moj stoji iza zgrade pokriven ceradom, vidim ga s prozora(zato i je iza zgrade)
to je to, iako sam razmišljao o barem disk loku
 
mv_agusta said:
moj stoji iza zgrade pokriven ceradom, vidim ga s prozora(zato i je iza zgrade)
to je to, iako sam razmišljao o barem disk loku

Ne razmišljaj - stavi!

Pa krade se sve. Dok se ti čak i sa drugog kata sjuriš dolje, motor može biti u kombiju.

Ja i u haustoru držim disk lock.
 
Moji motori u garaži imaju disk lock.
Preko zime neki frendovi ostave motore kod mene, zaključani su, ali imam rezervne ključeve.
Na kraju krajeva živim u takvom kvartu, da se samo lud čovjek može zahebat i doći tu krasti :misli:
Za parking nabavi dobar lanac, disk lock, ceradu i parkiraj da ga vidiš.
 
Dazzo said:
Ne razmišljaj - stavi!

Pa krade se sve. Dok se ti čak i sa drugog kata sjuriš dolje, motor može biti u kombiju.

Ja i u haustoru držim disk lock.

sad je gotovo, jer ide na prodaju, a kad uzmem novi motor onda ću i disk lock :wink:
da pogodio si na drugom sam katu
 
Ne zaključa Mate temu,Ducati u avataru ili sam paranoičan,btw iznajmi je sa nekim zajedno(da ne idem u off) :mrgreen:

Ovakvih tema je bilo ruku na srce bar 4-5 od kada sam ja na forumu,a nema pune 2 godine.
 
Dolaze novi ljudi na forum i ovo je uvijek aktualna tema.

Nitko neće čitati teme koje imaju 200 stranica. Postove starije od 2god bi trebalo profiltirirati (izbrisati!!!)
Čak niti tražilica ne pomaže ako je puno toga.

Neke teme bi se trebale ponavljati. Smještaj i zaštita motora sujako važne teme i meni je čist ok da se jednom godišnje otvore.
Ponuda za zajedničko iznajmljivanje garaže stara godinu dana ne vrijedi, zaštite, alarmi, lock-ovi i sl se moderniziraju.

Tko zna, možda se ljudi baš preko ovog foruma i dogovore i uzmu garažu ili sl.
 
slažem se  (y)

ja sam ovdje novi, pa kad me zanima neka informacija zbilja mi se ne čitaju teme koje imaju hrpu stranica, jer je obično početak star već par godina, a ono kaj mene zanima je vrlo vjerojatno negdje u sredini...
zato mislim da nije loše "bezvremenske" teme otvoriti ponovno tu i tamo, pogotovo ako nema dugo odgovora na njih...
 
Isto sr..nje i kod mene. Vrtim 'film'; "ak' ga tu sparkam, ne,ne. A iza kuće?! Ne, isto kisne..."
Od garaže imam građ. dozvolu i temelje sa pločom. Parkiram se gore, ali kiša pada...
Love za završiti ove god. nemam... I sada ga ti parkiraj...
 
radi moj stari betonske blokove (kvadre) pa se javi za popust kad budeš garažu radio :LOL: :LOL:
 
Taxi said:
Isto sr..nje i kod mene. Vrtim 'film'; "ak' ga tu sparkam, ne,ne. A iza kuće?! Ne, isto kisne..."
Od garaže imam građ. dozvolu i temelje sa pločom. Parkiram se gore, ali kiša pada...
Love za završiti ove god. nemam... I sada ga ti parkiraj...
Prodam ti ja ciglu  :LOL:
 
Matek said:
radi moj stari betonske blokove (kvadre) pa se javi za popust kad budeš garažu radio :LOL: :LOL:

Hvala, ali ciglom ću zidat'...
 
najpametnije tražit garažu da budeš na miru,uvjek se nađe neka ljubomorna budala ili vandal kojem smeta baš tvoj motor,a tu su i naši penzići koji recimo hrane golubove baš pored tvog motora ili im smrdi benzin,ako ga pustiš ispred zgrade,ne smiješ nijednog susjeda pogledat krivo jer napolju ti stoji stvar koju možda voliš najviše na svijetu,ja sam imao nočne more dok nisam sklepao garažu.
 
Ja nisam niti htio kupiti motor dok nisam sredio garazu  :mrgreen:

Podosta je to ljubavi, znoja i para da stoji na cesti.  :wink:
 
garfield1974 said:
Ja nisam niti htio kupiti motor dok nisam sredio garazu  :mrgreen:

Podosta je to ljubavi, znoja i para da stoji na cesti.  :wink:

---GPZ--- said:
Previše je tu ljubavi da se nebi imalo motor jer se nema garaža  :jesus:

I jedna i druga stoje,ovisi samo jesi li optimista ili pesimista :mrgreen:...
 
Svoj sam mislio držati ispred zgrade, još prije nego što sam ga kupio, jer dosta ljudi tako drži motore, sve dok se susjedu koji živi ispod mene nije dogodilo sljedeće - čovjeku su navečer oko 21h nikada utvrđeni počinitelji ( najvjerojatnije balavurdija iz kvarta ) odnijeli skuter iza druge zgrade i zapalili ga.Dečko još uvijek plaća kredit nas isti. :palacdolje:
I šta sada reći, iskreno, držim ga u jednoj garaži, svoju imam, ali je loša, a i nije blizu mene, tako da kao što su ti mnogi rekli, pusti haustore i držanje ispred zgrade, uvijek se može naći neki zavidni susjed ( čitaj budala ), kojoj bi zasmetao.
Iz ovih razloga se isto nadam da ću jednoga dana živjeti u kući.Što se tiče motora u stanu, da imam mogućnosti, svakako bih ga dovezao u stan, ništa mi to nije nenormalno.Dapače, motor bi mi izgledao kao dio pokućstva i mogao bih uživati u njemu 24h na dan. :mrgreen: