prednji amortizeri zr7

Dylan said:
I meni je jučer Dac pokazivao tu skalameriju koju su prethodnici nagurali u cijevi vilice... sistem "drž' vodu dok majstori odu". :palacdolje:  Sretan si da se to nije raspalo u vožnji!

si videl kaji je to,  :( da ti mozak stane, a kad sam ga kupoval, frend ga je fural u zagreb, i kao stara iskusnjara sa pređenih kilometara po evropi i rusiji i africi naravno da ga je stisnul, kaji misliš da mu je na 180 ošlo sve u k....! onak kako sam to vidio nemrem doć sebi. :shock:
 
sam te hladne srsi prodju  :shock:

ja sam nedugo poslije kupnje motor Taubiju odpelal, primarius ga je servisiral, pregledal i sad sam miran 8nadam se  :mrgreen: )
 
Fubar said:
meni je žal svakog tko nadrapa, ali cijela priča se svodi niti na moji toršak nego zaključak što ljudi rade da bi nešto mogli prodati, da nisam kupio ja i spušil brdo love, netko bi drugi sigurno kupio i nedo bog poginu. tako da sada nije bitno jel to bio prvi vlasnik iz slunja  ili drugi vlasnik iz velikog trgovišča, situacija je da motor na kome sam se ja trebal voziti kao početnik je stroj za samoubojstvo. da je bar zamjenil vilicu pa nekaj pripasiral, išlo se šparat i u svojoj nesreči zaradit. ja sam bil jučer u kms-u i vidio kak to iznutra izgleda, izrazit ču se cinično, ali to bi i Grunf bolje sklepao. fakat nerazumijem da tako nešto ljudi rade. :(

Sve mi je jasno trebao je napraviti kako treba ali kao i uvijek kako se fušari tako je valjda i on ili nije imao love i eto, dogodilo se,ali hvala bogu da tebi nije ništa i sretno s popravkom i daljnjom vožnjom