Potraga za kožnim prslukom

verona moto expo u siječnju, i to kod pakistanaca na štandu
zvuči kao zajebancija ali nije - prsluci im znaju biti dobri i od prave kože, cijene okej a izbora koliko ćeš
nisam pobornik tih no name proizvoda ali da se naći iznenađujuće dobrih prsluka - dok ostalu opremu koju prodaju bolje da ne komentiram

od renomiranih brendova, ICON broj 1 po meni, prava stvar, s time da su cijene isto renomirane
Slažem se za kožu iz Pakistana.Moja kožna jakna je proizvedena u Pakistanu (iako ju nisam kupio direktno od Pakistanaca nego u trgovini tu u ZG),prije par godina ljosnuo s motora,klizao nekih 10-20 metara po asfaltu i šoderu,a na jakni jedina ogrebotina na gumbu.

Kaj se tiče prsluka,osobno ih ne bi nosio.Iako su vjerojatno ugodniji na velikim vrućinama od jakne,ne štite ruke kod pada.
 
  • Like
Reactions: biker4life
Pa nije prsluk za zastitu.,to je za šminku,polipi se 20 naljepnica po njemu i dobro izgleda...ka bajker...,većinom moto klubovi ih nose sa oznakama kluba...
 
pravi 1%eri ne padaju...
Ja nisam 1%er,ja bum rađe nosio jaknu 😁

Nisu udobniji od ljetne mesh jakete.
Nemam mesh,pa ne znam kakav je za nosit,imam samo kožnjak:
Screenshot_20230826_230733_Gallery.jpg
 
Pa nije prsluk za zastitu.,to je za šminku,polipi se 20 naljepnica po njemu i dobro izgleda...ka bajker...,većinom moto klubovi ih nose sa oznakama kluba...
Meni dobro dodje ljeti, jer čuva tijelo od propuha a ima više ventilacije od jakete, moj prsluk je "virgin" style, nikakve ozn, ake, sama koža, sjećam se da sam ga naručio od nekog slavonca, prodavao ih je na nekom moto skupu ali nije imao moj broj, pa mi ga je napravio i poslao poštom !
 
  • Like
Reactions: Paf
Moj mali motorin i ne može brže,tak da mi je ta jakna sasvim dobra 👍
View attachment 768519


Slicnu imam vec cca 35 godina (kupljena u ZG, na pocetku Tkalciceve gdje je tada bio obrtnik koji ih je radio i bile su jaaaaaako skupe, ali i kvalitetne) , al ne za motor, nego kao modni dodatak kojeg i zadnjih godina znam obuc :mrgreen:
 

Attachments

  • 20230827_140825.jpg
    20230827_140825.jpg
    1.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ZP1993
Slicnu imam vec cca 35 godina (kupljena u ZG, na pocetku Tkalciceve gdje je tada bio obrtnik koji ih je radio i bile su jaaaaaako skupe, ali i kvalitetne) , al ne za motor, nego kao modni dodatak kojeg i zadnjih godina znam obuc :mrgreen:
Ja sam svoju kupio 2016. u jednoj trgovini u Savskoj,koštala je oko 700-800 kn.Iako nema štitnike,napravljena je od dosta čvrste i debele kože,pa može i na motor ak su manje brzine.Moja me dobro zaštitila kod pada pri oko 50 na sat,i osim ogrebotine na jednom gumbu još uvijek je kao nova.
 
Ja imam istu takvu japanske proizvodnje u gotovo savrsenom stanju, jakna je iz 80-ih znaci starija mozda i od mene godinu dvije
 
  • Like
Reactions: ZP1993
Ja kupio zeni komplet kozno,i odmah proda,jednostavno nije leglo,il ne valja...Textil zakon.