prerada aprilie rs

the_ilusionist said:
ja san onaj sta je voza kozu onu  sredjenu, sta san je proda nikoli juricu... :mrgreen:
kad sredin apriliu doc cu do kastila, a sranje najvece je sta cekan ima  skoro tri miseca dizne za karb i novi prijenos da mi mogu skinit blokadu... ispizdija san vise.......  franc je govno da ga nema nigdi.... u njega svi cekaju po pun kurac vrimena da in dodje... sta se toga tice neozbiljni su totalka.... al si proda nsr-a??

jesan! otisa je u biograd!? eee (y)

a za franca neznam, nisan bas poslova s njim, al virujen ti da je govno,
kao i vecina njih!  :wink:
pozz
 
Šta se sajli tiče, tribalo bi bit relativno lako nać nekoga da ti ih napravi, samo su završetci bitni...
Kočiona crijeva su druga priča, ali može se i to riješit a da se ne plati puno, baci oko ovde...
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=564.0
(y)
 
evo pocea san nesto radit, skinija san plastike pa mi recite kako van se cini bez njih...prvo orginial izdanje za usporedbu...  :mrgreen:



izdanje bez plastika...





sljedeci plan je kupit masku i stavit je sprida, prominit trokut i volan, onda kupit puvalicu koja ide van a ne ispod sica, plastika ispod sica se skida i od inoxa il cega drugoga zatvorit zadnji kraj... i to bi onda bilo to...
 
Evo ti jedna lipa 'rvacka maska... A nije ni preskupa...

http://www.djubre.com/shop/?p=productsMore&iProduct=10&sName=Maska-4-le%C4%87e

(y)
 
maska mi nije lipa, ja mislin stavit neku "plosnatu" masku, sta nije puno duga...  vec san je nasa... moran jos kupit ove druge djelove... thanks anyway (y)
 
Jesan ono tebe vidija po Trogiru, RS naked... :misli:

Ako da, stavi par sličica, nije loše izgledalo koliko san na brzinu uspija vidit... :mrgreen:

(y)
 
Ironforge said:
Mlade entuzijaste ne treba obeshrabriti!
Tko zna mozda bash od njih sutra potane neshto ?......

Ljudi ako vas ne zanima i ne želite pomoći nemojte ni odmagati. Meni je baš fora što se vježba na 50ccm jer ako mu uspije i kasnije uzme nešto jače, već će znati na šta paziti i kako to ide. Ipak su dijelovi za 50 ccm jeftiniji nego neki za 750 ili 1000 ccm.
 
Kociona creva, nazovi Motormaniju u Velikoj gorici i recui za sto ti trebaju crijeva (bitno zbog zavrsetaka) i izmjeri koja duzina crijeva titreba, i oni ti naprave od Goodridgea opleteno crevo, izaberes i boju, i stave ti zavrsetke koji ti pasu na motor, em imas bolja creva em su ti po mjeri.
 
:mrgreen: Pretpostavljam da ga je na kraju školske godine otac "preradio" paljenjem  :misli:  :LOL:
 
piše "prave slike će doć sutra" tak da nekužim kaj se uzbuđujete oko ovog skurenog