PRERADA SUZUKI GSXR750 '85

Prerada SUZUKI GSXR 750 (749)BY Mijo M
felge    srad750
kočnice  zxr750
zadnja vilica(ručni rad nadogradnja na orginalnu)
repica(ručni rad)
 
vjeko46 said:
boja je r1 samo još dorađena,
Ja se premišljam da li da farbam motor ove godine ili ne, a boja je definitivno crvena.
Ona koju sam htio je od Brutale ali mi je lakirer rekao da treba farbat u par slojeva da bi dobio tu boju pa sam mislio onda u boju od R1 2002 al se još nisam čuo sa njim kakva je situacija sa tom bojom.
 
Medo said:
Ja se premišljam da li da farbam motor ove godine ili ne, a boja je definitivno crvena.
Ona koju sam htio je od Brutale ali mi je lakirer rekao da treba farbat u par slojeva da bi dobio tu boju pa sam mislio onda u boju od R1 2002 al se još nisam čuo sa njim kakva je situacija sa tom bojom.
Onakva se boja dobije jedino kemijom orginal boja nije onako kričava više baca na mat :wink:
 
I bolje da nije kričava, iskreno na slici nisam baš ni kužio da je to malo kričavo jer sam se orjentirao na rezervoar koji je tamniji a za rep sam mislio da je to zbog svjetla.
Ovu original boju od R1 sam vidio puno puta uživo i sviđa mi se.
 
svaka čast....  (y)
ja ću svog pokušati dovesti u što je moguće originalnije stanje..  (y)
 
ljepo izgleda  (y)
 
nice...

nego daj mi reci koja je to boja na felgama, ja tražim tak neku već duže al nikak de se dokopam kataloškog broja ili bar od čega je inače to orginal?????
 
Ghost-Rider said:
Sve 5 samo bi trebao doradit ili promjenit prednju masku (y)
istina... s ovom maskom bi trebao imati i oklope... ili staviti drugu masku, manju..  (y)

ali ne želim kritizirati....  (y)