prerada aprilie rs

Ljubo_01 said:
Iluzionist  :LOL: sad ga vidiš...sad ga ne vidiš.

Tata kupi on ga spali..  :LOL: :palacdolje:

Malo je zasra sa svojim postom,to nije njegov RS nego Derbi GPR 125 kojeg smo kupili u Šibeniku u takvom stanju...
BTW Rs 50 i GpR 125 imaju istu ramu,planiramo stavit tu mašinu na Rs-a...plug&play...  (y)
 
the_ilusionist said:
bas tako  kako tiho kaze, tija san malo vidit komentare... :mrgreen:

lol, a šta je taj motor izgorio, i sumnjam da ćete ubaciti tu mašinu u rs-a, zato jer je teško ostalo nešt čitavo od nje
 
Tiho said:
Malo je zasra sa svojim postom,to nije njegov RS nego Derbi GPR 125 kojeg smo kupili u Šibeniku u takvom stanju...
BTW Rs 50 i GpR 125 imaju istu ramu,planiramo stavit tu mašinu na Rs-a...plug&play...  (y)

jel može pitanje pošto ste ga platili u takvom stanju?
 
Tiho said:
Malo je zasra sa svojim postom,to nije njegov RS nego Derbi GPR 125 kojeg smo kupili u Šibeniku u takvom stanju...
BTW Rs 50 i GpR 125 imaju istu ramu,planiramo stavit tu mašinu na Rs-a...plug&play...  (y)

Ako je tako onda to već ima smisla...sretno dalje.
 
za 300 e s tim sta je masina kompletna osim instalacija i el. motora(ventil), obe felge i diskovi, klista od diskova, rama s papirima, vilice, najocuvanije je zadnja felga koja je doslovno nova, prednju triba ispjeskarit i opiturat, vilice oprat, prominit semeringe i ulit ulje,i najvaznije nosac masine kojega triba samo zavidat na moj motor...
 
stvarno nije puno para 300€, a šta je lik radio s tim motorom?
stvarno kad gledaš komplet mašina se prebavi i ima stvari koje valjaju.
daj mi reci jel bi htjeo prodati felge?
jel zadnja guma valja?
 
da, prodajem felge, obe su ka nove, zadnja nema niti crtice na sebi i ravna je totalno, a prednju je zahvatio plamen  i malo je pitura odskocila al je i ona uredna isto i ravna-- bez greske su obe, a mogu i prodat sa svoga motora koje su nove novcate pa cu sebi sredit ove... jesi zainteresiran??
 
Inace temperatura nema nikakvog utjecaja na metal a napose ako se radi o Aluminiju, upravo zbog nepostojanja utjecaja povisnih temperatura na metal ne postoji termicka obrada kao proces pri obradi metala.
:palacdolje:
 
the_ilusionist said:
da, prodajem felge, obe su ka nove, zadnja nema niti crtice na sebi i ravna je totalno, a prednju je zahvatio plamen  i malo je pitura odskocila al je i ona uredna isto i ravna-- bez greske su obe, a mogu i prodat sa svoga motora koje su nove novcate pa cu sebi sredit ove... jesi zainteresiran??

e zainteresiran sam za felge, javi mi se na MSN, ja sam tebe dodao, a poslao sam ti i mail i privatnu poruku
 
sid said:
Inace temperatura nema nikakvog utjecaja na metal a napose ako se radi o Aluminiju, upravo zbog nepostojanja utjecaja povisnih temperatura na metal ne postoji termicka obrada kao proces pri obradi metala.
:palacdolje:

ja mislin da temperatura ima utjecaja na felge, iskrive se... ako sam u krivu ispravite me...
 
Ne samo to, to je ocit ucinak temperature na matrijal (oblik) bitnije su promjene u kristalnoj strukturi matrijala a time i gubitak mehanickih karaktristika (cvrstoce), a to se na oko ne vidi, tu je problem, ne vidis ga a moze biti jaako jeben.
 
Nadam se da nece ali valjda je veliki gospodin.  :(
 
the_ilusionist said:
u pravu si... al nisu tu neke brzine da se sad triba na sve to pazit, bitno da je ravna, a valjda nece puknit u voznji...  :mrgreen:

to valjda je dosta bitno  :mrgreen: