Prednja vila?

Killex said:
Sinoć odnosno jutros oko 3.15-20 nebitno,motocikl me tako zaljuljao na kolotečini kada sam preticao auto da sam se usrao(skorro rrip),juče mi je cijeli dan  dijelovalo kao da prednji točka ima lufta i sl. Kada sam stao poslije navedenog "ljuljanja" prednja vila je tako mekana kao da je neko propadanje vratio na najmekše moguće i još par nijansi mekše,došao sada na posao vila kao na XT600 :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: Nema tragova da semerinzi puštaju ulje,nema nikakvih tragova. :? Osim jebene RR "tvrdoće" :LOL: 
prije koliko smo ono pricali o "pouzdanim" motorima  :misli:






:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Zapru said:
prije koliko smo ono pricali o "pouzdanim" motorima  :misli:






:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Volio bih da ti mogu reći:eek:djebi ti voziš Fiata,al sam se tako sjebo,da ima još jedan kvar koji nije uzrokovan padom i moj san ioz djetinjstva fireblade,power of dreams ide u zamjenu za nekakav SM,mislim to najozbiljnije. Jebena Honda PC25 iz 1993 "CBR 600 F" je bila u poređenju pouzdanosti za ovu nazovi Hondu motocikl,ako budem imao love uzeti ću novi fireblade kada izađe 2012. ipak za tolike godine treba pružiti dvije šanse,treću neće dobiti nego ću lijepo uzeti Kawasaki i šta god bude,vadiću se to je Kawa :mrgreen:
 
mate said:
Mjeseci? Pa mene je u Aprilijama napao prije par dana, da ne velim sati...  :LOL:

Bah ovo je odgovor Honde na sve one "Rossije" kojima prethodni model nije bio dovoljno jak. :jesus: Samo ipak nisu mislili da će to baš tako ispasti. :mrgreen:

Možda ga radi Kawasakijev pogon smješten negdje u Italiji. :lolcry: :lolcry: :lolcry: :lolcry:

Jebiga recesija pa da uštede,ovaj moj nema veze sa Hondom. :jesus:

Ima neka fora iz kraja osamdesetih kada sam bio pionir,ide nekako ovako: Izvana Toshiba unutra Čajavec,to je to definitivno.
 
Killex said:
Volio bih da ti mogu reći:eek:djebi ti voziš Fiata,al sam se tako sjebo,da ima još jedan kvar koji nije uzrokovan padom i moj san ioz djetinjstva fireblade,power of dreams ide u zamjenu za nekakav SM,mislim to najozbiljnije. Jebena Honda PC25 iz 1993 "CBR 600 F" je bila u poređenju pouzdanosti za ovu nazovi Hondu motocikl,ako budem imao love uzeti ću novi fireblade kada izađe 2012. ipak za tolike godine treba pružiti dvije šanse,treću neće dobiti nego ću lijepo uzeti Kawasaki i šta god bude,vadiću se to je Kawa :mrgreen:
koji ?  :D
 
markookram said:
koji ?   :D

Huso ja sam bosanac. :jesus: Mada bi za moje potrebe realniji bio KTM 690 SMC.


Kaže Mate da radi u KTM-u pun kurac bosanaca,pa red je da im pomognem,već skoro dvije godine kukaju da mi njima trebamo slati pare,nije to bosna kažu,pa iako Huso zvuči jebački 70% KTM. :mrgreen:

Stvarno je recesija,kada Japan nije što je nekada bio. :no: :no: :no:




Zamisli onda kakvi su poluproizvodi. :mrgreen:
 
e super , na tim bosanskim motorima su smislili ovakav ventilic za odzracivanje

SXS08125610.jpg
 
sid said:
a ulje i zrak se nalaze u zatvorenom sustavu, pa se grijanjem sire, a volumen ogranicen, sto li se onda dogadja s tlakom  :misli:

evo sad i filozofije... to NIJE zatvoreni sustav...

sto se ulja i zraka tice tu si u pravu, ali ne toliko da covjeku koji svaki dan vozi motocikl izgleda kao da je ovjes skroz neispravan

vozi to nekome tko zna sta radi
 
kak nije  :misli:
 
stari ne gine ti nova 10-ka  :mrgreen: jesi siguran da ti netko nije prčkao po vilicama?
 
Killex said:
Huso ja sam bosanac. :jesus: Mada bi za moje potrebe realniji bio KTM 690 SMC.


Kaže Mate da radi u KTM-u pun kurac bosanaca,pa red je da im pomognem,već skoro dvije godine kukaju da mi njima trebamo slati pare,nije to bosna kažu,pa iako Huso zvuči jebački 70% KTM. :mrgreen:

Stvarno je recesija,kada Japan nije što je nekada bio. :no: :no: :no:




Zamisli onda kakvi su poluproizvodi. :mrgreen:
SMT  (y)  :wink:
 
Ja sam uvijerenja da je nesto puklo u vilicama,rastavi ih pa ces vidjeti
 
Killex said:
Volio bih da ti mogu reći:eek:djebi ti voziš Fiata,al sam se tako sjebo,da ima još jedan kvar koji nije uzrokovan padom i moj san ioz djetinjstva fireblade,power of dreams ide u zamjenu za nekakav SM,mislim to najozbiljnije. Jebena Honda PC25 iz 1993 "CBR 600 F" je bila u poređenju pouzdanosti za ovu nazovi Hondu motocikl,ako budem imao love uzeti ću novi fireblade kada izađe 2012. ipak za tolike godine treba pružiti dvije šanse,treću neće dobiti nego ću lijepo uzeti Kawasaki i šta god bude,vadiću se to je Kawa :mrgreen:

To si trebo odmah uzet, a ne tog falš talijana  :jesus: