Pozdrav putnicima!

Stormbringer

New member
Ovih dana nasi prijatelji i forumasi Pudla i Linza krecu put crne Afrike.
Sretan put i ugodna voznja, mirno more :mornar:

Pozdrav svima koji krecu na put, uzivajte i sigurno se vratite doma  :D

Stormovi  (y)
 
Kad se kreće frendić? Jel Vara nabrušen?
 
deckovi! zelim vam sretan put, dobre ceste, i da nam se vratite sa puno prica i slika  :D
 
ljudi svaka vam čast (y) malo vam i zavidim :wink: :D (y) sretan vam put i javite se ako bude kojih mogučnosti sa kojim opisom i sličicom :D
 
Stormbringer said:
Ovih dana nasi prijatelji i forumasi Pudla i Linza krecu put crne Afrike.
Sretan put i ugodna voznja, mirno more :mornar:

Pozdrav svima koji krecu na put, uzivajte i sigurno se vratite doma  :D

Stormovi  (y)
Evo da ti javim i meni je frend pred 11 dana krenuo otprilike ovako Italija,Francuska,Španjolska,Gibraltar,po sjeveru Afrike (Alžir,Maroko,Tunis,Libija,Egipat)preko Izraela ,Turske,Grčke,Albanije i Crne-gore u HRVATSKU.... svaka im čast svima zajedno...Eh da prijevozno sredstvo Bmw 650 gs-DAKAR....SRETNO IM!!!!!
 
magarica said:
Evo da ti javim i meni je frend pred 11 dana krenuo otprilike ovako Italija,Francuska,Španjolska,Gibraltar,po sjeveru Afrike (Alžir,Maroko,Tunis,Libija,Egipat)preko Izraela ,Turske,Grčke,Albanije i Crne-gore u HRVATSKU.... svaka im čast svima zajedno...Eh da prijevozno sredstvo Bmw 650 gs-DAKAR....SRETNO IM!!!!!

nema nam druge još koju godinu i na bmw-ejce i put svijeta :wink:
 
magarica said:
Evo da ti javim i meni je frend pred 11 dana krenuo otprilike ovako Italija,Francuska,Španjolska,Gibraltar,po sjeveru Afrike (Alžir,Maroko,Tunis,Libija,Egipat)preko Izraela ,Turske,Grčke,Albanije i Crne-gore u HRVATSKU.... svaka im čast svima zajedno...Eh da prijevozno sredstvo Bmw 650 gs-DAKAR....SRETNO IM!!!!!

Bash me zanima hoće li proći sve navedene zemlje, do sada još nitko nije  (y)
 
Sretan put dečki! Želim Vam dobar provod i puno lijepih kilometara!  (y)
 
Dečki,svaka čast na ruti i želim vam puno sreće na putu te da se sretno vratite !!! (y)