Pozdrav putnicima!

Pudla said:
Hvala svima!  (y)

Bok obojici, price o tajnovitom planiranju putovanja u Afriku stigle su i do Frankfurta jos prije dosta vremena, tak da ovo nije novost  :mrgreen: Ides GS-om? ;)

Imas kartu planiranog putovanja, da malo skicnem ?
 
Nije to baš neki Africa Overland.  :mrgreen: Idemo do Palerma, preko u Tunis, dole do Sahare, par dana po oazama, natrag na Siciliju, ostanemo tamo jedan dan i onda za Bari, pa preko u Bar, do Gaše na kavu.

Idem sa GSom. Imam karte, samo su rascjepkane na male segmente u MapSourceu.

Što se tajnosti tiče, nema nikoga ko me koliko toliko pozna, a da ga nisam udavio s pričama. Možeš misliti kako ću daviti kad se vratimo.  :LOL:
 
Sretan put i uživajte. Ako dođete u sexualno iskušenje, samo navalite jedan na drugog, to je danas moderno! :mrgreen:

Ajde i probajte se javit od bilo kuda! (y)
 
šonjoooooooooooooooooooo

posudi od mame kola i idemo mi s njima 8)

bumo za pluga dobili dve deve pa kod gaše parkiramo vani i na kafu :LOL: :LOL: :LOL:
 
Pudla said:
Što se tajnosti tiče, nema nikoga ko me koliko toliko pozna, a da ga nisam udavio s pričama. Možeš misliti kako ću daviti kad se vratimo.  :LOL:

Ja se nudim za masazu kad se vratite. Dodjem u Zagreb/Karlovac samo zbog toga. Mozemo pokupit i tvog tatu i Linzu ak obeca da bu dobar i odemo nekaj pojest. Dok mi jedemo, ti pricas i davis ;)
 
tomee said:
šonjoooooooooooooooooooo

posudi od mame kola i idemo mi s njima 8)

bumo za pluga dobili dve deve pa kod gaše parkiramo vani i na kafu :LOL: :LOL: :LOL:
Za ono siroče mi nebu dali niti preparirane deve  :mrgreen:
 
Sretan put, uzivajte i ocekujemo hrpu dobrih fotki  (y)
 
sretan put i lipo vrime uz sto manje potrosene benzine :mrgreen:

(y)
 
Pudla, čuvaj mi Linzu.

Znaš da se tamo pale na svjetlopute i svjetlokose, pa ga nemoj prodati za 50 deva.















:mrgreen:

Možeš za 100, pa ćemo podijeliti.  :mrgreen:

 
AnteK said:
Bash me zanima hoće li proći sve navedene zemlje, do sada još nitko nije  (y)
Ali do sada najvjerovatnije niktko kao Cvix nije bio lud...Čujemo se svakodnevno i sve je ok... (y) (y) (y)
 
Pudla said:
Nije to baš neki Africa Overland.  :mrgreen: Idemo do Palerma, preko u Tunis, dole do Sahare, par dana po oazama, natrag na Siciliju, ostanemo tamo jedan dan i onda za Bari, pa preko u Bar, do Gaše na kavu.

Idem sa GSom. Imam karte, samo su rascjepkane na male segmente u MapSourceu.

Što se tajnosti tiče, nema nikoga ko me koliko toliko pozna, a da ga nisam udavio s pričama. Možeš misliti kako ću daviti kad se vratimo.   :LOL:

Lako meni za tebe,ali bojim se ovog drugoga!  :LOL: Jel počelo opraštanje????  :mrgreen:

Sretan Vam put i ovim putem dečki! Ne zaboravite onu ...BUDI MUŠKO....  :wink:
 
dr.chala said:
Lako meni za tebe,ali bojim se ovog drugoga!  :LOL: Jel počelo opraštanje????  :mrgreen:

Sretan Vam put i ovim putem dečki! Ne zaboravite onu ...BUDI MUŠKO....  :wink:

je, počelo je. :mrgreen:
 
Da nebi rekli da nisam pocastio  :mrgreen:

20050511042856gajba_piva_pive.jpg


4msljivovica.jpg


A za specijalce...

images


I onda ce to ovako izgledati

desert2.jpg
 
linza said:
Da nebi rekli da nisam pocastio  :mrgreen:

donesi mi čokoladu  :mrgreen:

sretan put i nemojte radit pizdarije, znaš da oni tamo režu ruke za svaki drek  8)