prerade starih motora






ovo je za one što me poznaju i možda prepoznaju i kompletan ovjes od FZR1000 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
^
to je tvoj bike? very nice (y) jesi razmišljal da poliraš felge?
stavi još slika tog motora ako imaš u topik za to.
 
kruns said:
^
to je tvoj bike? very nice (y) jesi razmišljal da poliraš felge?
stavi još slika tog motora ako imaš u topik za to.

ne nije to moj ali imam hondu900f i vec prerađen ovjes od FZR1000 u garaži tako da treba samo skinuti originalno i staviti prerađeno cirka 1h posla ali sada nemam vremen , kroz ovaj mjesec bude promjenjeno
Stavio sam sliku jer će ovako indeticno izgledati osim što mi je moja još ljepša (bar meni što se tiće boja)a svim poznatim više trubim o tome pa kad sam naletio na indeticnu preradu morao sam staviti :mrgreen:

što se tiće poliranja felgi svoje sam dogovorio da opituram u crno jer bivši vlasnik fzr ih je opiturao u rozo a rado bi ih i ja vidio polirane ali mi se čini to puno posla za skinuti boju i sve uglancati
Ako sam u krivu razuvjeri me
 
STobulj said:
što se tiće poliranja felgi svoje sam dogovorio da opituram u crno jer bivši vlasnik fzr ih je opiturao u rozo a rado bi ih i ja vidio polirane ali mi se čini to puno posla za skinuti boju i sve uglancati
Ako sam u krivu razuvjeri me

Mislim da i nije neki veliki problem. Malo dobre volje i vremena:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=4391&highlight=poliranje+felgi
 
Medo said:
STobulj said:
što se tiće poliranja felgi svoje sam dogovorio da opituram u crno jer bivši vlasnik fzr ih je opiturao u rozo a rado bi ih i ja vidio polirane ali mi se čini to puno posla za skinuti boju i sve uglancati
Ako sam u krivu razuvjeri me

Mislim da i nije neki veliki problem. Malo dobre volje i vremena:

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=4391&highlight=poliranje+felgi

Uverio si me budem probao :mrgreen: :mrgreen: jer najlakše ih je opiturati u crno ako ne bude valjalo
 
Likovi su strasni!!!!ma kako ga samo dobije u centar?!nije problem to pokrivit i povarit,ali to dobit u centar,to je vec druga stvar..
 
uz malo više znanja i tehnike ništa nije problem kao što vidiš i postove od nekih što su se upustili u to a posebno od Situma
Malo po tražilici gledaj od foruma a gogle da i ne spominjem

http://www.motori.hr/forum/viewtopic.php?t=10182&postdays=0&postorder=asc&highlight=alien&start=0
 
evo jedna slika od bivšeg motora od mene i dečka....... e!!! a kako stavljam sliku??? :oops: :oops: :oops: [/img]

 
bikericaR1-o3. said:
evo jedna slika od bivšeg motora od mene i dečka....... e!!! a kako stavljam sliku??? :oops: :oops: :oops: [/img]


Whoopsie! :D

Honda VF1000F, a? :cool:

To je valjda jedan od najnezahvalnijih motora za preradu, jerbo su Hondini
genijalci strpali vodene hladnjake i elektroniku na nemoguća mjesta.
Vidim da je čisto zgodno riješen prednji kraj - fiksna maska s farom i instrumentima, iza nje hladnjak na originalnom nosaču.
Primjećujem i dragbar-style volan s riserom.
Zadnji kraj je super ukomponiran, pogotovo kad se uzme u obzir originalna konstrukcija subframea.
Još da su gore 17" felge od CBR600F, bio bi čisto ZLO!
Kewl bajk.
 
Na VF-ki je rep od CBR900RR, maska od vespe, volan je ravan od choopera, štop od ZX9R, boja-podloga metalik violet, pa lak, onda mat crna 2 ruke, jedna ruka laka, pa prašina svijetlometalik plave i završne 3 ruke laka = boja je tamno metalik ljubičasta sa presijavanjem u svijetlo ljubičasto, metalik plavo i metalik crno..... moj dečko pravi maher!!!! :mrgreen:
 
sve njemu ide... :wink:
takvoga je teško nać........ :oops:


svaki put kad završi s poslom ja izgledam ovako :mrgreen: :mrhappy:
 
bikericaR1-o3. said:
sve njemu ide... :wink:
takvoga je teško nać........ :oops:


svaki put kad završi s poslom ja izgledam ovako :mrgreen: :mrhappy:

Jer i ovdje slika fali ili su smajlici dovoljni da shvatimo kako izgledas kad on zavrsi s poslom? 8)