Power Commander...

Plava na plavoj R6 said:
os mi ti dati OEM ECU......

motor se vrti i na 15t. kroz 1 slamcicu od 20mm.....pa si vi mislite sta je SA a sta piggy back..... (y)

vidite da ipak ima ljudi koji kuze stvari.......

Koja si ti patetika... ono, svi po redu te skure, ali imaš i dalje potrebu bit svakom loncu poklopac.
Čim si krenuo s preseravanjem, znao sam da je riječ o još jednom kompleksašu koji igra na neki wow effect.
Ono, taktika da se malo baci kajlu ekipi, pa ih se kao impresionira na kraju...

Taj šareni barbiemobil bi trebao ostavit nekog bez daha?
Paaaa... mene baš i nije.
Hoćeš da ti pričam o karting danima, kad su se dvotaktne mašine od 150 i 250 kubika nabrijalavale dok nisu šarafi na glavama pucali?
Ili o Formuli Opel 2000?

Na kraju krajeva, ne vidim nikakav bajk u tvojim postovima... kaj je na jednom moto forumu malo čudno, ne?
Odi turiraj po Prečkom, možda ti se skupi par klinaca, pa dobiješ toliko željenu pažnju.
Možda ćeš im moć i ispričat pričicu o tome kako si junački nakalemio Power Commander, te unatoč svim restrikcijama punjenja
i glasnoće uspio izvući 3 konja više.
3 konja, buraz, e!

S takvima poput tebe je ionak svaka rasprava suvišna, jer znam da ćeš nakon inicijalnog japurenja pred monitorom
i osjećaja kak te nitko ne voli,
opet zaplovit bespućima Googlea i servirati nove seriju tehničkih kratica u napadu verbalnog proljeva.

 
super, mogu i ja otvorit neki prirucnik otvorit pa bacat takve fraze i nesuvisle recenice.
bravo majstore, cudim se kako vec nisi zaposlen u Yoshimuri ili nekom MotoGP teamu.
 
kakio sam kad sam bio mali....  (y)

ma gledam malo po temi i čudim se čudu pojedincima i njihovim izjavama, a nama običnim smrtnicma vjerovatno neće biti omogućeno da neke od tih stvari i vidimo, a kamoli imamo... pri tome ne mislim na power commander, iako ne vidim ni njegovu neku vrlo pozitivnu stranu za vožnju mimo staze...  (y)