PRERADA SUZUKI GSXR750 '85

strasilo said:
istina... s ovom maskom bi trebao imati i oklope... ili staviti drugu masku, manju..  (y)

ali ne želim kritizirati....  (y)
Imaju oklopi samo nisu još bili montirani sve če bit u kompleti pa vam stavim i tu sliku (y)
 
vjeko46 said:
Imaju oklopi samo nisu još bili montirani sve če bit u kompleti pa vam stavim i tu sliku (y)
u jebemu miša malog.... pa nije valjda da će se pojaviti dva SLIČNA u tako malo vremena...  (y)
 
strasilo said:
istina... s ovom maskom bi trebao imati i oklope... ili staviti drugu masku, manju..  (y)

ali ne želim kritizirati....  (y)

Slažem se sa dečkima, zadnji kraj mi je fenomenalan ali ako hočeš to do kraja upotpunit promijeni prvu masku! (Meni se nikad nisu sviđale naprijed dva okrugla svijetla, ali to je tvoj motor) Inače je pila zakon  (y) (y)
 
kr1408hc said:
Slažem se sa dečkima, zadnji kraj mi je fenomenalan ali ako hočeš to do kraja upotpunit promijeni prvu masku! (Meni se nikad nisu sviđale naprijed dva okrugla svijetla, ali to je tvoj motor) Inače je pila zakon  (y) (y)
i ja sređijem takvu Suzu ( http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,40599.0.html ) i taj motor jednostavno ne bi bio to da se stavi bilo koje drugačije svjetlo... i ja sam planirao napraviti totalnu preradu, ali sam shvatio da bi time jednostavno oskrnavio LEGENDU koju nosi taj motor...  (y)
 
Concept said:
nice...

nego daj mi reci koja je to boja na felgama, ja tražim tak neku već duže al nikak de se dokopam kataloškog broja ili bar od čega je inače to orginal?????
boja ti je iz auto industrije ali kao i sve boje nisu kataloške nego su još dodatno miksane
 
ma ja sam več jednom kupil boju, koja je isto bila miksana i u kantici je izgledala odlično al kad se posušila ispala je neka glupa oker boja.
 
Dosta truda,lijepo izgleda,ali prednja maska...... :palacdolje:
 
Čekaj dok stavi oklope bit će bolje! Ali će još uvijek prva maska dolazit do  izražaja. Svi očekujemo sljedeče slikice pa da vidimo!