prednji amortizeri zr7

Fubar

New member
dobra večer. molim savjet ili pomoč jer mi je dosta hitna situacija. naime motor zr7s je na servisu, cijevi su bile koma ide čovijek promjeniti došle nove kad pizdarija, amortizeri su od tko zna čega unutra nagurani potpuno krivi šarafi odispod, u njima nije bilo ulja federi su prekratki uglavnom, jeli netko zna gdije bih mogao nabavit te dijelove u rekordnom roku. name posao mi ne dopušta da vrludam uokolo, a čovijeku motor leži neko vrijeme na servisu.
:(
 
http://cgi.ebay.de/WILBERS-Gabelfedern-neu-Kawasaki-ZR-7-ZR7-ZR-7_W0QQitemZ360153996333QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item53dad9dc2d&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318|301%3A0|293%3A1|294%3A50


Ovo bi ti moglo bit možda jedno od bržih riješenja  :misli:
 
hvala na savijetu ali meni treba i onaj klip kaji ide unutra jer prijašnji vlasnik je to zamjenio nekim smečem premalim od tko zna čega. tako da mi doslovno treba apsolutno cijeli amortizer. :(
znači sve kaji ide unutar cijevi.
 
si priupital bivseg vlasnika kaj je stavil nutra i gdje su original dijelovi,

btw gdje si kupil ZR i od koga, ak nije tajna
 
sid said:
si priupital bivseg vlasnika kaj je stavil nutra i gdje su original dijelovi,

btw gdje si kupil ZR i od koga, ak nije tajna


veliko trgovišče.  a prije toga je bio u slunju. sad tko ga je skucal neznam. a nemam više broj od čovijeka od kog sam ga kupil.
 
a jbg. trebas napravit foto elaborat prodavaca sa svim podacima  :mrgreen:

moj prodavac je na forumu  (y)

kaj je rekel to je i bilo  (y)
 
a jebat ga imao sam pouzdanu osobu sa sobom. izgleda da nekad ni to nije dosta. :x.
nema veze možete zaključati post jer nema druge nego preko servisa uzet novo. ode moja rega u vražju mater.
 
a da zamijenis prednju vivlcu, mozda pase nekaj od gp-a ili slicno, vjerojatno ispada jeftinije, probaj videt s ljudima kaj se kuze u to kaj kam pase
 
Fubar said:
a jebat ga imao sam pouzdanu osobu sa sobom. izgleda da nekad ni to nije dosta. :x.
nema veze možete zaključati post jer nema druge nego preko servisa uzet novo. ode moja rega u vražju mater.

imam ti ja usd vilicu komplet sa zx7r, ako ti igra. komplet vilica, felga čeljusti,... samo nemam diskove, ali i to se da rijesit, ako treba..... pm

 
ma ovaj put ošla baba s kolačima, motor je u kms-u. raskopan na dizalici punih mjesec dana, awans plačen i tak to.jebat ga. nije mi problem platiti ali več se nabralo. moja krivica je kaj ga nisam odmah odpelao na servis nakon kupovine onda bi se dalo nekaj učinit, a pod dva mislim koji idiot prodaje ne tehnički neispravan motor nego motor za samoubojstvo. neadekvatni šarafi klip amortizera premal u obujmu i dužini, a sve to se drži na mremalim šarafima.
frend mi je mogao poginut samo da ga dopela do zagreba. :(
 
ne nažalost nepaše, tak je rekel čovjek u kms-u. več sam pital jer sam našel oglas. ali hvala. (y)
 
Fubar said:
ne nažalost nepaše, tak je rekel čovjek u kms-u. več sam pital jer sam našel oglas. ali hvala. (y)

sigurno ne pase na prvu, ali se da udesit donji trokut tako da ide u ramu od zr-7 ;)
Ako sam ja rjesio prednje vilice od zrx1200 u er5, onda se i ovo moze ;)
 
ma kužim o čem se radi ali več sam platio cijevi jer je to bilo primarno (naravno nikom nije palo napamet da je unutra totalni horror). kako sam čovijeka razumio taj dio se rijetko mijenja, pa dok nije situacija raskopana nije se ni znalo za taj problem. sad šta je tu je, čovijek je rekel da bu potražil isto okolo polovno a ako nema baj baj još 3 soma. naime i cjevi su koštale toliko.
kad se ovo završi bum napisao jednu dobru priću za sve pčetnike koji kupuju motor da se ne zajebu ko ja, ovako nešto nemožeš očekivati ni u najigoroj noćnoj mori.
 
Fubar said:
ma kužim o čem se radi ali več sam platio cijevi jer je to bilo primarno (naravno nikom nije palo napamet da je unutra totalni horror). kako sam čovijeka razumio taj dio se rijetko mijenja, pa dok nije situacija raskopana nije se ni znalo za taj problem. sad šta je tu je, čovijek je rekel da bu potražil isto okolo polovno a ako nema baj baj još 3 soma. naime i cjevi su koštale toliko.
kad se ovo završi bum napisao jednu dobru priću za sve pčetnike koji kupuju motor da se ne zajebu ko ja, ovako nešto nemožeš očekivati ni u najigoroj noćnoj mori.
huh! brdo love! ja ovaj komplet nudim za manje, tako da, ako mozes " vratit" te cijevi, uz 300kn tokarskih troskova, imas motor ;)
 
eh kad bih moga, al nemere.  :(
naravno puno hvala na ponudi.  :wink:
 
Fubar said:
eh kad bih moga, al nemere.  :(
naravno puno hvala na ponudi.  :wink:

Taj čovjek je u slunju pao s njega, ako te interesira
 
Barabones said:
Taj čovjek je u slunju pao s njega, ako te interesira

strašno. ali ovo je bog te neče pokušaj ubojstva iz nehata, takva neodgovornost prodavat tak nešto. držalo je sve skupa 200 km i onda se doslovno raspalo. cijeli prednji kraj je mogel otič vrit i ja zajedno s tim.
 
Žao mi je,ali gadno je on pao ženska mu oduzela prednost i skršio ključnu kost i neznam ni ja šta još ali gadno je nadrapao  :(
 
Barabones said:
Žao mi je,ali gadno je on pao ženska mu oduzela prednost i skršio ključnu kost i neznam ni ja šta još ali gadno je nadrapao  :(

meni je žal svakog tko nadrapa, ali cijela priča se svodi niti na moji toršak nego zaključak što ljudi rade da bi nešto mogli prodati, da nisam kupio ja i spušil brdo love, netko bi drugi sigurno kupio i nedo bog poginu. tako da sada nije bitno jel to bio prvi vlasnik iz slunja  ili drugi vlasnik iz velikog trgovišča, situacija je da motor na kome sam se ja trebal voziti kao početnik je stroj za samoubojstvo. da je bar zamjenil vilicu pa nekaj pripasiral, išlo se šparat i u svojoj nesreči zaradit. ja sam bil jučer u kms-u i vidio kak to iznutra izgleda, izrazit ču se cinično, ali to bi i Grunf bolje sklepao. fakat nerazumijem da tako nešto ljudi rade. :(