Prekrsaj poziv na sud

Kiki_Rotten said:
A mogel si i ti biti pametniji pa upaliti motor i/ili svijetla, staviti kacigu pa te ne bi jebal policajac. Ali ne, lakše je srati po policajcu (bio on čovjek ili ne) jer je radil svoj posel.
(y)
 
Moj je jedan u to situaciji siša s motora (nije ima tehnicki,dozvolu,kacigu) I skočija u more.Nije tija izići dok mu pandur nije zapritija da će zvati pomorsku [emoji38]
Još umiren kad se sitin toga a bilo je u srednjoj [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Moj je jedan u to situaciji siša s motora (nije ima tehnicki,dozvolu,kacigu) I skočija u more.Nije tija izići dok mu pandur nije zapritija da će zvati pomorsku [emoji38]
Još umiren kad se sitin toga a bilo je u srednjoj [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

Jel to slucaj sa BT-om  :LOL:

Scenari slican 01.08 Vodice INA pumpa, kuzva nemila,  :police: s motora ide od aute do aute u redu i pise kazne za pojas. Gledam i nevirujem koji cigan.
 
JosoGT46 said:
Jel to slucaj sa BT-om  [emoji38]

Scenari slican 01.08 Vodice INA pumpa, kuzva nemila,  :police: s motora ide od aute do aute u redu i pise kazne za pojas. Gledam i nevirujem koji cigan.
Nije BT bija nego neka Yamaha 50 ccm.Zaustavilo ga na Srimi :)
Svaki put kad se skupi ta ekipa ( 2--3 puta godisnje) umiremo od smija na to [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
JosoGT46 said:
tzr 50 Nema ko bit  [emoji38]  :grin:
[emoji38] [emoji38] [emoji38] a ko će drugi [emoji38]
A di je ona shema kad je sta policiji pijan,da papire i onda uteka [emoji38]

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk

 
supermoto690 said:
Nemogu pronac nigdi pa ako se kome desila slicna situacija da kaze koja je procedura.
Znaci ja i cura na motoru spustamo se na strmoj nizbrdici sa ugasenim motorom kljuc u mome depu, zaustavlja nas pandur pita zasto vam kacige nisu na glavi ja kazem motor je ugasen nije u voznom stanju i nemogu ga gurat jer je pre strmo on na to da ga nezanima da moramo imat kacige, ja opet svoje da je motor ugasen. On mi napise poziv na sud prekrsaj 114 clanak 101. Nemogu nigdi nac taj clanak pa ako me neko moze uputit, novcanu kaznu nisan dobio samo poziv na sud.

To mi nije jasno - nisi dobio kaznu, već poziv na sud. Svašta.
Kakva je to procedura?
Uglavnom, ako nisi incidentan, proći ćeš s opomenom na sudu ako poslušaš ranije napisan savjet - ne osporavaš, žališ, nećeš više.. Ja bih dodao da sam vidio policajce, ali sam bio siguran da to nije prekršaj, pa sam zato tako postupio. I opet žalim i neću više. Majkemi.