Preporuka za online dućan

Future47 said:
Netko ima iskustva sa ovom jaketom (ili slicnim modelima) ?

http://www.motocard.com/en/jackets/jacket-dainese-crono_tex_bianco_nero_rosso_777.aspx

Cijena se čini ok, te se za još 1 euric dobiju lipe alpinestars rukavice. Najveci bed je velicina iako imaju pravilo da se roba moze vratiti o tvom trosku i zamjeniti sta je super.. A o velicini- 194 cm,86 ( i sve više ) kg,  50 ili 52 ? Duge ruke si mi uvik bile problem tako da se bojim da bi mi 50 tu falilo.. 54 je opet previše ?

Hvala unaprijed

ja sam ti visok 188cm i 87 kg i nosim 52 dainese jaknu ,50 ti je sigurno malo
 
bojan3000 said:
ja sam ti visok 188cm i 87 kg i nosim 52 dainese jaknu ,50 ti je sigurno malo

Thx.. i nije ti nigdje "mala", i kada ispod nje obuces nesta deblje ? 54 je previse ?
 
Future47 said:
Thx.. i nije ti nigdje "mala", i kada ispod nje obuces nesta deblje ? 54 je previse ?

imam 190 i 95 kg , i dainese 54 :) kad sam u kratkoj majci ima lufta ,a dgugih rukava(debljoj) onda je onako taman tj. uska :p
 
Future47 said:
Netko ima iskustva sa ovom jaketom (ili slicnim modelima) ?

http://www.motocard.com/en/jackets/jacket-dainese-crono_tex_bianco_nero_rosso_777.aspx

Cijena se čini ok, te se za još 1 euric dobiju lipe alpinestars rukavice. Najveci bed je velicina iako imaju pravilo da se roba moze vratiti o tvom trosku i zamjeniti sta je super.. A o velicini- 194 cm,86 ( i sve više ) kg,  50 ili 52 ? Duge ruke si mi uvik bile problem tako da se bojim da bi mi 50 tu falilo.. 54 je opet previše ?

Hvala unaprijed

Mene bi više brinula bijela boja na jakni. Ako misliš nosit za šminku ok ali na motoru će se brzo zaprljati...
 
malo pregledao taj online shop  :) moram primjetit mozda se i debelo varam ali po meni im je izbor nesto limitiran mada su cijene i vishe nego ok  (y)
 
go-go said:
jel' ima još kakvih linkova za dućane po europi, mene konkretno zanimaju čizme....
alpinestars je još jeftiniji u http://www.motocenterlaba.com/ slovenija, nego u dućanu u prvom postu....

čudo ova europa.... :shock:  :mrgreen:
u petak ih kontaktirao preko privatne poruke tu na forumu, u vezi procedure i nekih savjeta oko same robe, odgovoreno mi je u roku odmah....
taj isti dan popodne (petak)preko web shopa napravim naruđbu i platim preko pay pal-a naravno, kad u ponedjeljak ujutro roba na vratima.... :misli:
poštarina za hr 9 eura....
stvarno za svaku pohvalu.... (y)
 
Kupuje li tko ovdje mislim ovaj vizir naručiti......zanimaju me online iskustva kakva su iskustva sa caprimoto jednom sam naručio bio ovaj vizir tad se nije plaćalo unaprijed, vizir nisu poslali jer su navodno bili na kolektivnom godišnjem, sad se sjetih da je to navodno putovalo iz Kine .... pitanje je isto i za drugi link Hvala....


 
čudo ova europa.... :shock: :mrgreen:
u petak ih kontaktirao preko privatne poruke tu na forumu, u vezi procedure i nekih savjeta oko same robe, odgovoreno mi je u roku odmah....
taj isti dan popodne (petak)preko web shopa napravim naruđbu i platim preko pay pal-a naravno, kad u ponedjeljak ujutro roba na vratima.... :misli:
poštarina za hr 9 eura....
stvarno za svaku pohvalu.... (y)
Kad je već naletio stari post, jel zna netko šta je s Labom? Mislim na Boštjana, ne na firmu. Koliko se sjećam izašao je iz moto branše i imao je neki tehnički pregled.