Ponovo CBR

Imaš u Orlandu, Florida, USA, firmu koja ti radi svijetla za u rep za 600RR 07 na bazi svijetla od 600RR '06 s time da ga oni prerade jer je obrada i prerada svijetla i nosača potrebna i još ti integriraju unutra i LED zmigavce pa to sve prejebeno izgleda, a sliek ti nemam jer sam sad kod frenda na kompu...
 
Smokey said:
Imaš u Orlandu, Florida, USA, firmu koja ti radi svijetla za u rep za 600RR 07 na bazi svijetla od 600RR '06 s time da ga oni prerade jer je obrada i prerada svijetla i nosača potrebna i još ti integriraju unutra i LED zmigavce pa to sve prejebeno izgleda, a sliek ti nemam jer sam sad kod frenda na kompu...
Ima i u Milanu isto to,za sve motore,košta oko 600 kuna,ali nemam pojma koja firma. uvijek su na moto-showu u Milanu i Padovi
 
evo kao sto sam obecao da cu stavit slike kad montiram ovaj mali nosac tablice, al svejedno nisam zadovoljan...  :(
ovi nosaci sta idu oko auspuha su presiroki za ovaj spuh i to nekako suplje izgleda... morat cu i nove nosace slozit al nesto u benelli stilu da idu oko auspuha kao selna
ili bi mogao na selnu sta drzi spuh nekako montirat stop svjelo...

na slici je ono RG racing svjetlo...
 
Zlatni2001 said:
evo kao sto sam obecao da cu stavit slike kad montiram ovaj mali nosac tablice, al svejedno nisam zadovoljan...  :(
ovi nosaci sta idu oko auspuha su presiroki za ovaj spuh i to nekako suplje izgleda... morat cu i nove nosace slozit al nesto u benelli stilu da idu oko auspuha kao selna
ili bi mogao na selnu sta drzi spuh nekako montirat stop svjelo...

na slici je ono RG racing svjetlo...
sta to ne popunis ko pravi majstor    silikonom    :LOL: :LOL:
 
Zlatni2001 said:
evo kao sto sam obecao da cu stavit slike kad montiram ovaj mali nosac tablice, al svejedno nisam zadovoljan...  :(
ovi nosaci sta idu oko auspuha su presiroki za ovaj spuh i to nekako suplje izgleda... morat cu i nove nosace slozit al nesto u benelli stilu da idu oko auspuha kao selna
ili bi mogao na selnu sta drzi spuh nekako montirat stop svjelo...

na slici je ono RG racing svjetlo...

Bilo bi najbolje da ugradis u rep iznad topa svjetlo od stare 600 rr,meni osobno to najljepse izgleda a ovak ti je skoro isto kao i da si ostavio original....
 
Grex said:
Bilo bi najbolje da ugradis u rep iznad topa svjetlo od stare 600 rr,meni osobno to najljepse izgleda a ovak ti je skoro isto kao i da si ostavio original....

da sad kad sam to montirao sam vidio da sam mozda bezveze pljunuo 710 kn!
za malo vise para sam mogao imat to svjelo od stare 600rr i bila bi mirna bosna  :mrgreen:
a sad cu morat cekas sljedecu placu pa cu uzet to od 600rr ako do tad nesto ne smislim
 
red led-ica i to je to  (y) manje je više  :mrgreen:
 
Bojan said:
red led-ica i to je to  (y) manje je više  :mrgreen:

da to ne bi bilo lose kad bi se moglo dobro napravit jer to sve treba biti jebeno izolirano od kise i losih vremenskih uvjeta, jer ne bi htio da se dogodi sranje u toku voznje...  (y)
 
evo smislio sam i novo rjesenje za lampu a to je od modela 2006, kosta oko 1000 kn, sad cu uzet jednu za probu da vidim jel uopce pase po velicini ako pase kupujem novu i kemijam oko toa ;)
kostat ce me i para i zivaca al nema veze bitno je da dobro zgleda  :mrgreen:
 
Zlatni2001 said:
da to ne bi bilo lose kad bi se moglo dobro napravit jer to sve treba biti jebeno izolirano od kise i losih vremenskih uvjeta, jer ne bi htio da se dogodi sranje u toku voznje...  (y)

mo to nije problem izolirati nego je šteta bilo kaj bušiti na orginal oklope,stavi falševe i onda radi kaj te volja,frend je imal slično riješen zadnji kraj sa led-icama i stvarno je izgledalo odlično  (y)
 
Bojan said:
mo to nije problem izolirati nego je šteta bilo kaj bušiti na orginal oklope,stavi falševe i onda radi kaj te volja,frend je imal slično riješen zadnji kraj sa led-icama i stvarno je izgledalo odlično  (y)
istina,nemoj niš kemijat po originalima,stavi falševe i radi kaj hočeš,poslje je lakše i prodat bajk,ak g aimaš u original stanju
 
popizdio sam totlano i sve skinuo dolje... sad je kao i na onim prvim slikama bez stopa i tablice i zmigavaca...
pa nek sad otvore bolje oci prije nego me uoce!!!  :LOL:
vise mi se stvarno neda skidat po stoti put te plastike vec sam lud, od 2006-e mi ne pase stop lampa jer je presiroka i nikom se neda pilit original plastike
 
Zlatni2001 said:
popizdio sam totlano i sve skinuo dolje... sad je kao i na onim prvim slikama bez stopa i tablice i zmigavaca...
pa nek sad otvore bolje oci prije nego me uoce!!!  :LOL:
vise mi se stvarno neda skidat po stoti put te plastike vec sam lud, od 2006-e mi ne pase stop lampa jer je presiroka i nikom se neda pilit original plastike

kad si već sve skinuo onda si za prvu ruku skini ovu ledivu koju si dobio s nosačem i zafitilji ju skroz iza spuha dole, napravi neki nosać od lima ili nepto....a pošto je rep dpsta dignut svi budu te vidjeli na cesti odozada, osim ak neleti neko s šleperom s malo višom kabinom  :mrgreen:
99ca_1_b.JPG
 
SM rules said:
zlatni imaš najljepšu sportivu koju sam vidio

hvala, hvala!!!  (y)
sad stvarno jebeno izgleda bez ikakvih lampi al je dost opasno vozit jer te nitko ne vidi iza... moram nesto rijesit a ranu ujutro picim na grobnik ;)