povećanje snage nexus 250

bb1 said:
čini mi se da to košta još više. imao sam malossia bio sam dosta i zadovoljan ali je riknio nakon 5000 km što mi nije niti cijela sezona ipak sam mislio da je dugotrajniji. ili je to možda usamljen slučaj.

sta znaci  riknio vario?
 
nisam odma skužio da je zaribo mislio sam da su rolnice jer kad sam ga rastavio bile su pojedene na ravno samo sa jedne strane, pa sam stavio nove i on ih pojeo za 30 km isto samo jednu stranu.
 
ma zapekla je bolcna nemoš ju izvadit probat ću na presu malo jaču ako uspijem
 
Ide bolcna sa radapcigerom dole.
 
Rolice 13.5 grama,multivar,crvene fedre malosijeve na kuplumg i to je maximum.provjereno naj kombinacija,tolko put sam skidal deklo i kombiniral da vise sarafi nisu drzali.Pozdrav svima.
 
bb1 said:
nisam odma skužio da je zaribo mislio sam da su rolnice jer kad sam ga rastavio bile su pojedene na ravno samo sa jedne strane, pa sam stavio nove i on ih pojeo za 30 km isto samo jednu stranu.
pojeo ih je zato jer su bile krivo montirane....puna strana rolica ide uvijek u smjeru vrtnje masine..(strane rolice sa vise plastike po rubu)..
 
marekvz2 said:
Rolice 13.5 grama,multivar,crvene fedre malosijeve na kuplumg i to je maximum.provjereno naj kombinacija,tolko put sam skidal deklo i kombiniral da vise sarafi nisu drzali.Pozdrav svima.
zasto pobogu crveni federi ako je skuter i auspuh serijala.. :shock: :shock:
 
ma ja bih volio da mi neko kaže stavio sam to i to i onda mi se skuter tako i tako ponašao
 
bb1 said:
znam da nejde to baš tako ali mi netko kaže svoj primjer.
iskreno ja nebi ništa stavljao,
Auspuh-ni pod razno,
variomat- puno love, a efekt upitan, neznam dal vrijedi te pare,
eventualno kuglice, probat par komb pa koja paše, s kojom najbolje starta, a ne gubi puno,
ostalo nije vrijedno spomena, imaš dobar skut, vozi, uživaj,
kad ti postane prespor, prodaji i kupuj jače i uštedi vreću novaca  :wink:
 
bmw m 5 said:
zasto pobogu crveni federi ako je skuter i auspuh serijala.. :shock: :shock:

Isprika,sa crvenima trese,one odma ispod crvenih,dal su žute il bijele,ne sjećam se.Uglavnom kak sam rekel,na multivar 13.5 rolice,bolje nemreš izvleči.