požeški kvazi enduraši

Dobro je što nisam išao jer bih se načekao  :evil:
A šta će vam one tačke na brdu  :misli:
 
Prvo Sretan Božić svima a drugo po naredbi gospodina koji nikad ne pada sa motora pozivam sve enduraše i one koji se tako osječaju da dođu 01.01.2018. u 12.00. na motokros stazu Vilare sa motorima i probaju odvesti tri kruga bez odmora i po mogučnosti bez padova  :021:
 
Sretan Bozic kvazici.... :D


BTW Tko je taj koji nikad ne pada...  :misli: :misli: :misli:  jel to neki novi igrac na terenu kojeg ja ne poznam  ili se prikrivanje i izvrtanje proslosti ugnjezdilo i u ovu poru zivota  :LOL: :police:
 
DaRRth Vader said:
Sretan Bozic kvazici.... :D


BTW Tko je taj koji nikad ne pada...  :misli: :misli: :misli:  jel to neki novi igrac na terenu kojeg ja ne poznam  ili se prikrivanje i izvrtanje proslosti ugnjezdilo i u ovu poru zivota  :LOL: :police:
I meni se čini da su to samo priče iz davnina jer sam vidio da nije baš tako ali su me ubijedili da ja ne vidim dobro  :nasilni: što sad više nije ni bitno jer je vjerovatno zbog tolike superiornosti u nepadanju si kupio suzanu i prešao na cestu  :biker:
 
ŽE said:
I meni se čini da su to samo priče iz davnina jer sam vidio da nije baš tako ali su me ubijedili da ja ne vidim dobro  :nasilni: što sad više nije ni bitno jer je vjerovatno zbog tolike superiornosti u nepadanju si kupio suzanu i prešao na cestu  :biker:
Onaj koji nikad ne pada kupio suzuki.? 
Da li mi pricamo o ISTOM  onom koji kao nikada ne pada ili ima jos koji takav...
Onaj kojeg ja znam kleo se zivotom da nikad vise suzuki u avliju...?????

Pa ti bi bilo gore neko da si ja kupim gofno od jamahe...
 
DaRRth Vader said:
Onaj koji nikad ne pada kupio suzuki.? 
Da li mi pricamo o ISTOM  onom koji kao nikada ne pada ili ima jos koji takav...
Onaj kojeg ja znam kleo se zivotom da nikad vise suzuki u avliju...?????

Pa ti bi bilo gore neko da si ja kupim gofno od jamahe...
Ni nejde u aliju nego samo do haustora  :LOL: neznam na kojeg misliš ali ovaj je glavni i najglasniji na Vilarama a i šire  :police:
 
ŽE said:
Ni nejde u aliju nego samo do haustora  :LOL: neznam na kojeg misliš ali ovaj je glavni i najglasniji na Vilarama a i šire  :police:
Ako je i najDrecaviji  onda mislimo na istog...
Samo ne mogu vjerovati da je opet pogazio rijec... :LOL:
 
Motoru miran rad,
Rezervoar pun kao sad,
Konjima mladost,
Auspuhu radost,
Kočnice da vas vade,
Dobre gume da vam zemlju ljube
i svima u Novoj sve dobro da bude.
:021:
 
26167319_10157086076224768_2993256857984036094_n.jpg
 
bio sam  :misli: 2-3 puta pogledati,ali one snježne  :wink:

još jednom -za tradiciju  (y)