Preporuka za online dućan

Blayn

New member
http://www.motocard.com/

Prije jedno tjedan dana naletio, cijene su povoljnije nego bilo gdje drugdje... barem za stvari koje su meni trebale.
I uz to, free shipping za sve preko 60Eura.

Osobno sam naručivao givi bočne torbe, dok su recimo u TC-motoshop u Sloveniji 90 Eura, tu su 80.

Alpinestar SMX-2 čizme su 130 eura, dok su recimo na ebay.de najjeftinije oko 200 Eura.

Ako kome pomogne uštedit koju kn, super.

Pozz
 
Dobre cijene  (y)
Probati ću idući tjedan kupit alpinestars kožne hlaće za 180 e...nema takve cijene niti u Louisu,
pa se javim ako stigne sve ok.
Nisam gledao, ćija je to stranica...jel ima carine  :misli:
 
Ja naručio torbe, čekam da stignu. Platio sve kako piše, bez shippinga.

Kad one stignu, probat ću malo skuplje stvari...

Inace roba dolazi iz Spanjolske, tako da bi trebalo bit bez carine.

Pozz
 
Evo da se nadovezem, sve stiglo kako i naruceno. Malo im dugo treba, jedno tjedan dana da poslju jos cca. tolko da stigne.

Ali...

GIVI bocne torbe - kod nas 1100kn, a placene 700kn
2 Oxford kisna odijela - Kod nas 950, a placena 600kn
SMX 2 cizme, kod nas nema, ali na ebayu cca 1500kn, a placene 980kn

Ja happy.
Pozz
 
Blayn said:
Evo da se nadovezem, sve stiglo kako i naruceno. Malo im dugo treba, jedno tjedan dana da poslju jos cca. tolko da stigne.

Ali...

GIVI bocne torbe - kod nas 1100kn, a placene 700kn
2 Oxford kisna odijela - Kod nas 950, a placena 600kn
SMX 2 cizme, kod nas nema, ali na ebayu cca 1500kn, a placene 980kn

Ja happy.
Pozz
super usteda (y)
 
Blayn said:
Evo da se nadovezem, sve stiglo kako i naruceno. Malo im dugo treba, jedno tjedan dana da poslju jos cca. tolko da stigne.

nakon kupovine kod malih kineza gdje dostava traje 3-4 tjedna, 2 tjedna besplatne dostave nije puno ;)
 
PayPalom plaćaš.
Kad stavim dostava u CH onda nije gratis nego dođe 28 eurih.
Ali mi zato odbije pdv.  (y) Opet povoljno.  (y)
Gratis je samo u EU.
 
jeli još tko narućivao sa ove stranice osim Blayna???
 
xx-SB said:
jeli još tko narućivao sa ove stranice osim Blayna???

Ja ljetos narucio fox-ove kratke hlace, u Grazu 70 eura ovdje 25 narucio u cetvrtak stiglo slijedeci utorak.
Nakon toga sam narucio fox-ove majice kratkih rukava 3 komada po 15 eura komad, u Grazu 30 eura.
Narucio u utorak isti dan kad sam dobio hlace, stigle u petak.  (y)
 
Zanimljivo. Pratim. (y)
 
Netko ima iskustva sa ovom jaketom (ili slicnim modelima) ?

http://www.motocard.com/en/jackets/jacket-dainese-crono_tex_bianco_nero_rosso_777.aspx

Cijena se čini ok, te se za još 1 euric dobiju lipe alpinestars rukavice. Najveci bed je velicina iako imaju pravilo da se roba moze vratiti o tvom trosku i zamjeniti sta je super.. A o velicini- 194 cm,86 ( i sve više ) kg,  50 ili 52 ? Duge ruke si mi uvik bile problem tako da se bojim da bi mi 50 tu falilo.. 54 je opet previše ?

Hvala unaprijed