Pozdrav putnicima!

sretan put!! nadam se da ce te se dobro provesti, i nama posalati puno slika da slinimo  :mrgreen:

(y) (y) (y) (y) nek vam je sretan put!!
 
Hvala svima još jednom!  (y)

Stvari su složene, kreće se sutra u 6 ujutro (Linza zapravo kreće ranije jer on ide iz Zg, a ja iz Ka  :mrgreen: ). U Tunisu bi trebali biti u nedjelju ujutro.

Bude moj tata (nick veteran) povremeno napisao gdje smo i kako nam ide.

Idem još na pivu i u kinderbet.

Pozdrav svima!  (y)
 
Pudla said:
Hvala svima još jednom!  (y)

Stvari su složene, kreće se sutra u 6 ujutro (Linza zapravo kreće ranije jer on ide iz Zg, a ja iz Ka  :mrgreen: ). U Tunisu bi trebali biti u nedjelju ujutro.

Bude moj tata (nick veteran) povremeno napisao gdje smo i kako nam ide.

Idem još na pivu i u kinderbet.

Pozdrav svima!  (y)

Ovo znači imat muda: ostavit tatu starog bajkera doma a vi mulci se idete vozikat.

ZAKAJ TATA NE IDE ?? on mi je bio lajt motiv na tvojim fotkama sa prošlih putovanja

sretno vam bilo a tati ostavite bar gajbu pive da ima kaj raditi dok vas čeka
 
SRETAN PUT!  :wink:
 
hoyt said:
ma odakle to vama da je rossi pederčić  :misli:
imamo dojavu  :jesus:
 
Putnici javljaju da su danas presli preko 1100 km, spavaju u Sorrentu, juzno od Napulja.

Ako zanemarimo nekoliko pljuskova, drugih problema na putu nije bilo.

 
veteran said:
Putnici javljaju da su danas presli preko 1100 km, spavaju u Sorrentu, juzno od Napulja.

Ako zanemarimo nekoliko pljuskova, drugih problema na putu nije bilo.

Dobar ritam, bravo  (y)
 
Decki su upravo presli talijansku granicnu kontrolu u luci Palermo i cekaju na ukrcavanje na trajekt.

Sutra oko 8 sati ujutro bi trebali pristati u Tunisu. S nestrpljenjem ocekujemo kako ce proci kroz zloglasnu tunisku carinsku i policijsku kontrolu.

Do sljedeceg javljanja pozdrav svim forumasima.
 
veteran said:
Decki su upravo presli talijansku granicnu kontrolu u luci Palermo i cekaju na ukrcavanje na trajekt.

Sutra oko 8 sati ujutro bi trebali pristati u Tunisu. S nestrpljenjem ocekujemo kako ce proci kroz zloglasnu tunisku carinsku i policijsku kontrolu.

Do sljedeceg javljanja pozdrav svim forumasima.

i ?
su iz odma klepili?  :LOL:
reci linzi da mi kupiiii devu  :mrgreen: