Potraga za kožnim prslukom

ivaa28

New member
Veliki pozdrav svima.
Trebam pomoć. Već duži period sam u potrazi za kožnim prslukom, naravno od prave kože. Tražila sam po svim mogućim internetskim stranicama i nisam oduševljena izborom. Zanima me dali netko zna dali postoji neki dućan u Hrvatskoj općenito ne samo Zg i okolica, da ili prodaju kožne prsluke ili uzimaju mjere pa da se prsluk izradi. Spremna sam izdvojiti do nekadašnjih 1000kn tj 130e. Dali je to uopće realna cifra ili je premalo za takav prsluk. Molim Vas pomoć jer već lagano ludim.

Lp svima
 
Ima ducana koji prave po mjeri..takav i jest najbolji ..biras vratu koze debljinu, kroj..sve sto ti odgovara. Cijena mozda bude poveca ali to se kupuje jednom u zivotu pa kad podjielis trosak na xx godina nije skupo
 
ti kožni prsluci nemaju neku ulogu zaštite od vjetra na motoru, što se tiče toga zakurac su. ima onih sa patentnim zatvaračem do vrata, pa aj mogu proć....
a ljeti vruće sa njima... al eto, boje su na njemu pa nosimo i trpimo vrućine hahaha... da nisam u klubu, ne bi nikad uzeo kožni đilet...
imam jedan prsluk iz Dekatlona, windproof, vridi više od bilo kojeg kožnog...
 
Veliki pozdrav svima.
Trebam pomoć. Već duži period sam u potrazi za kožnim prslukom, naravno od prave kože. Tražila sam po svim mogućim internetskim stranicama i nisam oduševljena izborom. Zanima me dali netko zna dali postoji neki dućan u Hrvatskoj općenito ne samo Zg i okolica, da ili prodaju kožne prsluke ili uzimaju mjere pa da se prsluk izradi. Spremna sam izdvojiti do nekadašnjih 1000kn tj 130e. Dali je to uopće realna cifra ili je premalo za takav prsluk. Molim Vas pomoć jer već lagano ludim.

Lp svima
Sajam u Benkovcu ziher ima tih kožunaca.
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pamzor and Author
Veliki pozdrav svima.
Trebam pomoć. Već duži period sam u potrazi za kožnim prslukom, naravno od prave kože. Tražila sam po svim mogućim internetskim stranicama i nisam oduševljena izborom. Zanima me dali netko zna dali postoji neki dućan u Hrvatskoj općenito ne samo Zg i okolica, da ili prodaju kožne prsluke ili uzimaju mjere pa da se prsluk izradi. Spremna sam izdvojiti do nekadašnjih 1000kn tj 130e. Dali je to uopće realna cifra ili je premalo za takav prsluk. Molim Vas pomoć jer već lagano ludim.

Lp svima
ICON
 
Veliki pozdrav svima.
Trebam pomoć. Već duži period sam u potrazi za kožnim prslukom, naravno od prave kože. Tražila sam po svim mogućim internetskim stranicama i nisam oduševljena izborom. Zanima me dali netko zna dali postoji neki dućan u Hrvatskoj općenito ne samo Zg i okolica, da ili prodaju kožne prsluke ili uzimaju mjere pa da se prsluk izradi. Spremna sam izdvojiti do nekadašnjih 1000kn tj 130e. Dali je to uopće realna cifra ili je premalo za takav prsluk. Molim Vas pomoć jer već lagano ludim.

Lp svima

verona moto expo u siječnju, i to kod pakistanaca na štandu
zvuči kao zajebancija ali nije - prsluci im znaju biti dobri i od prave kože, cijene okej a izbora koliko ćeš
nisam pobornik tih no name proizvoda ali da se naći iznenađujuće dobrih prsluka - dok ostalu opremu koju prodaju bolje da ne komentiram

od renomiranih brendova, ICON broj 1 po meni, prava stvar, s time da su cijene isto renomirane
 
Imas na aliexpressu...kakvih god hoces...
 
Ima u Sinju, to alkari nose.🤔
 
  • Haha
Reactions: Paf
dugo nije bilo rišpekt teme na forumu :mrgreen:
dobro pa sam ja prešao na žute retroreflektirajuće svjetskiputnikwannabe prsluke za vožnje van granica, a unutar granica sam još uvijek balkanac vulgaris na R-u
:mrgreen:
Srami se.-

I Rišpekt!
 
  • Haha
Reactions: biker4life
Nekad je bilo na motorijadama tih štandova, ne znam kako danas, možda na kakvim sajmovima naći !
 
Ovdje možeš dobiti savjete o tome kako se rubi guma na Karlobagu, kavica u carlitosa.
Nadalje, kako se sipa motul. I to samo one neke oznake, jer jedini valja. I naravno yuasa je amen za baterije.

Kako zaraditi, a da ništa ne radiš. Kako zmuljati državu i srati po istoj.
I kako održavati motore doma, samo mjenjanjame ulja da budu kao novi, a srati po mehaničarima.