Pozdrav putnicima!

libero said:
:mrgreen: bas  sam  ljubomoran  (y)

nisi jedini.  :mrgreen:

dr.chala said:
Jučer dobih SMS iz kojeg ističem: "...na trajektu smo Sv.Stefan...nema člana posade koji ne zna Gashu...već su ga i zvali s broda..."!  :LOL:
Ak ovak nastaviš Gasho ne bu dugo trebalo da dođe do situacije:

Vijesti CNN...stoje Gasho i Đukanović jedan pored drugoga...pita John Elizabeth u selu negdje pored Manchestera...A koji je ovaj pored Gashe!  :mrgreen:

nemojte mi Gashu zajebavat.  :LOL:
 
dr.chala said:
Jučer dobih SMS iz kojeg ističem: "...na trajektu smo Sv.Stefan...nema člana posade koji ne zna Gashu...već su ga i zvali s broda..."!  :LOL:
Ak ovak nastaviš Gasho ne bu dugo trebalo da dođe do situacije:

Vijesti CNN...stoje Gasho i Đukanović jedan pored drugoga...pita John Elizabeth u selu negdje pored Manchestera...A koji je ovaj pored Gashe!  :mrgreen:


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

napili su gashu i nije u stanju napisat izvjesce!
 
_mala_ said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

napili su gashu i nije u stanju napisat izvjesce!

Sad se rastadoh od Linze koji je otišao da mijenja lanac u Konavle, a Pudla nas je ranije napustio, jer je otišao pravo za Karlovac...
Raspoloženje na nivou, puni utisaka, motori prljavi, nose pijesak iz Sahare po torbama...
Linza, čim me vidio, samo je počeo da priča o jajima i špeku, koli sa dosta leda, kafi sa mlijekom, a buncao je sve dok nije stavio prvi zalogaj u usta... :mrgreen:













U Baru je upoznao strašnu ribu i malo proćaskao sa njom uz cigaretu... :mrgreen:





I na kraju, pozdrav forumašima iz Budve... :mrgreen:



 
koji luđak.  :LOL:

znači krenuli su kući.  :hura: :hura: :hura:

jedva čekam slike.
 
dr.chala said:
Jučer dobih SMS iz kojeg ističem: "...na trajektu smo Sv.Stefan...nema člana posade koji ne zna Gashu...već su ga i zvali s broda..."!  :LOL:
Ak ovak nastaviš Gasho ne bu dugo trebalo da dođe do situacije:

Vijesti CNN...stoje Gasho i Đukanović jedan pored drugoga...pita John Elizabeth u selu negdje pored Manchestera...A koji je ovaj pored Gashe!  :mrgreen:

Neki šverc je bio u pitanju... :mrgreen:
 
Linza je u konavlima
dobio je privremenu dozvolu boravka na nasem podrucju
lanac nismo promjenili jer su mu i zupcanici stradali (a nemamo druge) pa smo narucili da mu sutra promjene u makarskoj sve
evo i ja sam ga najeo (nesto sa zlicom jer kaze da mu je janjetine dosta)
on ostaje kod nas u klubu veceras i sutra krece za makarsku i kako planira kasno popodne je u zagrebu.
 
niksa05 said:
Linza je u konavlima
dobio je privremenu dozvolu boravka na nasem posrucju
lanac nismo promjenili jer su mu i zupcanici stradali (a nemamo druge) pa smo narucili da mu sutra promjene u makarskoj sve
evo i ja sam ga najeo (nesto sa zlicom jer kaze da mu je janjetine dosta)
on ostaje kod nas u klubu veceras i sutra krece za makarsku i kako planira kasno popodne je u zagrebu.

Samo ne zna kojeg dana... :mrgreen:
 
Samo da se javim, stigao sam doma oko 7. Budem sutra pročitao temu, sada nemam snage.  :mrgreen:
 
Ajde,priznajte,ipak smo vam malo nedostajali :LOL: :mrgreen: .Nek ste vi sretno stigli,to je najvažnije (y) (y) .Bok.
 
Pozdrav putnicima!  (y) :wink:
 
Pudla said:
Samo da se javim, stigao sam doma oko 7. Budem sutra pročitao temu, sada nemam snage.  :mrgreen:

Svaka cast Pudla i Linza  (y) i nemojte nas dugo drzat u neizvjesnosti sa slikama i nesto teksta uz to  :moli:
 
Frgich said:
Svaka cast Pudla i Linza  (y) i nemojte nas dugo drzat u neizvjesnosti sa slikama i nesto teksta uz to  :moli:

priključujem se ovim željama.  (y)

bravo dečki.  (y)