Pre tih auspuh-kako malo pojacati zvuk

Shepa said:
Možda je glupo pitanje, ali da nije dB killer u njemu?  :misli:
Daj sliku izlaza iz topa.

Malo mi čudno da se otvoreni top ne čuje.

:neznam:
par rupa svrdlom 10 :mrgreen: I pomogućnosti da na zadnjoj pukne i ostane u loncu :mrgreen:
 
Ivan_ZG said:
Slazem se..ili jos bolje, samo nek makne topove i ostavi granu..to ne bi bilo lose i na zx14 jer onda ce se do Dubrovnika cut (y)

  :shock: :shock: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
ZLO said:
par rupa svrdlom 10 :mrgreen: I pomogućnosti da na zadnjoj pukne i ostane u loncu :mrgreen:
Ćao, ja sam Đuro, a ovo su "Đurine kućne čarolije", u epizodi "Zvečka za djecu".

:mrgreen:
 
Mozes zavezat iznutra djecje prskalice, pa kad gasiras jako one se zapale i dobijes dodatni šus.
 
baci to smeče i nabavi Mivv GP (y)

s njim češ fino dobit pravi zvuk, a ne ko s tim Akrapom da ti samo poraste snaga :palacdolje:
 
Hmmm....krenula je zajebancija.

Sa samim auspuhom, bez dodatnih zajebancija poraste snaga.... :misli:, nisam to znao
 
tibor_zg said:
baci to smeče i nabavi Mivv GP (y)

s njim češ fino dobit pravi zvuk, a ne ko s tim Akrapom da ti samo poraste snaga :palacdolje:
ma to je kupio original akrapovu naljepnicu i pritefterio na nekakav lončić :mrgreen:
 
Muffler je lonac.
Nema šta izbušit ako je full otvoren.
:wink:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
DrazenG said:
Sa samim auspuhom, bez dodatnih zajebancija poraste snaga.... :misli:, nisam to znao

https://d2wb124y84b8aj.cloudfront.net/akrapovicbppmultimedia/f6ff820e94354ccd91899ed0dc4f0692.pdf

evo sad znaš (y)
 
DrazenG said:
Hmmm....krenula je zajebancija.
ja se ne zajebavam, svojevremeno pred cca 5 godina mi pregorila vuna na two brothersima na vtr-u i ja kupio vunu u rinfuzi, ali se ispostavilo da je to vuna samo za jedan auspuh, a frend je imao te špene pa smo pomiješali, sve skupa nabili unutra i zvuk je bio fenomenalan, neki s foruma su se i osvjedočili (y)