ponovno moto puls...

demza said:
Decki, to je DEBELI fun! (y)

Zato sto u promo flyeru pise this bike is a lot of fun  :misli:
 
mate said:
A šta to daje? Pretpostavljam samo šta si ti dao da ga možeš probat...  8)
Daje više nego dovoljno za pravu zabavu te svako sjedanje na motor pretvara u mali privatni stunt show. (y)
 
A da vi napisete clanak o osobama koje kupuju odredjene vrste motora. Meni je i dalje misterija zasto itko kupuje naked. Mogu pokusati razumjeti zasto neko kupuje coper ili R motor, ali ovi s nakedima mi nisu jasni....

Sto se tice ljuljanja kacige na V-stromu preko 150 km/h - pa to i jeste gust, mrda mi glavu lijevo-desno dok se vozim i pjevusim...

:mrgreen:
 
vlucic said:
A da vi napisete clanak o osobama koje kupuju odredjene vrste motora. Meni je i dalje misterija zasto itko kupuje naked. Mogu pokusati razumjeti zasto neko kupuje coper ili R motor, ali ovi s nakedima mi nisu jasni....

Sto se tice ljuljanja kacige na V-stromu preko 150 km/h - pa to i jeste gust, mrda mi glavu lijevo-desno dok se vozim i pjevusim...

:mrgreen:


:misli:pa zar nakedi nisu najprodavanija klasa motora, preko 150 se cijeli mrdaš, čagaš i pjevušiš :LOL: :LOL:
 
ali ti onda opasno ritma nedostaje  :wink:

ja sam kupovao svoj prvi motor i za sada jedini prema svojim mogućnostima (vozačkim i platežnim), te mi se fakat svidio na prvi pogled ne uzimajući u obzir vjetar..al da kupujem opet imao bi oklop(bar polu).
 
a što se mp-sa tiće, šta ja znam, imam ga od 1. broja pa ohoho, pa onda sam rek'o neću više, pa onda opet tamo negdje od 2003. g. svaki broj, i sad ne znam ni sam, kupim ga zato jer moram :misli:, a unutra svega i svačega nabacano, a realno od svega toga zanima me 5-6 stranica, a ovo ostalo sve površno opisano i ponavljanje jednog te istog :(
sad još utrpali i ove četverocikle ili kako se več zovu, bezveze :palacdolje:
 
iskreno govoreći, prije nego što sam intenzivno počeo koristiti internet, sve novine su mi se činile puno zanimljivije nego sad... Jedva sam čekao izlazak novog broja, a sad unaprijed znam šta će u njemu pisati ...  :misli:
 
vlucic said:
A da vi napisete clanak o osobama koje kupuju odredjene vrste motora. Meni je i dalje misterija zasto itko kupuje naked. Mogu pokusati razumjeti zasto neko kupuje coper ili R motor, ali ovi s nakedima mi nisu jasni....

Sto se tice ljuljanja kacige na V-stromu preko 150 km/h - pa to i jeste gust, mrda mi glavu lijevo-desno dok se vozim i pjevusim...

:mrgreen:
daj mi onda objasni iz kojeg razloga ljudi kupuju R-a,a nikad ne izađu na stazu,vidim da ti je to jasno,jer meni nije
Za čoper znam,kad ti naraste brada i boluješ od reume pa nemreš baš visoko dignut nogu da zakoračiš na motor kupiš si ga  :mrgreen:
 
zlikavac said:
daj mi onda objasni iz kojeg razloga ljudi kupuju R-a,a nikad ne izađu na stazu,vidim da ti je to jasno,jer meni nije
Za čoper znam,kad ti naraste brada i boluješ od reume pa nemreš baš visoko dignut nogu da zakoračiš na motor kupiš si ga  :mrgreen:
Ili kad ti dopizdi utrka sa vremenom i frendovima i kupiš si choppera i libo te racku za cijeli svijet jer netko brži jaći ili bolje ganja zavoje,jedino ako je netko teži to te poćne zanimati :mrgreen:.

Pozdrav,Matej!!!
 
Mene konkretno nervira u MP (a i kod drugih) recenzije Quadova na hrpu stranica a njihov udio u prometu je valjda 0,03 % ! No to je valjda fina dodatna lova od uvoznika koji ih reklamiraju.
 
jedimaster said:
Mene konkretno nervira u MP (a i kod drugih) recenzije Quadova na hrpu stranica a njihov udio u prometu je valjda 0,03 % ! No to je valjda fina dodatna lova od uvoznika koji ih reklamiraju.
HA tako nekako,kao i država :mrgreen:.
 
vlucic said:
Meni je i dalje misterija zasto itko kupuje naked. Mogu pokusati razumjeti zasto neko kupuje coper ili R motor, ali ovi s nakedima mi nisu jasni....

Aj bum ti ja rekel...pravim muškarcima to malo vjetra ne smeta. Ne smeta ih ni malo neudobniji motor. Pravi muškarci sjednu na bilo koji motor i voze se.  :prsti:

A "curicama" smeta sve živo...tu mu malo puše, malo mu je previsok motor, prenizak upravljač, preotvoren, prezatvoren, neudoban zic, premalo mu zgleda motor, ima preusku gumu, ima premalo konja, previše kubika... :mrgreen:

Ak toliko falinga ima motor, pa se vozite sa autom. Zaštita od vjetra je super, i od kiše isto. Extra je udoban,a ako riskirate i koju kunu više performanse mogu biti kao i na motoru...neki ih nebuju ni izdaleka mogli iskoristit.

:lolcry:

Odo se ja sada voziti malo po suncu, bez kacige, na neudobnom motoru, premekanom, i sa slabom zaštitom od vjetra :mrgreen:

 
Bandit said:
Aj bum ti ja rekel...pravim muškarcima to malo vjetra ne smeta. Ne smeta ih ni malo neudobniji motor. Pravi muškarci sjednu na bilo koji motor i voze se.  :prsti:

A "curicama" smeta sve živo...tu mu malo puše, malo mu je previsok motor, prenizak upravljač, preotvoren, prezatvoren, neudoban zic, premalo mu zgleda motor, ima preusku gumu, ima premalo konja, previše kubika... :mrgreen:

Ak toliko falinga ima motor, pa se vozite sa autom. Zaštita od vjetra je super, i od kiše isto. Extra je udoban,a ako riskirate i koju kunu više performanse mogu biti kao i na motoru...neki ih nebuju ni izdaleka mogli iskoristit.

:lolcry:

Odo se ja sada voziti malo po suncu, bez kacige, na neudobnom motoru, premekanom, i sa slabom zaštitom od vjetra :mrgreen:

tako je!!!  (y)
vecina su pickica kojima sve smeta!