pranje motora

sonny said:
  Dado+ ima nove gume (y)

      Lijepo izgleda motorček :wink: :wink:
Je,je bas je dobar, posebno mi se svidja ova ralica iz dva djela (y) (y) (y) (y)
a i fino je opran i cistm, ocjena : sjedi 5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
DAINESE said:
Je,je bas je dobar, posebno mi se svidja ova ralica iz dva djela (y) (y) (y) (y)
a i fino je opran i cistm, ocjena : sjedi 5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
- moram "reći": "i navaksan:oops:

  :LOL:

kawa os said:
Dobar !  (y)  Koje gume i auspuh su gore ?
- Diablo Corsa III, Leo Vince GP Pro
 
evo da se malo uključim i dodam nešto svog iskustva:

većinu puta perem motor sa miniwashom u samoposlužnim praonicama.  Nikada do sada nisam imao baš nikavih problema.
Felge operem krpom koju sam namočio u wd 40.  Wd 40 ni slučajno ne smijete spricati po felgi jer vam može pobjeći na kočioni disk i onda ste hebali ježa u leđa.  Inače, osobno ne preporučam špricati wd-om po motoru ima i drugih boljih sprejeva za motore.  Najviše radi toga što je wd zapaljiv i na bazi vode te ga se treba nakon nekog vremena ispirati ili će se sam zapaliti  (npr ako nasprejate grane) što također ne preporučavam.

Nakon što operem motor pod mlaznicom, i sapunom iz iste osušim ga zrakom (svaka ga praona ima) i obrišem onom magičnom krpom koju ukradeš, ženi, mami, susjedi ... nakon toga uzmeš sprej za plasitiku (ja koristim mafrin) koji je napravljen posebno za motocikle i dobro naprejaš sve plastične dijelove.  nakon par minuta lijepo ispliraš sa drugom magičnom krpom (koja ti je ostala od prošlog puta kada si je posudio :)  ) i to je otprilike to ....
 
moj će sutra do praone da mu izvadim mast..  :LOL:
 
skuco said:
moj će sutra do praone da mu izvadim mast..  :LOL:

Ajd i to da vidim  :mrgreen:
 
skuco said:
moj će sutra do praone da mu izvadim mast..  :LOL:
         
Znači,ništa od vožnje. :LOL:Mislin,ono,ako je ka i moja onda adio giru taj dan.Mokra ne pali. :LOL: :LOL:A ža mi je minjat kablove jer su originalni. :LOL: :LOL:
 
barba said:
         
Znači,ništa od vožnje. :LOL:Mislin,ono,ako je ka i moja onda adio giru taj dan.Mokra ne pali. :LOL: :LOL:A ža mi je minjat kablove jer su originalni. :LOL: :LOL:
do derneka će valjda upalit..  (y)
 
Moja "staRRa Baba" ima još na sebi mušica od prošlog 1. maja...  :jesus:
Ali sutra ili prekosutra ide na pranje!!! (y)
 
skuco said:
danas našpricao sve prekidaće a sutra kupanje.  :mrgreen:
a valjda će upalit..



Tvrdnju moraš potkrijepiti slikama  :mrgreen:
 
dROGAR said:
meni nema veceg gusta nego se vozit na cistom motoru.
znao sam i ne ici na voznju, jer sam vikend proveo komplet ga sredujuci  :0648:

Ih,nisi više ni tako mlad da tvrdiš tako nešto  :misli:
Imam jedno par prioritetnijih i ljepših stvari od vožnje motora,a kad se i vozim BMK jel čist ili se svjetli  :jesus: