Pooooooooooooooooooomoc!!!!!!!!

silvije said:
Rupicu :mrgreen:.Koju moš zavarit bez problema.Ovaj moj sa tim izravnava gotovo nemoguće.Npr ulupljena automobilska vrata izravna bez skidanja tapicerije,krajeve blatobrana bez rastavljanja itd.jednostavno mislim da je puuuno bolje riješenje od ravnanja limarskim žlicama kroz otvor za ulijevanje goriva jer postoji mogučnost da se isti iskrivi. :misli:
ovo sve znam ,radio sam s tim alatom!!! stari ima 70 godina cca. ,ravna bolje od stroja, fora je u tome šta ,ako boja nije ispucala,nakon ravnanja ne moraš ni farbat!  (y) čak nam je i topove ravnao,poslije se moraš jaaaako potrudit da bi našao gdje je bio udubljen
 
brainlessmaniac said:
ovo sve znam ,radio sam s tim alatom!!! stari ima 70 godina cca. ,ravna bolje od stroja, fora je u tome šta ,ako boja nije ispucala,nakon ravnanja ne moraš ni farbat!  (y) čak nam je i topove ravnao,poslije se moraš jaaaako potrudit da bi našao gdje je bio udubljen
Pa da jasno.Ako nije veliko udubljenje da se neisplati ravnati sa "spoterom" jerbo moraš pituravat rezervar,Ako je samo mala udubina onda se možda može izravnati iznutra  :misli: .Iako postoji još jedan sistem ravnanja malih udubina bez oštećivanja laka.Vrućim silikonom zaljepiš šipku sa utegom na udubinu i izvućeš,skineš uteg a ljepilo oćistiš benzinom.Par puta sam gledao kako se radi i mogu reći da se udubina uopće nevidi.  :mrgreen: