Ponovo CBR

Zlatni2001

New member
Znam da je o ovom bilo dosta govora al nitko nije dao neke konkretne informacije a sad mi to gori...
uglavnom zanima me sta sad napravit kad sam stavio zamjenski auspuh al nemam vise stop svjetlo koje mi je jako bitno  :misli:
daj nek netko da kakvu ideju, sliku ili nesto trece!
 
Dek..Dadek said:
jes nemaštovit....
ja mislim da ti samo oćeš pokazat novi auspuh....
:mrgreen: :mrgreen:

hehe, nekako mi sad nije za pokazivanje... to su dosta lose smislili jer kad skines originalni ispod je dosta suplje...
 
markookram said:
pa supr izgleda sta bi htio

osim mozda da stavis naljepnicu R1  :mrgreen:

da super je sa strane kad gledas, al kad gledas od ispod nekako je suplje i vidi se konstrukcija zadnjeg kraja... al pitanje je bilo kako slozit stop svjetlo jer ono originalno vise nikako ne pase
 
mislim da bi ti pasalo svjetlo od  cbr954.....
taman bi stalo i rupu izmedu repa i auspuha....


kolko si para dal za Lea.....?
 
stavi brdo diodica...one stanu kako oćeš di oćeš u kom obliku oćeš...
 
kober said:
mislim da bi ti pasalo svjetlo od  cbr954.....
taman bi stalo i rupu izmedu repa i auspuha....


kolko si para dal za Lea.....?

dao sam oko 2500 kn  inace dodje puno vise (i naravno novi je!!!) :mrgreen:
al prejako grmi, na hornetu leo se nije cuo ni upola kao ovaj a cuo sam na jos dvije cbr-ke auspuhe i ovaj je puno glasniji!
odoh pogledat od 954 kako izgleda lampa
 
Zlatni2001 said:
da super je sa strane kad gledas, al kad gledas od ispod nekako je suplje i vidi se konstrukcija zadnjeg kraja... al pitanje je bilo kako slozit stop svjetlo jer ono originalno vise nikako ne pase
stane ti one male diodne stop lampe (kao sto rece gej bruno) izmedju repa i spuha , a zmige ti netrebaju vjerujem , preda se i one daju nagurat

a to sto je tako preotvoren , bus se naviko  :mrgreen:
 
markookram said:
stane ti one male diodne stop lampe (kao sto rece gej bruno) izmedju repa u spuha , a zmige ti netrebaju vjerujem , preda se i one daju nagurat

a to sto je tako preotvoren , bus se naviko  :mrgreen:
ma zmigavce cu isto rijesit samo mi to nije toliko bitno, bitnije mi je stop svjetlo kad se vozim po mraku...
sta te stop lampe mogu naci u molydonu ili???
 
Zlatni2001 said:
dao sam oko 2500 kn  inace dodje puno vise (i naravno novi je!!!) :mrgreen:
al prejako grmi, na hornetu leo se nije cuo ni upola kao ovaj a cuo sam na jos dvije cbr-ke auspuhe i ovaj je puno glasniji!
odoh pogledat od 954 kako izgleda lampa

nemoj zamjeriti zlatni

ali ovo izgleda grozno, sve se od ispod vidi i kao da nešto između fali

fakat su grozno dizajnirali taj motor :no:
 
Bomo said:
nemoj zamjeriti zlatni

ali ovo izgleda grozno, sve se od ispod vidi i kao da nešto između fali

fakat su grozno dizajnirali taj motor :no:

a tako je na svakoj hondi i kawi...
a da se stav i original lampa sa zmigavcima ne bi se nista vidjelo jer ti nosiaci pokrivaju sve te rupe, samo ne pase bas uz izgled auspuha..
 
Zlatni2001 said:
ma zmigavce cu isto rijesit samo mi to nije toliko bitno, bitnije mi je stop svjetlo kad se vozim po mraku...
sta te stop lampe mogu naci u molydonu ili???
mislim da ces prije nac u motormaniji ili motobencony , nisam tu kompetentan

...u louisu sigurno  :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
evo ovako izgleda sa mojim topom kad se vrati original nosac...

sasvim pristojno...

i fino staviš kao Cigara umjesto tablice onaj papir Honda CBR iz dućana i gas  :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
al prejako grmi, na hornetu leo se nije cuo ni upola kao ovaj a cuo sam na jos dvije cbr-ke auspuhe i ovaj je puno glasniji!
sad se sjetih da sam prekjucer vidio jednu cbr-ku sa leom i zacudio se kako se lijepo cuje , nije preglasan , bas kako treba
sad neznam koji model je imao i dali je imao killer gore