pranje rukavica i kombinezona?

nemam pojma o čem pričate

ni čizme, ni rukavice ni kaciga mi ne smrdi

zapravo je najvažnije SEBE prat, pa ti ni sve ostalo neće đikit

aaa to je već problem, ono sapun, VOOOOODA :shock:, kada, sve to izaziva paniku kod većine

tak da i ak uspijete opremu oprat neće dugo trajat

:jesus:



srki
higijeničar
 
Srki said:
nemam pojma o čem pričate

ni čizme, ni rukavice ni kaciga mi ne smrdi

zapravo je najvažnije SEBE prat, pa ti ni sve ostalo neće đikit

aaa to je već problem, ono sapun, VOOOOODA :shock:, kada, sve to izaziva paniku kod većine

tak da i ak uspijete opremu oprat neće dugo trajat

:jesus:



srki
higijeničar

ja sam protiv toga.
ljudi su žedni u Africi,a mi se tu razbacujemo vodom.
kakvi egoizam,ccc
 
Vidiš Srki tako ti je to ne možeš ti mačku u vodu natjerati i sad ti s takvima idi u EUROPU.

Kupite mirisne boriče i potrpajte ih po unutarnjim đepovima i kraj priće .
 
basta said:
Vidiš Srki tako ti je to ne možeš ti mačku u vodu natjerati i sad ti s takvima idi u EUROPU.

Kupite mirisne boriče i potrpajte ih po unutarnjim đepovima i kraj priće .

jebo evropu,ajmo na moreno :mrgreen:
 
Ma kakvi to sve cvjetici voze motora da se ne znoje???
Ako se znoite,onda vam znoj ostaje u rukavicama i nakon nekog vremena od ustajalosti pocme smrditi. Mozete se vi ribati i solnom kiselinom ali znoj je znoj. nekom prije, nekom poslije.
Ja sam se bavo dugo sportom imao sam rukavice i 'patike' koje sam puno trosio. Nema boga da se ne usmrde. Imao sam po 3 treninga dnevno i poslije svakog sam se tusirao pa ako se to nisam dosta prao onda neznam.
Rukavise smo prali pos vodom, stavili bi ih na ruke, eventualno izvrnuli i oprali ruke sa sapunom ili necim. Jedino im nije zdravo da se presuse jer koza pocme pucati..a onda moze fora sa kremcama i sl. ali mi to nismo radili jer smo svake godine dobivali novu opremu.
Ito tako i tenisice i danas skupim par pari pa bubnem u ves masinu na neki blagi, brzi program i super..
 
haha,majstore,i meni su smrdile ruke poslije rukavica...
i krvi  :ludialien:
"ni solnom kiselinom",haha
 
Jel ima netko kakav pametan savjet na koji nacin izvuci smrad znoja IZ rukavica? Znaci, tretirati ih iznutra.....
 
Navodno postoje nekakvi sprejevi s pjenom (mirisnom) kao za kacigu , za kacigu pjena u spreju sigurno postoji , probaj s tim možda izvuče nečistoču pa s njom i miris .
 
demza said:
Jel ima netko kakav pametan savjet na koji nacin izvuci smrad znoja IZ rukavica? Znaci, tretirati ih iznutra.....

Ja ti predlažem da ih izvrneš i staviš na ruke (ako možeš) i onda ih opereš na rukama sa sapunom ili nečim.. ili još bolje da ih baciš sa nečim u mašinu na brzo i kratko. Mala temperatura i peri. Kao što sa rekao i prije ja tako perem i tenisice (Pume ..) i cipele. Baš ću ih opet bubnuti u mašinu za vikend jer su mi se dosta zaprašile a imam te gamošne obuće dosta.
 
demza said:
Jel ima netko kakav pametan savjet na koji nacin izvuci smrad znoja IZ rukavica? Znaci, tretirati ih iznutra.....

i demza se usmrdio... :LOL:

kasniš niinđa...
 
demza said:
Jel ima netko kakav pametan savjet na koji nacin izvuci smrad znoja IZ rukavica? Znaci, tretirati ih iznutra.....

odneseš u kemijsku čistionicu i daš ih na čišćenje  (y) , mislim da bi se mogle očistit. pitat ću ujaka pa ti javim  (y)
 
bruno said:
i demza se usmrdio... :LOL:

kasniš niinđa...

Probao sam danas niksin savjet sa roll-on. Pa to radi! :shock:
Postavlja se pitanje, da li bi sada trebao stalno nositi roll-on u motoru? :mrgreen:
 
demza said:
Probao sam danas niksin savjet sa roll-on. Pa to radi! :shock:
Postavlja se pitanje, da li bi sada trebao stalno nositi roll-on u motoru? :mrgreen:

...i sta ce biti sa tim roll-on om u rukavicama kada ga se malo skupi unutra pa se zaprlja i on usmrdi .. :LOL:  (y)
 
Ljubo_01 said:
...i sta ce biti sa tim roll-on om u rukavicama kada ga se malo skupi unutra pa se zaprlja i on usmrdi .. :LOL:  (y)

dobit ćeš smrad na kvadrat  (y) :mrgreen:
 
ja svoje rukavce nisam prao otkak sam ih kupio...
a ne smrde :neznam:
eventualno malo vlažnom spužvom izvana skinem mrtva tjelesa letećih objekata
a imam ih ev već 3. godinu...
kožne su...
a ruke mi se znoje ko blesave...
tuširam se bar jednom dnevno...ruke perem bar 5 puta dnevno...i tak...neam pojma...
ovo s roll on-om je luda fora :wink:
sam...jel...uljepi se to sve...a ne znam... :neznam:
 
1 pitanje odnosno 2...
mozda nema veze s temom sl svejedno :LOL:

kako oprati kombinezon?

kolike su cijene kemijskog ciscenja?
 
Ovak; rukavice se mogu prati u ves masini-isprobano-funkcionira, s time da susiti u hladu i suhe namazati ili kremom ili mlijekom za tijelo. Sto se tice smrada, jasno je da se vozacima ruke znoje a suvozacima ne. Radi se o izrazitoj tjelesnoj aktivnosti.
Sto se raznih parfema u rukavicama tice;........he........he........... i chanel 5 je izmisljen jer su nekoj kraljici smrdile rukavce............